W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wysokie dziewczyny - tak, czy nie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VictoriiA
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 683

    160-167 - takie najbardziej mi się podobają, przy tym drobnej budowy
    The ship is safest when it is in port, but that's not what ships were built for.

    Skomentuj

    • ninaaa

      Marlene, antyczne rzeźby?!?! Wg którego kanonu? Lizypa, Polikleta czy tego gościa na D.? Dzisiejszy kanon urody ma się do antycznego jak mrówka do słonia. Posągi bogiń tworzono na wzór męskiego ciała, bo antyczni uważali, że żeńskie ciało jest gorsze, brzydkie i aseksualne. Każdy ma inny gust, mnie jednak muskularne heroiny z męskimi cyckami i twarzami w ogóle nie kręcą...

      Skomentuj

      • Marlene
        Świętoszek
        • Jul 2012
        • 41

        Najlepiej hellenistyczne , mój ulububiony okres w sztuce greckiej

        Skomentuj

        • nimfomanka_21
          Ocieracz
          • Jan 2012
          • 129

          Ja mam 170wzrostu i myślę że to ok. Ale nie podobają mi się strasznie bardzo wysokie dziewczyny w wysokich szpilkach bo wyglądają jak na szczurach. A co do tych rzeźb to zauważyliście że wszyscy mężczyźni bohaterowie rzeźb mają strasznie małe fiutki?
          Nie odkładam marzeń,
          odkładam na marzenia ㄟ(ツ)ㄏ

          Skomentuj

          • Marlene
            Świętoszek
            • Jul 2012
            • 41

            Wiele zmniejszono pózniej na rozkaz oburzonych chrześcijan

            Napisał Marlene
            Wiele zmniejszono pózniej na rozkaz oburzonych chrześcijan
            Jak dla mnie Dyskobol to ideał męskiego ciała

            Napisał Marlene
            Wiele zmniejszono pózniej na rozkaz oburzonych chrześcijan



            Jak dla mnie Dyskobol to ideał męskiego ciała

            nina widzę, że mała krytykantka z Ciebie , możesz opisać więc idealne kobiece ciało według Ciebie ?
            0statnio edytowany przez iceberg; 16-07-12, 23:24.

            Skomentuj

            • ninaaa

              Dzisiaj jesteś jedną z nielicznych, która ideał widzi w potężnej babie bez talii, z męskimi cyckami i łapkami jak dinozaur. Skąd masz tą inf, że oryginalnym rzeźbom zmniejszano fiutki na rozkaz chrześcijan?
              A moim zdaniem coś takiego jak ideał nie istnieje. Pięknych ludzi nie można zamknąć w jakimś tam przedziale. Podobają mi się niskie, wysokie, i średnie. Ważne, żeby miały ładne buzie i harmonijne ciała. Sylwetka antycznego babochłopa odpada.

              Skomentuj

              • Marlene
                Świętoszek
                • Jul 2012
                • 41

                Babka nam na zajeciach mówiła, że wielu papieży nadało rozkaz zakrywania lub zmniejszania męskich genitaliów antycznych rzezb bo gorszyły opinię publiczną . Dlaczego babochłopa ? Przecież ówczesne ideałay posiadają bardzo kobiece biodra, smukła talię, drobne dziewczece piersi,delikatne dłonie itd.są raczej sredniego wzrostu.

                Co dla Ciebie oznacza ładna buzia, pewnie masz więc jakiś kanon ?


                PS. Przykład sztuki antykizującej wg mnie idealna sylwetka
                Załączone Pliki
                0statnio edytowany przez Marlene; 16-07-12, 23:47.

                Skomentuj

                • ninaaa

                  Możesz zadatować ten posąg? Mnie to nie wygląda na antyk, raczej jakiś klasycyzm czy coś w ten deseń. Podaje przykład hellenistycznej baby, najpiękniejszej bogini. Nie widzę tutaj dziewczęcości.
                  Załączone Pliki

                  Skomentuj

                  • Marlene
                    Świętoszek
                    • Jul 2012
                    • 41

                    Napisałam, ze to rzezba antykizująca, klasycyzm także wzoruje się na antyku . Twój przykład nie jest może perfekcyjny ale przesadzasz nazywając powyzsza sylwetkę wielkim babochłopem bez cycków itd. Wiele kobiet chciałaby mieć taką figurę... to jest natura a nie sztucznie napompowane cycki i pupa w połaczeniu z figura anorektyczki

                    Skomentuj

                    • pannaanastazja
                      Erotoman
                      • Jul 2011
                      • 396

                      wole mieć wielkie cycki i tyłek niż zamiast piersi 'pryszcze' na klatce piersiowej
                      „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

                      Skomentuj

                      • Marlene
                        Świętoszek
                        • Jul 2012
                        • 41

                        Duża pupa i piersi są zarąbiste . Jednak zazwyczaj nie występują w parze z nogami, udami,talią anorektycznki dlatego uważam taki ideał za nienaturalny .

                        Skomentuj

                        • ninaaa

                          Sorki, nie doczytałam... Ale nie można jako przykład piękna antycznego podawać, rzezby klasycystycznej, bo to mocne przekłamanie. Klasycyzm czerpał z antyku, ale przekładał starożytne wzorce na swoje, ówczesne kanony. Klasycyzm w swoim mniemaniu "upiększał" wizję starożytnych rzemieślników.
                          A co do antyku, to piszę co piszę z perspektywy zwykłej, przeciętnej kobiety, nietkniętej skalpelem. Daleko mi do piękności, ale jak ten posąg nie chciałabym wyglądać....

                          Skomentuj

                          • Marlene
                            Świętoszek
                            • Jul 2012
                            • 41

                            Po co na siłę dążyc do nierealnego ideału, ja nie mam zamiaru wkładac sobie czegoś pod skórę tu i ówdzie. Z boginią płodności miała się utożsamiać prawdziwa kobieta, silna i dumna pragnąca urodzić i wychować dzieci.
                            Nina a może ktoś Ci poprostu wmówił, że tak wiele Ci barkuje do perfekcji i zamiast cieszyć się sobą wciąż szukasz wad ?

                            Skomentuj

                            • nuova
                              Perwers
                              • Aug 2009
                              • 823

                              A ja zapytam tak - Marlene, masz ze sobą jakiś problem? W temacie o cyckach krytykujesz duże piersi, teraz niskie dziewczyny. Rozumiem, że sama jesteś w idealnym przedziale 170-175cm niczym misski (które moim zdaniem z pięknem nie mają nic wspólnego) i masz słodkie, malutkie piersiątka?

                              A posta Anastazji nawet nie komentuję, jeszcze jakiś czas temu podniecała się modelkami i jarała chudością
                              Ty kiedy ją mijasz w alejach Starówki
                              Myślisz o jej czterech literach jakbyś pisał krzyżówki

                              Skomentuj

                              • Greedo
                                Banned
                                • Dec 2006
                                • 1657

                                Napisał nimfomanka_21
                                A co do tych rzeźb to zauważyliście że wszyscy mężczyźni bohaterowie rzeźb mają strasznie małe fiutki?
                                Pewnie dlatego że to pyszałkowie przedłużający sobie przyrodzenie swoimi bohaterskimi czynami, wyczynami sportowymi i pakowaniem w starożytnych gimnazjonach.

                                Możesz sprawdzić ile mają we wzwodzie, wszak to wynik bardziej miarodajny Tylko byś musiała mieć dobry obciąg bo ze współcznynnika na rozszerzalność liniową dla ciał stałych z których wykonane są te rzeźby wynika, że trzeba mieć naprawdę gorące usta

                                Co do reszty dyskusji, po raz kolejny wespół z forumowymi ziomkami płci męskiej, jestem gotowy do oceny, która jest najsamiczniejsza, najerekcjodajna, najdupourywajna itd.
                                Tematy fotkowe stoją otworem, więc dziewczynkowie i te duże i te małe pstrykać fotki

                                Nouva, weź no pokaż tą swoją mordkę

                                Skomentuj

                                Working...