W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Piersi - jakie rozmiary lubicie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wariatka:)
    Świętoszek
    • May 2005
    • 5

    #16
    tomekqs ona ma 21 lat.

    Skomentuj

    • mirakla
      Perwers
      • Feb 2005
      • 805

      #17
      Napisał Bender
      Ja lubie takie A/B ostatecznie C...
      A jak poznac? A to mniejsze od dloni, B akurat sie w dlon doskonale dopasowuja, C troszke wystaja poza a D to w 2 rece
      A najlatwiej zobaczyc na staniku =)
      Według Twojej skali ja mam B-czyli mieszczą się w dłoni ale mnie pocieszyłeś!!!Czyli nie mam aż takich mikroskopijnych to fajnie chociaz ja i tak mam z tego powodu kompleksy,ale za nic w zyciu nie poddalabym sie operacji powiększającej piersi-niech będą takie jakie są-malutkie,ale moje własne
      I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #18
        Mirakla - nie potrzebnie masz kompleksy IMHO... Nie tzymalem ich w dloni co prawda ale na pierwszy rzut oka widze ze sa rozmiarowo ok A u facetow wystarcza ten jeden rzut wlasnie
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • rm-sg9av
          Świętoszek
          • Mar 2005
          • 15

          #19
          Ja mam taką teorię, że najbardziej podoba się to co się kocha. Więc...facet dziewczyny z małym biustem będzie zachwalał mniejsze i odwrotnie. Mialem przyjemość z małymi, średnimi i dużymi i dochodzę do wniosku, że wielkość jest drugorzędna - albo jest ładny albo nie.
          I jeszcze pytanie do Jacka75 - dlaczego odstręczają Cię duże piesi, masz jakąś traumę z tym związaną???
          ps. mi się aktualnie najbardziej podobają piersi w rozmiarze ktooooosi...zgadnijcie dlaczego

          Skomentuj

          • maleństwo
            Świętoszek
            • May 2005
            • 5

            #20
            Moje piersi do małych nie należą ale za to sa jędrne Miałam kompleksy do czasu az poznałam obecnego partnera On je uwielbia

            Skomentuj

            • jacek75
              Świętoszek
              • May 2005
              • 23

              #21
              Napisał rm-sg9av
              Ja mam taką teorię, że najbardziej podoba się to co się kocha. Więc...facet dziewczyny z małym biustem będzie zachwalał mniejsze i odwrotnie. Mialem przyjemość z małymi, średnimi i dużymi i dochodzę do wniosku, że wielkość jest drugorzędna - albo jest ładny albo nie.
              I jeszcze pytanie do Jacka75 - dlaczego odstręczają Cię duże piesi, masz jakąś traumę z tym związaną???
              ps. mi się aktualnie najbardziej podobają piersi w rozmiarze ktooooosi...zgadnijcie dlaczego
              Traume zwiazana z duzymi piersiami nie.Tylko jakos duze mi nie sprawiaja przyjemnosci itepe.Wole twarde mieszczace sie w dloni czuje wtedy kiedy partnerka jest podniecona.
              Wazne jest to co ty chcesz a nie co inni

              Skomentuj

              • huh...
                Świętoszek
                • May 2005
                • 2

                #22
                mi sie najbardziej podobaja takie piersi ktore troszke wystaja z reki a reki tez nie ma jakiejs wielkiej!! poniewaz mam sam komplelsy i wiem jak dziewczyny sie czuja ze maja male piersi!!

                Skomentuj

                • Hitman88
                  Świętoszek
                  • May 2005
                  • 8

                  #23
                  Przez rok bylem z dziewczyna, ktora ma rozmiar "D" i nie narzekalem Wkurza tylko jak ludzie sie patrza na ulicy.Dla mnie calkowicie bez roznicy; kazde sa piekne

                  Skomentuj

                  • Exile
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • May 2005
                    • 334

                    #24
                    ja tam jestem zdania że jeżeli wszystko jest w harmoni która mi się podoba i pasuje do sibie to nie ma u mnei upodobań ale jedna cześc ciała nie pasująca do reszty może mnie odstreczyć odrazu!!
                    I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      #25
                      Exhile,
                      czy możesz sprecyzować?
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      • Bender
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 3026

                        #26
                        Ja uwazam tak samo ja EXhile. Tu nie ma co precyzowac. Poprostu albo ktos jest ladny caly albo nie. Nie pasuje np drobna dziewczyna z duzym biustem, albo taka bardziej misiowata z malym. Jesli dziewczyna jest szczupla to nie moze miec grubych ud, to samo niektore kobitki wygladaly by na cienkich komicznie. Poprostu wszystko musi byc zgrane i proporcjonalne (a'la rysunek leonarda )
                        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                        Billy Crystal

                        Skomentuj

                        • esterka
                          Świętoszek
                          • May 2005
                          • 37

                          #27
                          Ja myślę, że małe cycuchy są lepsze.
                          No nieprzesadnie małe, ale zgrabne, a nie takie "balony". W końcu mniejsze piersi można powiększyć
                          " Szampon wylany na podłogę grozi śmiercią lub trwałym kalectwem! Wylany na głowę jest bardzo pożyteczny! "

                          Skomentuj

                          • Rojza Genendel

                            Pani od biologii
                            • May 2005
                            • 7704

                            #28
                            Tylko po co?
                            Ja uważam,że kobiety,powiększajace piersi są,delikatnie mówiąc niemądre.
                            Natomiat duże piersi-niestety-bardzo obciązają kręgosłup i często są niewygodne.
                            Myslę,że tak naprawdę nie ma znaczenia jakie piersi podobają sie facetom.Grunt-żeby zadowalały posiadaczkę.
                            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                            Skomentuj

                            • Exile
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • May 2005
                              • 334

                              #29
                              Bender ja jeszcze sadze troche inaczj drobna dzieczyna z dużymi piersami oczywiście nie do przesady moze być ale wieksza z za małymi to juzz decydowanie gorzej!!
                              I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

                              Skomentuj

                              • Rojza Genendel

                                Pani od biologii
                                • May 2005
                                • 7704

                                #30
                                A ja do drobnych kobiet z dużym biustem mam gigantyczny uraz,zwłaszcza,jeśli to błękitnookie blondynki.
                                Z taką osobą właśnie zadaje się obecnie moje niestety,już byłe Kochanie :-(
                                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                                Skomentuj

                                Working...