W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Caly w buzi

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bw colors
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 6

    #31
    a po co brac calego?
    chyba wieksza przyjemnosc bedzie miec obydwoje partnerow jesli dziewczyna W OGOLE go wezmie, a do polowy, a reszte obejmie reka, niz wsadzic calego i zwymiotowac... takie jest moje zdanie, tez mam odruch wymiotny.

    Skomentuj

    • Wiracha
      Ocieracz
      • Oct 2006
      • 147

      #32
      Instrukcja gdzieś z netu - to nie ja jestem autorem, wklejam bo nie można linkować, jak widzę powyżej:

      CO TO JEST GŁĘBOKIE GARDŁO?

      Głębokie gardło to odmiana fellatio, przy której cały penis umieszczony zostaje
      w ustach i przełyku bez wywoływania odruchu gardłowego.

      CZY MOŻNA OPANOWAC ODRUCH GARDŁOWY?

      Tak. Tak samo jak osoby noszące soczewki kontaktowe są w stanie opanować
      mruganie oczu przy ich zakładaniu, tak Ty jesteś w stanie opanować odruch
      wykrztuśny podczas głębokiej immisji penisa do ust.

      CZY KAŻDY JEST W STANIE NAUCZYĆ SIĘ WYKONYWANIA GŁEBOKIEGO GARDŁA?

      Na to pytanie również odpowiem twierdząco. Chociaż zawsze znajdą się wyjątki.
      Być może niektóre osoby mają zbyt małą jamę ustną, aby mogły zmieścić w niej
      większego penisa. Jednakże przeciętna kobieta może z łatwością połknąć
      przeciętnych rozmiarów członka. Znaczne odchyłki od normy, z jednej lub z
      drugiej strony występują rzadko.

      CZY WARTO W OGÓLE PODJĄĆ SIĘ CAŁEGO TEGO WYSIŁKU ZWIĄZANEGO Z OPANOWANIEM
      ODRUCHU GARDŁOWEGO?

      Po raz trzeci TAK! Sama się o tym przekonasz, w momencie kiedy Twój facet
      zacznie jęczeć z rozkoszy, podczas gdy Ty będziesz wyczyniać z jego
      przyrodzeniem rzeczy, o których inni mogą zaledwie pomarzyć! Szczególne
      uniesienie towarzyszy głębokiemu gardłu wykonywanemu niespodziewanie.
      Zaskoczonym mężczyznom oczy wychodzą prawie z orbit wpatrzone w twoje usta
      wchłaniające całą jego męskość.

      A CO CZUJE PRZY TYM MĘŻCZYZNA?

      Większość panów twierdzi, że odczuwają przy tym przyjemny ucisk dookoła dolnej
      krawędzi żołędzi (korony) Obszar ten szczególnie spodnia jego część, to
      najczulszy punkt na penisie. Można niezwykle szybko doprowadzić mężczyznę do
      mocnego orgazmu, umiejętnie pobudzając ustami i językiem to miejsce.

      CZY SĄ JESZCZE JAKIEŚ DODATKOWE ZALETY TECHNIKI GŁĘBOKIEGO GARDŁA?

      Oczywiście. Jeżeli niezbyt lubisz smak nasienia, ale finał w ustach bardzo
      podoba się Twojemu chłopakowi. Podczas głębokiego połykania żołądź znajduje się
      tak głęboko, że omija kubki smakowe na języku. Nie oznacza to oczywiście
      kompletnego braku doznań smakowych, ale są one zdecydowanie słabsze. Poza tym
      niektóre kobiety krztuszą się podczas wytrysku w ustach. Pracując nad swoim
      odruchem gardłowym są w stanie wyeliminować ten problem. Wystarczy brać do ust
      niewielkie ilości spermy i przyzwyczajać się do jej smaku i lepkości.

      A CO PODOBA SIĘ FACETOM BARDZIEJ: WYTRYSK W USTACH CZY W PRZEŁYKU?

      A to już zależy od osobistych upodobań. Podczas płytkiego wytrysku jesteś w
      stanie dodatkowo pobudzać językiem żołądź penisa. Podczas głębokiego wytrysku
      można pobudzać językiem mosznę, co jest równie przyjemnym doznaniem, choć nieco
      innego rodzaju.

      POWIEDZ MI COŚ WIĘCEJ O TYM LIZANIU MOSZNY...

      To dość zaawansowana technika i nie powinnaś jej próbować dopóki nie opanujesz
      doskonale podstaw głębokiego gardła.

      CZY SĄ JESZCZE JAKIEŚ 'ZAAWANSOWANE TECHNIKI'?

      No pewnie. Jedna na przykład polega na wykonywaniu ruchów ssących przełykiem
      oraz językiem. To jest naprawdę poziom mistrzowski i nie radzę próbować tej
      techniki zanim nie otrzaskasz się z lizaniem moszny podczas głębokiego gardła.

      POWIEDZ COŚ JESZCZE NA TEMAT 'RUCHÓW SSĄCYCH'...

      Poruszając mięśniami odpowiedzialnymi za ssanie, dostarczy się kompletnie
      nowych doznań, poza tymi związanymi z podstawową odmianą głębokiego gardła.
      Wykonasz coś na kształt masażu całego penisa. Jeśli dobrze opanować tę technikę to obfity wytrysk jest kwestią chwili.

      Przede wszystkim, musisz się maksymalnie odprężyć: wziąć długą kąpiel z
      pianą, wychylić lampkę wina, włączyć ulubioną płytę, poddać się rozgrzewającemu
      masażowi z olejkiem. Uczynić cokolwiek, co jest cię w stanie maksymalnie
      rozleniwić.
      Przed rozpoczęciem praktyk poproś partnera o anielską cierpliwość i
      wyrozumiałość (oczywiście nie będzie się mógł niekiedy opanować). Raczej za
      pierwszym razem nie wyjdzie (wejdzie?) Ci do końca. Opanowanie podstawowej
      techniki głębokiego gardła bez nawet najdrobniejszych oznak krztuszenia się
      może zająć nawet parę pracowitych tygodni. Kluczowe znaczenie przy trenowaniu
      gardła ma zasada drobnych kroków ("kontaktowe" okularnice pewnie wiedzą, o co
      mi chodzi). Nie mniej ważna jest również odpowiednia pozycja. Najlepiej zacząć
      od "kobiety na górze". W ten sposób sama będziesz kontrolować głębokość
      immisji. (Później możecie spróbować "faceta na górze". Kładziesz się wtedy na
      wznak na całej długości łóżka, głowę spuszczając nieco z jego krawędzi. W ten
      oto sposób partner Twój będzie decydował jak głęboko chce penetrować Twój
      przełyk. To także pozycja w miarę zaawansowana, i nie powinnaś jej próbować nie
      opanowawszy podstaw). Musisz być w stanie tak odgiąć szyję, aby ustawić w mniej
      więcej jednej linii usta oraz gardło. Pamiętaj, aby DOBRZE naślinić penisa.
      Dobrze zwilżony bez trudu będzie sunął po twoim języku.

      Po nasmarowaniu śliną penisa, odchyl odpowiednio głowę. Wyciągnij nieco język,
      tak aby wystawał trochę z ust, i postaraj się go spłaszczyć, tak jak lekarz
      spłaszcza go łopatką zaglądając do gardła. Następnie "otwórz" przełyk, tak
      jakbyś ziewała, przeciwdziałając tym samym odruchowi gardłowemu. Wsuń w siebie
      penisa na tyle głęboko na ile potrafisz bez krztuszenia się i przytrzymaj go
      tam przez jakieś 10 sekund, po czym wysuń. Powtarzaj tę procedurę tyle razy
      na ile masz ochotę, jednak nie poprzestawaj na mniej niż 10 próbach. Odsapnij
      chwilkę i powtórz wszystko od początku. Pierwsza sesja nie powinna przekraczać
      czasu 10 minut (pamiętaj o tym, aby Twój partner nigdzie się nie spieszył). To
      Ty decydujesz o intensywności ćwiczeń. Kiedy już opanujesz to zadanie, to
      spróbuj wsadzić sobie do ust penisa tak głęboko, że odczuwać zaczynasz odruch
      gardłowy. Przytrzymaj wtedy penisa w takiej pozycji jakieś 10 sekund. Postaraj
      się przeciwdziałać odruchowi rozluźniając przełyk jak przy ziewaniu. Po jakimś
      czasie opanujesz ruchy mięsni swojego przełyku. I będziesz łykać penisa coraz
      głębiej i głębiej. Ustal sobie odpowiednie tempo ćwiczeń. Powinnaś
      brać "lekcje" jakieś 4 noce w tygodniu (możesz więcej, jeżeli tak uważasz).
      Stopniowo zwiększaj czas ich trwania z 10 do pełnych 30 minut. Może to potrwać
      przez tydzień, półtora tygodnia, albo i dłużej. Pamiętaj aby zachować tempo
      pozwalające na każdorazowe zwiększanie dawki ćwiczeń. W końcu sama się nie
      spostrzeżesz, kiedy połkniesz penisa w całości! Zapewniam Cię, że pierwszego
      razu, kiedy będziesz w stanie trzymać w ustach głęboko penisa przez
      nieograniczony niczym, oprócz ewentualnej potrzeby wzięcia oddechu czas nie
      zapomnisz nigdy! Kiedy już to się stanie, to możesz zająć się pracą nad
      bardziej złożonymi technikami. Pamiętaj tylko, że tu także obowiązuje zasada
      drobnych, za każdym razem jednak coraz dłuższych, kroczków.

      I ostatnia uwaga: niektórym wydaje się, że podczas głębokiego gardła należy
      język unieść wysoko do podniebienia, ustępując w ten sposób penisowi miejsca.
      NIC BŁĘDNIEJSZEGO! Przy prawidłowo wykonywanym głębokim gardle język powinien
      wystawać nieco z ust, aby spoczywał możliwie płasko i stanowił śliską drogę
      ruchu penisa. Każde inne rozwiązania (np. wypychanie penisem policzka) to nie
      jest prawdziwe głębokie gardło!

      Powodzenia w czasie nauki!

      Skomentuj

      • Gurgun
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 707

        #33
        ODruch wymiotny po ćwiczeniu znika. Przyjemność jest obojga partnerów, w czym kobieta ma chyba taką samą przyjemność jak przy zwykłym lodziku.

        Po co brać całego? Mężczyzna czuje dużo intensywniej.

        Trzeba tylko pamiętać, że mężczyzna nie powinien zbyt dużo ruchów wykonywać, co by nie zrobić krzywdy.
        Gurgun - jaki jest każdy widzi

        Skomentuj

        • Sprężynka
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2009
          • 265

          #34
          Mam podobnie jak Aśka - wystarczy jak on nie rusza biodrami i moją głową
          Pocałuj mnie... zaczaruj mnie...

          Skomentuj

          • jkjkkkt
            Banned
            • Dec 2006
            • 146

            #35
            Też bym chciała się nauczyc - ale boję się włożyc tak głęboko do gardła.
            Boję się, że się uduszę :/

            Skomentuj

            • emanuela
              Świntuszek
              • Mar 2009
              • 48

              #36
              Panowie apeluje! Uwielbiamy pieścić fallusa ukochanego,ale w ogole nam nie sprawia przyjemnosci polykanie "go"!to jest masakra !odruch wymiotny gwarantowany!...nie namawiajcie nas do tego bo wsadzanie sobie "go" do gardła nie sprawia nam przyjemności,a jak tak bardzo chcecie to włózcie sobie parówke do gardła i zobaczycie jak to jest!....mozemy ssac, calowac,lizac,ale nie wpychac do gardla!ludzie opanujcie sie, i teksty w stylu "przeprowadze kursik dla mojej partnerki,niech poczyta sobie o tym na interneci" mnie rozbrajają!

              Skomentuj

              • anduk
                Koci administrator
                • Jan 2007
                • 3902

                #37
                nie namawiajcie nas do tego bo wsadzanie sobie "go" do gardła nie sprawia nam przyjemności
                Reprezentujesz wszystkie kobiety?

                Znam takie, którym sprawia przyjemność, odruchu wymiotnego nie mają i oboje są zadowoleni
                If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                Skomentuj

                • bi.girl
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Feb 2009
                  • 380

                  #38
                  Napisał emanuela
                  nie namawiajcie nas do tego
                  z tym się zgodzę. ale tylko z tym. jeśli któraś nie chce, to po prostu nie. tak powinno być.
                  but if you gimme your love, you won't regret it.
                  now gimme your touch, you won't forget it.

                  Skomentuj

                  • Misiunia3
                    Erotoman
                    • Feb 2009
                    • 462

                    #39
                    Hm...raczej nie jestem w stanie, bo zawsze jak chce sama pomału to facet wpychał mi szybciej wiec momentalnie mnie cofało, może jeszcze uda mi sie to zrobic ale jesli nie trafi mi sie znowu jakis narwaniec, ktory bedzie w stanie chwile poczekac i sie nie ruszac.
                    Grzesznica...

                    Skomentuj

                    • allure
                      Świętoszek
                      • Mar 2009
                      • 35

                      #40
                      Przepraszam że wtrącę, głęboko cały do połowy czy mniej...
                      czy ktoś zastanawia się nad rozmiarem ?
                      Ja sobie wymyśliłem tak,
                      że jeśli któraś z Pań bierze do połowy 20cm
                      to takie 16 weźmie już prawie całe ....
                      Kobiety mają taki pieprzyk co wabi,
                      Mężczyźni mają taki wabik co .....

                      Skomentuj

                      • witt1978
                        Świętoszek
                        • Mar 2009
                        • 6

                        #41
                        A moja jedna kobieta bierze go w całości, druga nie.
                        No i nie czuję jakiejś zasadniczej różnicy.

                        Skomentuj

                        • awm
                          Świntuszek
                          • Oct 2005
                          • 73

                          #42
                          ja nigdy kobiety do tego nie namawiam ciesze się jak wogóle nie jest jedną z tych co tego wogóle nie robią a jak już się zabiera do czynów to nie wnikam sprawia mi za każdym razem tak wielką radość że nie potrzebuje sprawdzać jej możliwości czy weźmie całego do buzi czy nie .... jeśli kiedyś sama zechce spr... nie będę miał nic przeciwko w takich chwilach to ona jest panią mojego sprzęciku i robi z nim co chce

                          Skomentuj

                          • cocaine__
                            Świętoszek
                            • Mar 2009
                            • 16

                            #43
                            Potrafie wziąść całego, przewaznie. No zalezy, od dlugosci penisa oczywiscie
                            To jest tak, ze po czasie, odruch wymiotny się cofa.
                            Tak jak bulimiczkom sie cofa, i musza coraz glebiej palce wsadzać,
                            tak podczas coraz glebszego oralu

                            Skomentuj

                            • słodka'88
                              Świętoszek
                              • Apr 2010
                              • 16

                              #44
                              Trochę poćwiczyłalam i potrafię Myślę że warto choćby dla rozkosznych jęków mojego mężczyzny...
                              I tak wolę wykonywać inne czynności na pieszczochu

                              Skomentuj

                              • swawolna_n
                                Erotoman
                                • Nov 2009
                                • 503

                                #45
                                Myślę, że jeszcze długa droga przede mną, nim mi się to uda (o ile się uda w ogóle). Doświadczenia jeszcze za dużego nie mam, a ćwiczyć regularnie też nie mogę. Ale chciałabym, więc będę próbowała.
                                "Mężczyźni myślą o seksie co 5 minut,
                                a kobiety cały czas, tylko mają podzielną uwagę."

                                Skomentuj

                                Working...