W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Czas dochodzenia u kobiet

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leon
    Świntuszek
    • Mar 2005
    • 53

    Czas dochodzenia u kobiet

    Kobiety w jakim czasie dochodzicie do orgazmu poprzez minetkę? A w jakim poprzez penetracje(oczywiście wiem że nie każda dochodzi przez penetracje) Czekam na indywidualne odpowiedzi kobiet.
  • goorusia
    Ocieracz
    • Nov 2006
    • 173

    #2
    U mnie przy minetce to po pierwsze szybciej i orgazm lepszy niż przez łechtaczkę (bo tak dochodzę). A minetka jest bardzo przyjemna, przynajmniej w wykonaniu mojego faceta...
    Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek....

    Skomentuj

    • bruk tejlor
      Perwers
      • Feb 2006
      • 825

      #3
      podczas stosunku nie dochodze, minetke praktukujemy krotko wiec jeszcze tez nie. Sama szybko. Ale wiem jedno - wole chociazby minute z moim facetem bez orgazmu niz ciagly orgazm bez niego

      Skomentuj

      • klytia
        Świntuszek
        • Jun 2006
        • 67

        #4
        no wiec, to wszystko zalezy od wielu czynników, najwazniejszym jest partner. Na pocztku jak jeszcze nie do konca znalismy swoje upodobania i nie mielismy wprawy to minetka totalnie nam nie wychodziła, mój facet nie wiedział w ktorym miejscu całowac zeby mi sprawiac najwieksza przyjemnosc a ja nie umiałam czerpać przyjemnosci z tego typu pieszczot. Teraz jak nabralismy troche wprawy i mój partner wie co najbardziej lubie to potrafi skończyc ze mna w 2-3min, z kolei jak mamy dużo czasu i na spokojnie mozemy sie popiescic to potrafimy robić to godzinami chociaż im dłużej sie piesci tym potem gorzej jest z osiagnieciem orgazmu

        Skomentuj

        • leon
          Świntuszek
          • Mar 2005
          • 53

          #5
          Napisał gorus
          U mnie przy minetce to po pierwsze szybciej i orgazm lepszy niż przez łechtaczkę (bo tak dochodzę). A minetka jest bardzo przyjemna, przynajmniej w wykonaniu mojego faceta...

          Coś tu sie kupy nie trzyma. Przecież w minetce chodzi o stylumacje lechtaczki. To jak może być "niż przez łechtaczkę"

          Skomentuj

          • DarkAngel
            Perwers
            • Nov 2006
            • 1020

            #6
            Napisał leon
            Coś tu sie kupy nie trzyma. Przecież w minetce chodzi o stylumacje lechtaczki. To jak może być "niż przez łechtaczkę"
            Pewnie zamiast minetki w pierwszym zdaniu miała być palcówka, bądź penetracja . Choć już sam nie wiem. Pogubiłem się .

            A jeśli chodzi o moją kobietę - jakieś parę/paręnaście minut..
            W zależności od klimatu i wielu innych czynników .
            >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

            Skomentuj

            Working...