W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Orgazm podczas snu, przeżył to ktoś?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wiarus
    SeksMistrz
    • Jan 2014
    • 3264

    Bonus - fajna nazwa.
    Nie mnóstwo, lecz parę razy się zdarzyło
    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
    James Jones - Cienka czerwona linia

    Skomentuj

    • Fitnessguy
      Ocieracz
      • Apr 2014
      • 128

      U mnie zależy od abstynencji. Po tygodniu to już niemal na pewno mogę się na coś takiego przygotować, średnio mi się to podoba bo muszę iść do toalety i się przebierać...
      NEVER STRONG ENOUGH!

      Skomentuj

      • powzyejsredniej
        Świętoszek
        • Mar 2015
        • 3

        Taaak, kilka razy i zawsze było to mega specyficzne, miałem wtedy nad wyraz realistyczne sny - wręcz namacalne. Gdy w końcu w takim śnie na prawdę zaczyna się dziać, staje się niesamowicie nagrzany i czuję niemalże autentycznie, że sie spuszczam, nagle mózg jakby zaczyna odbierać bodźce z zewnątrz film zaczyna sie urywac, a gacie całe zafajdane

        Skomentuj

        • PeggyBrown88
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2013
          • 273

          Tak, zdarza mi się dosyć często. Jest to częściowo reżyserowane odkąd zgłębiłam tajniki świadomego snu. Doznania przy tym są bardzo intensywne, dlatego zawsze budzę się w tym momencie.
          "Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."

          Skomentuj

          • parka1178
            Świntuszek
            • Mar 2015
            • 74

            On czasem
            Ona nigdy orgazm, tylko było jej dobrze.

            Skomentuj

            • fabio!
              Świętoszek
              • Feb 2015
              • 27

              Wielokrotnie.
              Jest to czasem świadomy lub półświadomy sen (częściowo wyreżyserowany - tak jak to pisała PeggyBrown). Dość szybko dochodzę do wytrysku, który mnie budzi i bokserki do wymiany...

              Erotyczne sny miewam najczęściej wtedy, gdy mam długą przerwę w seksie i masturbacji...

              Skomentuj

              • fantasmagoriia
                Świętoszek
                • Sep 2013
                • 18

                zdarza się ale raczej jako sen, po którym się budzę i jest mi dobrze.
                Raz zdarzyło mi się coś co też można zakwalifikować do tego tematu- seks przez sen. we śnie przytuliliśmy się na łyzeczki, nago i jakoś się potoczyło. przez większą część czasu odczuwałam to jako bardzo realistyczny sen-półsen i to u obojga!To jest jedno z najbardziej podniecających przeżyć w życiu.

                Skomentuj

                • men_anonim
                  Erotoman
                  • Oct 2014
                  • 426

                  kilka razy zdarzyło się mieć tak realistyczny sen, ze kończyło się wytryskiem, fajne a zarazem dziwne uczucie

                  Skomentuj

                  • Gandalf71
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Dec 2014
                    • 208

                    Nie, nigdy... to musi być fajne uczucie
                    Nikt nie jest idealny. Ideały są nudne.
                    Każdy ma swoje małe, większe lub nawet ogromne tajemnice.

                    Skomentuj

                    • james_blond
                      Ocieracz
                      • Aug 2014
                      • 167

                      Chyba miałem coś takiego w podstawówce... może raz... Chciałbym teraz będąc świadomym swojego ciała

                      Skomentuj

                      • _sexowny_
                        Świntuszek
                        • Mar 2014
                        • 66

                        Nieświadomie zdarzyło się może raz lub dwa i to dawno temu. Świadomie (podczas świadomego snu) parokrotnie, ale ostatnio nie mam świadomych snów, więc też dawno. Uczucie ciekawe, zawsze mam w snach problem z dojściem do orgazmu, jakby jakaś bariera była, gdy się jednak udaje zwykle jest to bardzo intensywny orgazm...

                        Skomentuj

                        • Jusiaa
                          Świętoszek
                          • Mar 2015
                          • 34

                          Dziś! To było fantastyczne, coś nowego, sen taki ze hoho

                          Skomentuj

                          • zagadany

                            Kilka razy mi się zdarzyło, niestety kilka lat temu...

                            Skomentuj

                            • melosha
                              Świntuszek
                              • Dec 2014
                              • 77

                              Mam tak bardzo często,najczęściej nad ranem.
                              Bardzo mało ludzi umie myśleć, ale jakiś pogląd chce mieć każdy. I cóż pozostaje tu innego, jak przejąć gotowy pogląd od innych, zamiast wypracować go samemu?

                              Skomentuj

                              • troll98
                                Ocieracz
                                • Apr 2015
                                • 101

                                Mi się ostatnio coś takiego przytrafiło, nie wiem czy to była polucja nocna (chociaż nie powinna nastąpić bo przed snem się masturbowałem )czy przez to że śnił mi się akurat sen erotyczny. Obudziłem się a penis mokry, trochę dziwne uczucie gdy dzieje się to bez twojej woli To był mój pierwszy taki orgazm nocny i mam nadzieję że nie ostatni
                                0statnio edytowany przez troll98; 14-04-15, 20:14.

                                Skomentuj

                                Working...