W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy mieliście takie przygody, że ktoś obcy widział was nago

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ktos69
    Erotoman
    • May 2007
    • 757

    #91
    nie dziwię się... też chciałbym mieć takie akcje ale jakoś omijają mnie dużym łukiem póki co.

    Skomentuj

    • marobaro
      Świętoszek
      • Jan 2010
      • 3

      #92
      Przypomniało mi się jeszcze, że w akademiku na wymianie we Francji regularnie widziałem moją koleżankę nagą - mieliśmy okna naprzeciwko siebie. No to w ramach rewanżu też się przebierałem przy otwartym oknie. Raz nawet zrobiłem jej zdjęcia, ale potem miałem wyrzuty sumienia i je skasowałem.
      I jeszcze raz spotkałem w saunie koleżankę. Ja byłem nago, a ona nie. Byłem trochę spięty, ale potem jej niby niechcący zsunął się ręcznik to tu, to tam i ostatecznie można powiedzieć remis. W ogóle to śmieszne, że człowiek nago przed kimś ubranym czuje się dziwnie, ale jak obie strony się zobaczą nago, to już to w ogóle nie robi wrażenia.

      Skomentuj

      • dinizen
        Świętoszek
        • Oct 2009
        • 22

        #93
        Ja swego czasu to na jakimś wyjeździe robiłem z kumplem striptiz koleżankom. Powiem że było to ciekawe przeżycie. Poza tym przyznam się lubię paradować nago po domu, ale to na żonie nie robi już wrażenia.

        Skomentuj

        • niepewna69
          Świętoszek
          • Nov 2009
          • 8

          #94
          Napisał Szlajfka
          A to chamska baba, się wpakowała do cudzego mieszkania nie czekając aż ktoś jej otworzy
          Znalazłam się w podobnej sytuacji. to było w ośrodku, do którego pojechaliśmy na sylwestra. na szczęście wtedy grzecznie spaliśmy kiedy pani weszła żeby opróżnić kosz na śmieci w naszym pokoju.. gdyby weszła dzień wcześniej albo pożniej to tej samej porze, mogłaby zobaczyć nieco więcej

          Skomentuj

          • Sexy_man
            Perwers
            • Feb 2007
            • 1163

            #95
            Nie, nie przypominam sobie, by, wyłączając rodzinę i najbliższych gdy byłem szkrabem, ktoś kiedykolwiek mnie widział (tak, że ja o tym widziałam oczywiście) nago. Nikt nigdy mnie nie przyłapał w stroju Adama.
            Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

            Skomentuj

            • itikka
              Ocieracz
              • Jun 2009
              • 162

              #96
              przygody LOL

              regularnie uczeszczam do publicznej sauny ze znajomymi i sasiadkami, gdzie wszyscy sa nago. ale tu goła osoba nawet na ulicy nie wzbudza sensacji.

              Skomentuj

              • spacemonkey
                Świntuszek
                • Nov 2009
                • 88

                #97
                Kilka "nakryć" podczas seksu, ale nie wiem ile kto widział

                Zdarzyło mi się grać w strip pokera do stanu topless na obozie i na małych imprezach podczas studiów.

                Zdarzyło mi się robić striptiz z przyjaciółką, lub przyjaciółkami podczas kameralnych, zakraplanych spotkań z naszymi partnerami, ale nie byli to obcy ludzie tylko przyjaciele, więc nie wiem czy się liczy w temacie

                Plaża nudystów, sauna, ale tu nie ma nagość jest czymś naturalnym, a chyba nie o to chodziło autorowi tematu

                Acha - net, ale bez twarzy oczywiście

                Skomentuj

                • Ponczoszka
                  Świętoszek
                  • Jan 2010
                  • 18

                  #98
                  Tak jak koleżanka wyżej :
                  -w necie
                  -podczas seksu np.po imprezie
                  -seks na łonie natury

                  Latem do spódniczek nie zakładam bielizny a pamiętam kilka wpadek ;p ;p

                  Skomentuj

                  • Łukaszek_1980

                    #99
                    - na odkrytym basenie w przebieralni (przebieralnie były damsko-męskie) - jakaś młoda kobieta która chciała się przebrać w kostium odsunęła zasłone i zobaczyła mnie w całej okazałości

                    - młoda sąsiadka przez okno z bloku z naprzeciwka

                    - pani doktor

                    - młodsza siostra

                    - koleżanka siostry jak wycierałem się po prysznicu w łazience

                    - dwie koleżanki podczas "zabawy w lekarza", miałem 13 lat

                    Chyba tyle
                    0statnio edytowany przez Gość; 19-07-11, 08:48.

                    Skomentuj

                    • michuchu
                      Świntuszek
                      • Jul 2010
                      • 64

                      Chyba tylko rodzice (choć też przed nimi nie paraduję), lekarz i faceci po W-F. Dawno temu jak grałem w karty to już tylko się zakrywać mogłem(za to koleżanka już tak przegrywała, że zakrywać też się jej zabroniliśmy). Do tego raz spadły mi kąpielówki do kolan po skoku do wody z wieży, ale szybko pociągnąłem zanim wypłynąłem więc chyba nikt nie widział.
                      Sam za to wszedłem koleżance do pokoju jak była toples, ale placami do mnie.

                      Skomentuj

                      • AllieM
                        Świntuszek
                        • Apr 2011
                        • 92

                        Moja przyjaciółka, która jest dla mnie jak siostra, więc to w sumie nikt obcy A tak to ogrodnik, za każdym razem jakoś dziwnym trafem spędza czas pod moim oknem, nie cierpię tego faceta, zmusza mnie do zaciągania zasłon.

                        Skomentuj

                        • Venera

                          moje wpółlokatroki i chłopak jednej z nich...

                          Skomentuj

                          • Hal
                            Perwers
                            • Oct 2010
                            • 1366

                            Nie wiem czy to przygoda ale nago widzieli mnie pod prysznicem na basenie, na plaży w Chorwacji, w szpitalu gdzie było mi wszystko jedno kto mnie widzi, może jeszcze gdzieś o czym nie wiem.
                            0statnio edytowany przez Hal; 09-05-11, 20:27.

                            Skomentuj

                            • takibylejaki
                              Banned
                              • May 2011
                              • 24

                              Koledzy z wojska, pielęgniarki w szpitalu, ludzie na plaży.Więcej nie pamiętam, a czułem się normalnie ponieważ nie mam się czego wstydzić.

                              Skomentuj

                              • Soundsleep
                                Erotoman
                                • Mar 2011
                                • 734

                                Tak, raz miałem taką przygodę. Krowa widziała mnie, jak biegałem w lato po łące.

                                Skomentuj

                                Working...