W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Finisz na twarz - dlaczego to tak kręci nas?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • matata
    Świętoszek
    • Mar 2007
    • 1

    #31
    ja baaaardzo lubie na twarz

    Skomentuj

    • myszeczka777
      Świętoszek
      • Mar 2007
      • 11

      #32
      Hmmm inne to znaczy na twarz, brzuch, piersi Ale niestety wczoraj próbowałam go do tego namówić i się nie zgodził, uważa ze do perwera, do buzi sie zgodził bo bardzo tego chciałam i teraz też mu się to bardzo podoba hmmm jak troche jeszcze mu pomarudze to mam nadzieję że uda mi sie go przekonać na kończenie w innych miejscach (wymienionych wyżej)

      Skomentuj

      • Facecik
        Świętoszek
        • Mar 2007
        • 27

        #33
        Napisał myszeczka777
        Hmmm inne to znaczy na twarz, brzuch, piersi Ale niestety wczoraj próbowałam go do tego namówić i się nie zgodził, uważa ze do perwera, do buzi sie zgodził bo bardzo tego chciałam i teraz też mu się to bardzo podoba hmmm jak troche jeszcze mu pomarudze to mam nadzieję że uda mi sie go przekonać na kończenie w innych miejscach (wymienionych wyżej)
        No szczerze zazdroszczę twojemu facetowi, ja niestety mogę sobie tylko pomarzyć o takim finiszu . Nie twierdzę że mnie kręci finisz na twarzy partnerki bo nie miałem okazji spróbować ale ja nawet nie mogę skończyć na brzuszku partnerki bo jej sie to nie podoba eh....

        Skomentuj

        • myszeczka777
          Świętoszek
          • Mar 2007
          • 11

          #34
          Facecik/
          Hmmmm może jeszcze wszystko przed tobą Ja kiedyś nawet bym nie pomyślała o takim czymś,byłam strasznie nieśmiała, a tu masz znudził mi się klasyczny sex, chciałam popróbować czegoś nowego innego, tylko do wszystkiego musze godzinami, dniami a czasami nawet tygodniami przekonywać mojego narzeczonego, a jak już go przekonam i dojdzie do nowego experymentu to strasznie mu sie to podoba, a mnie jeszcze bardziej poodnieca to ze jemu jest dobrze Poczekaj troche to może i twoja pani się ośmieli Nie trać nadziei!

          Skomentuj

          • julianna
            Banned
            • Dec 2006
            • 1036

            #35
            ja mogę miec spermę wszędzie tylko nie na twarzy i w ustach

            Skomentuj

            • Arek_poznan
              Świętoszek
              • Nov 2006
              • 9

              #36
              NIe wiesz cotracisz. Podobno bardzo dobra maseczka.

              Skomentuj

              • Facecik
                Świętoszek
                • Mar 2007
                • 27

                #37
                Myszeczka777 ,wiesz zasadnicza różnica jest taka że tobie gdy się znudził klasyczny sex chcesz urozmaicenia , a moja pani nie . a Jak wiadomo w tym ambaras żeby dwoje chciało na raz . No cóż może jeszcze trochę wytrzymam.

                pzdr.

                Skomentuj

                • myszeczka777
                  Świętoszek
                  • Mar 2007
                  • 11

                  #38
                  Facecik/
                  a moze ona poprostu sie wstydzi Tobie o tym powiedzieć???Ja tez sie wstydziłam mówić o moich fantazjach erotycznych mojemu mężczyźnie bałam się że sobie pomyśli o mnie jakieś niestworzone rzeczy (on jest strasznie porządny jesli chodzi o te sprawy) nio a tu niespodzianka

                  Skomentuj

                  • Facecik
                    Świętoszek
                    • Mar 2007
                    • 27

                    #39
                    myszeczka777

                    Nie sądzę bo wiele razy dawałem jej do zrozumienia, hm.. w zasadzie to mówiłem wprost że jestem otwarty na każdy rodzaj pieszczot i przyjemności w łóżku. I ona wie o tym doskonale. Lecz niestety jest diabelsko wstydliwa . A taka dziewczyna w łóżku jak ty to prawdziwy skarb . Kurcze jak ja bym chciał żeby moja partnerka była taka otwarta w sprawach seksu. No cóż ale to chyba już sie nie zmieni . Tak czy inaczej zyczę kolejnych nowych doznań

                    Skomentuj

                    • myszeczka777
                      Świętoszek
                      • Mar 2007
                      • 11

                      #40
                      Oj twoja ukochana moze Cie jeszcze zadziwić Ja tez byłam bardzo wstydliwa spałam z kilkoma facetami przed moim obecnym mężczyzną ale to z nim poraz pierwszy zaliczyłam wiekszosc pozycji w łózku i zaczełam eksperymentowac! teraz wiem ile traciłam wczesniej! mój mężczyzna mówi ze zmieniłam sie przez ten rok nie do poznania i ze go zadziwiam! Poczekaj moze z nią bedzie podobnie!

                      Skomentuj

                      • julianna
                        Banned
                        • Dec 2006
                        • 1036

                        #41
                        Napisał Arek_poznan
                        NIe wiesz cotracisz. Podobno bardzo dobra maseczka.
                        widze, ze masz doswiadczenie w sprawach maseczek ze spermy

                        Skomentuj

                        • Arek_poznan
                          Świętoszek
                          • Nov 2006
                          • 9

                          #42
                          Oczywiście sobie nigdy nie robiłem, ale to przecież samo biłako. Zmarszczki powinny zniknąć natychmiast.

                          Skomentuj

                          • Facecik
                            Świętoszek
                            • Mar 2007
                            • 27

                            #43
                            myszeczka777

                            Mam nadzieję że w końcu otworzy się , bo już zaczyna mi być ciężko.

                            Skomentuj

                            • julianna
                              Banned
                              • Dec 2006
                              • 1036

                              #44
                              Napisał Arek_poznan
                              Oczywiście sobie nigdy nie robiłem, ale to przecież samo biłako. Zmarszczki powinny zniknąć natychmiast.
                              ja nie mam zmarszczek to i taka maseczka mi nie jest potrzebna

                              Skomentuj

                              • Golum
                                Świntuszek
                                • Oct 2006
                                • 81

                                #45
                                @Arek_poznan

                                W skład spermy wchodzą takie związki jak: putrescyna, spermina, spermidyna i kadaweryna (odpowiedzialne za zapach i smak spermy), witamina C, prostaglandyny, lipidy, aminokwasy, enzymy, hormony steroidowe, witamina B12, fruktoza, cholesterol, mocznik, cynk, wapń, magnez.

                                Białka to amonokwasy, a białko białku nierówne. W spermie wytepują protaminy to białka o odczynie zasadowym.
                                Więc jak widzisz sperma to nie samo białko
                                Do samego końca... Mojego lub jej

                                Skomentuj

                                Working...