W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Starsze Panie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abes0
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 15

    Starsze Panie

    pisze bo mam problem, uważam go za poważny. Mianowicie strasznie podobaja mi się starsze kobiety w wieku tak 30 - 40. nie ma dnia zeby mi jakaś "mamusia"do oka nie wpadła. jadac w autobusie taka kobie puści mi o"oczko" i zacznie pocierać swoją noga moją. normalnie nie wytzymuje.
    Nie wiem czy to jakieś zboczenie czy tak poprostu bywa. Jeżeli macie lub nieliście taki problem napiszcie czy to normalnie i czy mozna sie tego wyzbyć
  • Hannibal
    Świętoszek
    • Feb 2005
    • 16

    #2
    Hmm ja nie uważam tego za problem Jeżeli kobieta jest ładna,atrakcyjna, zadbana, intrygująca to na pewno zwróci moją uwagę niezależnie od tego ile ma lat Wcale Ci się nie dziwię i nie nazywałbym tego problemem, jesteś facetem który zwraca uwagę na piękne kobiety, co w tym problematycznego ?

    Skomentuj

    • pinokio
      Świętoszek
      • Jun 2005
      • 6

      #3
      Mlodym facetom bardziej podobaja sie dojrzale kobiety, wiec nie jestes osamotniony.Mnie tez to dotyczy.

      Skomentuj

      • Sirup
        Świętoszek
        • May 2005
        • 21

        #4
        Wiek nie gra większego znaczenia, znam szczęśliwą parę gdzie różnica wieku wynosi 11 lat... oczywiście partnerka jest starsza od partnera...
        Ja to ja... Chcesz mnie poznać??

        Poszukaj rozwiązania...

        Skomentuj

        • abes0
          Świętoszek
          • Jun 2005
          • 15

          #5
          dzięki ludzie myślałem ze to naprawde jakies zboczenie
          a zdażyła sie wam jakaś propozycja od "mamusi"

          Skomentuj

          • Adonnis
            Banned
            • Feb 2009
            • 234

            #6
            AbesO, zależy ile masz lat - bo nie podałeś Ale różnica wieku przy kobietach 30-40-letnich - uważam - jest nieistotna! To są cudowne panny... Wchodź na ciało, jeśli dało! Oczywiście do porżnięcia... Lecz stałego związku prawie wcale nie ma się co spodziewać - wiesz chyba już o tym, co? Jej na Tobie na pewno nie będzie zależeć - cały Twój pozytyw, to to, co masz w gaciach!

            Napisał Sirup
            Wiek nie gra większego znaczenia, znam szczęśliwą parę gdzie różnica wieku wynosi 11 lat... oczywiście partnerka jest starsza od partnera...
            Co TY pieprzysz, Sirup! 11 lat!? To gówniana różnica! Np. Celine Dion ma faceta o ok. 26 lat starszego i podobno siorpią się, jak młode gołąbki - wieeele już lat! A co powiedzieć o Anthony Queen, gdy jeszcze żył? Tam było nawet ponad 50 lat różnicy! Tyle, że ja uważam, iż taką wielką różnicę wieku - znoszą młoda, dojrzała i stary, rozerotyzowany... Nie mam racji? Odwrotnie - to po prostu parodia - chwilowa chuć masturbacyjna... Ulżyć i po ptokach!
            0statnio edytowany przez Adonnis; 14-04-09, 04:46.

            Skomentuj

            • Hugh
              Świętoszek
              • Apr 2009
              • 13

              #7
              Zgadzam się z Adonnis.
              Wchodź na ciało, jeśli dało! Oczywiście do porżnięcia...
              No i podaj swój wiek!

              Bo równie dobrze ty też możesz mieć 30 lat, a nawet 60, co nie zmienia faktu że panie w wieku 40 lat są (ogólnie uznane(kur*a czemu?)) za starsze.

              Skomentuj

              • se)(y_student
                Ocieracz
                • Mar 2009
                • 125

                #8
                dla mnie to paskudne jesli lecisz na babeczki w wieku swojej matki...

                Skomentuj

                • Hugh
                  Świętoszek
                  • Apr 2009
                  • 13

                  #9
                  se)(y_student - skąd wiesz ile on ma lat?

                  Skomentuj

                  • Sexy_man
                    Perwers
                    • Feb 2007
                    • 1163

                    #10
                    A mnie się podobają panie w wieku 60 lat. I co ja mam zrobić...??
                    Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

                    Skomentuj

                    • Hugh
                      Świętoszek
                      • Apr 2009
                      • 13

                      #11
                      Powiesić się, spalić a na końcu odciąć sobie głowę i nasikać do niej...

                      A tak serio to masz tylko 2 wyjścia (i pewnie cię zdziwią):
                      1) żyć dalej,
                      2) jeśli Ci to przeszkadza, idź do psychiatry.

                      Skomentuj

                      • Gurgun
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 707

                        #12
                        Jeśli Tobie się takie kobiety podobają a Ty im to nie widzę problemu
                        Gurgun - jaki jest każdy widzi

                        Skomentuj

                        • Sexy_man
                          Perwers
                          • Feb 2007
                          • 1163

                          #13
                          Hugh, to było do autora topicu czy do mnie...?
                          Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

                          Skomentuj

                          • Adonnis
                            Banned
                            • Feb 2009
                            • 234

                            #14
                            Nie wiem do kogo teraz ja gadam - ale gdyby mi się spodobała ponad-sześciedzięciolatka, to bym ją przerżnął, tak jak chce - i tak sama z tym musi sie uporać! Po co te rozważania, facet? Rozważać trzeba nad młódkami - o których myślisz, że są Twoimi potencjalnymi partnerkami. Lecz tu - chodzi o zwykłe przygody! Oczywiście, gdybym nie miał już jakiejś porządnej panny! Wiesz - w całym tego słowa znaczeniu...

                            Moralnie - nie wysoko stoi. Ale cóż zrobić, jeśli nam stoi!?
                            Jednak wątpliwe, by mi stanął przy takiej matronie - zależy, jak by się wyhodowała...

                            Skomentuj

                            • Hugh
                              Świętoszek
                              • Apr 2009
                              • 13

                              #15
                              I po raz kolejny zgadzam się z Adonnis.

                              Skomentuj

                              Working...