W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dojrzałe kobiety

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • playmaker
    Świntuszek
    • Sep 2010
    • 58

    #31
    Napisał robert90
    nie wiem gdzie moge taka poznac w wieku 40+ lat. prosze o porady z gory dzieki
    pozdrawiam
    Ja poznałem taką dojrzałą kobietę 2 lata temu na czacie, jest z mojego miasta, polubiliśmy się i spotykamy się do dziś
    0statnio edytowany przez playmaker; 15-03-12, 23:24.

    Skomentuj

    • Motywatore
      Erotoman
      • Jun 2006
      • 639

      #32
      Napisał playmaker
      Ja poznałem taką dojrzałą kobietę 2 lata temu na czacie, jest z mojego miasta, polubiliśmy się i spotykamy się do dziś
      Napisz innym swoje spostrzeżenia co i jak zrobić żeby taką kobietę zainteresować, poderwać itd.
      Na co ona zwracała uwagę, co ją przekonało...

      Skomentuj

      • playmaker
        Świntuszek
        • Sep 2010
        • 58

        #33
        Napisał Motywatore
        Napisz innym swoje spostrzeżenia co i jak zrobić żeby taką kobietę zainteresować, poderwać itd.
        Na co ona zwracała uwagę, co ją przekonało...
        Odpowiedź na to pytanie powinna być raczej udzielona z jej strony ale postaram się trochę przybliżyć sytuację.

        Ona jest w związku i myślę, że jestem dla niej pewnego rodzaju odskocznią od codzienności.
        Minęło trochę czasu nim zdecydowaliśmy się spotkać poza światem wirtualnym (najpierw tylko tam rozmowy, z czasem telefony do siebie aż w końcu spotkanie twarzą w twarz) ale dziś mogę jedynie żałować, że nastąpiło to tak późno, spodobaliśmy się sobie i po pierwszej rozmowie na żywo wiedziałem, że chciałbym aby ta znajomośc trwała.
        Między nami nie zrodziło się uczucie a jedynie przyjaźń z pewnymi bonusami Poza naszymi bliskimi kontaktami, dobrze się dogadujemy, mamy o czym ze sobą porozmawiać, komu się zwierzyć ze swoich problemów itp., wiemy że możemy ze sobą o wszystkim porozmawiać i przy naszych kontaktach nie widać różnicy przeszło 10 lat które nas dzielą.

        Co do rad to nie wiem jakich udzielić poza tym aby być zawsze sobą i szczery wobec tej drugiej osoby. Sama mi kiedyś powiedziała że zainteresowała ją moja osobowość, normalność, lekka nieśmiałość, sposób w jaki na nią patrzę i to że mam dobrze poukładane w głowie. Kwestia wyglądu to już indywidualna sprawa.

        Pewnie nie odpowiedziałem dokładnie na Twój post ale idealnej recepty sam nie znam, czasem sam się zastanawiam jak mi się udało poznać taką kobietę i zainteresować ją moją osobą

        Skomentuj

        • snata
          Erotoman
          • Mar 2009
          • 612

          #34
          pomimo tego że sam już nie jestem pierwszej młodości, nadal podobają mi się kobiety starsze od mnie (+10 lat). Albo ma złe wyobrażenia o młodych dziewczynach/ kobietach. albo za bardzo idealizuje te starsze. Nie mniej priorytetem nadal są starsze.
          Kocham muzykę i niech tak zostanie

          Skomentuj

          • DrDusz
            Banned
            • Mar 2012
            • 136

            #35
            Napisał MŁODY
            Ja mam 17lat pochodze z pomorza i podniecaja mnie dorzałe kobiety. Jak taką poderwac? Na co takie polecą? Jak dostrzec że taka ma na ciebie ochote i jak takiej dac do zrozumienia że chcialo by sie to z nią zrobić? I wogule jak doprowadzic do sexu z taką?Może są tutaj takie chętne? Jak tak to niech napisza do mnie na e-mail.

            Hahahahhaa no nie mogę. Po pierwsze, co oznacza według Ciebie dojrzała kobieta. Po drugie radziłbym przejrzeć słownik ortograficzny podymać zawsze zdążysz, a kobiety raczej wolą ogarniętych facetów, a nie tumanów. Po trzecie raczej nie ma gotowego przepisu jak wyrwać jak zerżnąć.

            Napisał mati24
            Ja tez jestem z pomorza mam 24lata i juz pare doswiadczen z starszymi kobietkami są bardzo fajne.Najbardziej lubie przedział wiekowy 30-38lat.Kobiety te są dyskretne,namiętne i wiedzą czego chcą.
            No tu kolega podał przedział wiekowy i już coś wiadomo. Osobiście tez lubię dojrzałe kobiety, ale ten przedział wiekowy mnie nie jara gdyż w tym przedziale jest moja żona, która jest starsza ode mnie o 5 lat i git. Jak już bym miał cos nowego poderwać to raczej mierzyłbym tak 44 – 49 lat, a taki przedział wiekowy dla pierwszego kolegi to pewnie już babcie

            Skomentuj

            • Motywatore
              Erotoman
              • Jun 2006
              • 639

              #36
              Jak ktoś lubi wyzwania to jest fajny cel.
              Ciężko wyrwać dojrzałą kobietę np. jak się ma np. 20lat a ona 40lat.
              W porównaniu do tego, rówieśnica to bułka z masłem.

              To dopiero zaczyna być w miarę normalnie postrzegane.

              W Polsce zaczyna być popularny tzw. cuckold, czyli facet który sprowadza kochanka dla swojej żony a sam siedzi i się tym podnieca.

              W USA to w miarę popularne (zapewne 5%) wśród małżeństw z dłuższym stażem.
              Obok bbc (murzynów) to młodzi faceci są tymi którzy dostają takie zadania.

              Z tego co zauważyłem najłatwiej wyrwać dojrzałą kobietę na dancingach czy dyskotekach (na tematycznych imprezach).
              Alkohol i radosna atmosfera ułatwia takie zadania.

              A jak facet umie tańczyć to nikt nie zwraca uwagi że 20latek wywija z mamuśką. Jedynie podczas tzw. wolnych tańców to może zwrócić uwagę i tego wielu się obawia.

              No i przy barze można zagadać.

              A potem, w łóżku to z taką są same atrakcje.
              Wie że ciałem nie dorówna młodej to musi się wykazywać umiejętnościami i otwartością na wszystko.

              Skomentuj

              • Anuszka
                Banned
                • Sep 2011
                • 401

                #37
                Napisał Motywatore
                Wie że ciałem nie dorówna młodej to musi się wykazywać umiejętnościami i otwartością na wszystko.
                Sądzę, że na tym forum Kolega jest w rzeczonym przedziale wiekowym dramatycznie spalony

                Skomentuj

                • Kasica
                  Ocieracz
                  • Oct 2011
                  • 129

                  #38
                  Napisał Anuszka
                  Sądzę, że na tym forum Kolega jest w rzeczonym przedziale wiekowym dramatycznie spalony
                  sad but true

                  Skomentuj

                  • Motywatore
                    Erotoman
                    • Jun 2006
                    • 639

                    #39
                    Napisał Anuszka
                    Sądzę, że na tym forum Kolega jest w rzeczonym przedziale wiekowym dramatycznie spalony
                    O kurcze, jaka wtopa.
                    A, liczyłem że dostanę prywatne wiadomości od co najmniej 30 dojrzałych kobitek i sobie poużywam...

                    Skomentuj

                    • Anuszka
                      Banned
                      • Sep 2011
                      • 401

                      #40
                      Ja rozumiem, że kolega zwyczajnie zaprezentował panom czego w towarzystwie dojrzalszych kobiet mówić/pisać nie wypada Jest ok.

                      Skomentuj

                      • Greedo
                        Banned
                        • Dec 2006
                        • 1657

                        #41
                        Oj Motywatore, Motywatore...
                        Te "dojrzałe" cipki pewnie też już mają rozklapciałe jak rękaw szaty czarodzieja?

                        Skomentuj

                        • Motywatore
                          Erotoman
                          • Jun 2006
                          • 639

                          #42
                          Napisał Greedo
                          Oj Motywatore, Motywatore...
                          Te "dojrzałe" cipki pewnie też już mają rozklapciałe jak rękaw szaty czarodzieja?
                          Zalicz ze 3 dojrzałe kobiety to będziesz miał obraz. Jedna to może być za mało...

                          W porównaniu do młodych dziewczyn, to one czarować potrafią...

                          Skomentuj

                          • Greedo
                            Banned
                            • Dec 2006
                            • 1657

                            #43
                            Auuułłłaaa

                            Jakoś po Twoim dłuższym wywodzie na temat "dojrzałych kobiet" nie potrafię brać Cię na poważnie.

                            Myślisz stereotypowo.

                            Skomentuj

                            • Motywatore
                              Erotoman
                              • Jun 2006
                              • 639

                              #44
                              Nie będę tu rozpisywał się o atrakcjach w przypadku spotkań z dojrzałymi kobietami.

                              Wszystko zależy na kogo się trafi.

                              Można poczytać bloga pisanego przez kobietę:

                              Skomentuj

                              • privjar
                                Świętoszek
                                • Jan 2013
                                • 19

                                #45
                                Czy lubicie dojrzałe kobiety

                                Czy lubicie dojrzałe kobiety, w sensie wieku 40-50 lat. O rubensowskich kształtach jak i eleganckie Panie z większym dojrzałym biustem??

                                Mam 26 lat, powiem szczerze ,że seks z taką kobietą nie jest do opisania. Jest Mega Cudowny
                                Żyj tak, aby innym było nudno, gdy umrzesz.

                                Skomentuj

                                Working...