W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Żel Durex play

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ciekawski12
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 3

    Żel Durex play

    Czy ktoś używał i może wyrazić swoja opinie na temat tych żelów? jeśli tak to który najlepszy. czekam na odp
  • halif
    Świętoszek
    • Jul 2006
    • 25

    #2
    Równie dobrze możesz sotsować półprzemysłowy żel do USG. Wychodzi pare razy taniej. Sam Durex? OK. Jak to żel nawilżający. Na bazie wody, nie ma jakiś podniecających, ani plemnikobójczych efektów, a smakuje... nie smakuje...

    Skomentuj

    • YoungStallion
      Perwers
      • Jul 2005
      • 1184

      #3
      wlasnie-

      jestem ciekawy czy jest duza roznica pomiedzy zelem do usg i takim durexowskim.

      Do usg probowalem a durexa nie, szkoda mi na niego kasy.

      Probowal ktos obie rzeczy (do USG i zel ze sklepu erotycznego) i ma porownanie?
      "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
      Stanisław Lem

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5258

        #4


        Tu macie polski odpowiednik dureksa - wcale nie gorszy, a kosztuje dwa razy mniej.

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • YoungStallion
          Perwers
          • Jul 2005
          • 1184

          #5
          intimel 30g- 9zl

          zel do usg 2,55- 500g
          "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
          Stanisław Lem

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5258

            #6
            Pół kilo, na cholerę Ci to? Nażresz się tym czy co?
            Bez urazy, ale dycha to żadna kasa - zwłaszcza, jeśli chodzi o konfort.

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            • YoungStallion
              Perwers
              • Jul 2005
              • 1184

              #7
              masz pol kilo i smarujesz ile dusza zapragnie. Od przybytku głowa nie boli

              przykładowy produkt: http://vena-vita.pl/product_info.php...oducts_id=1287
              "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
              Stanisław Lem

              Skomentuj

              • m'n'm
                Ocieracz
                • Aug 2006
                • 124

                #8
                Żele do USG mogę śmiało polecić, zwłaszcza jak nie ma kasy na normalny lubrykant. Jednak lubrykant to lubrykant i żel do USG przy nim to coś zupełnie innego.
                Jak byłem ostatnio w sex-shopie to mnie ścięło z nóg jak zobaczyłem najmniejsze lubrykany zaczynające się od 17zł.
                Durex Play używaliśmy. I ten zwykły niebieski i ten rozgrzewający czerwony. Oba bardzo fajne, ale z zwykły jednak lepszy, bo czerwony szybciej wysycha.
                Oczywiście żel do USG mimo swojej ceny nie jest taki idealny. Lubrykany sa jednak robione do zastosowań przedewszystkim łóżkowym a nie medycznych. Moja M regularnie nażeka że żel do USG jest jednak gorszy i my traktujemy to jako środek zastępczy, zwłaszcza że taki Durex Play kosztuje 16zł i starcza na sporo zabawy
                Ona M, On M;
                M'n'M to my!

                Skomentuj

                • YoungStallion
                  Perwers
                  • Jul 2005
                  • 1184

                  #9
                  no i wlasnie o takie porownanie mi chodzilo
                  "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                  Stanisław Lem

                  Skomentuj

                  • argos
                    Świętoszek
                    • May 2006
                    • 30

                    #10
                    kiedyś używaliśmy jakiegoś żelu durexa (nie wiem jakiego), wrażenia nas powaliły, przy seksie oralnym niesamowicie piekł język i smakował paskudnie, poślizgu nie dawał za dużo praktycznie sex analny był niewykonalny-ślina dużo lepiej się sprawdza, a do tego zaruwno mój fiut jak cipka partenrki piekły tak że musieliśmy się jak najszybciej umyć

                    Skomentuj

                    • YoungStallion
                      Perwers
                      • Jul 2005
                      • 1184

                      #11
                      kupiles moze u ruskich?

                      a w ogole nawilzacz do orala?
                      "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                      Stanisław Lem

                      Skomentuj

                      • bruk tejlor
                        Perwers
                        • Feb 2006
                        • 825

                        #12
                        a ten zel do usg mozna w aptece sobie kupic?

                        Skomentuj

                        • YoungStallion
                          Perwers
                          • Jul 2005
                          • 1184

                          #13
                          powinien byc ale kup sobie na necie, link podalem wyzej- ja uzywam wlasnie tego

                          nie wszystkie zele sie do celow lozkowych nadają
                          "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                          Stanisław Lem

                          Skomentuj

                          • komornik
                            Świętoszek
                            • Sep 2006
                            • 2

                            #14
                            reklama tam jest duży wybór durexa . wszystkie żele durexa sa fajne.
                            0statnio edytowany przez eroticon; 29-09-06, 07:20.

                            Skomentuj

                            • Falco
                              Świętoszek
                              • Jul 2006
                              • 20

                              #15
                              Nie używałem ale wiem ze jest supcio zapach w dowolnej gamie , smak , oraz kolory.. w buteleczkach ok 15zł kosztuje

                              Skomentuj

                              Working...