W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Opalanie topless

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JKL
    Seksualnie Niewyżyty
    • Nov 2014
    • 375

    Też uważam że żaden toples , naturyzm to jest to .
    Wydaje mi sie że wystarczy raz być na plaży naturystycznej by więcej na tekstylna nie iść .Wybieram tylko te miejsca gdzie takie plaże są .

    Skomentuj

    • Olciakowa
      Świętoszek
      • Mar 2012
      • 27

      We wrześniu pojechałam sama nad morze i zrobiłam swoją plażę naturystów - mała miejscowość, właściwie wymarła. Jednak było kilku-kilkunastu wczasowiczów - raczej starszych, którzy od czasu do czasu mnie mijali. Dodatkowo, niedaleko rozłożyli się również naturyści : )
      Polecam - jest bardzo swobodnie i... po prostu fajnie

      Skomentuj

      • Motywatore
        Erotoman
        • Jun 2006
        • 639

        Napisał Olciakowa
        We wrześniu pojechałam sama nad morze i zrobiłam swoją plażę naturystów - mała miejscowość, właściwie wymarła. Jednak było kilku-kilkunastu wczasowiczów - raczej starszych, którzy od czasu do czasu mnie mijali. Dodatkowo, niedaleko rozłożyli się również naturyści : )
        Polecam - jest bardzo swobodnie i... po prostu fajnie
        Tak sama nad morzem... nie zgubiłaś się ;-)

        W Niemczech na normalnych plażach jest pełna swoboda, jak u naturystów.
        W Grecji na normalnych plażach część kobiet topless część nie.

        Skomentuj

        • Haster
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2009
          • 245

          W Hiszpanii też. Część topless, część nie. Niezależnie od wieku.

          Skomentuj

          • Olciakowa
            Świętoszek
            • Mar 2012
            • 27

            Napisał Motywatore
            Tak sama nad morzem... nie zgubiłaś się ;-)

            W Niemczech na normalnych plażach jest pełna swoboda, jak u naturystów.
            W Grecji na normalnych plażach część kobiet topless część nie.
            Dałam radę Co więcej, chciałabym to powtórzyć. Tylko w Polsce , na normalnych plażach, to raczej niemożliwe. A przynajmniej ja nie chcę się spotkać z jakimiś niemiłymi sytuacjami.

            Skomentuj

            • realni12
              Świętoszek
              • Mar 2013
              • 21

              Moja żona ka Krecie się odważyła

              Skomentuj

              • onneton
                Seksualnie Niewyżyty
                • Nov 2009
                • 311

                Napisał Naturysci
                jako para naturystów nie mamy z tym żadnych problemów a powiem więcej, toples na plaży tekstylnej jest zdecydowanie gorsze niż full na naturystycznej
                Dlaczego gorsze? Na wielu plażach tekstylnych wiele kobiet opala się topless, choć chyba nie w Polsce. Tylko raczej nad Morzem Śródziemnym. Może jeszcze nad Morzem Północnym.

                Skomentuj

                • Naturysci

                  a no właśnie dlatego że w Polsce, kraju zakłamania i obłudy toples na plaży tekstylnej bardzo razi przeszkadza i wzbudza wielką sensację. Na plażach naturystycznych nie ma wielkiego halo, nie ma problemu, nie ma rewii mody i całego zakłamania całej sztuczności a przede wszystkim nie ma walki o kawałek brzegu z dostępem do Morza

                  Skomentuj

                  • anielska30
                    Świntuszek
                    • Aug 2015
                    • 54

                    nie wiem czy bym sie na to odważyła ze względu na niedoskonałości mojego ciała i dlatego też ,że widok fajnych ciałek może spowodować u mnie chętkę na seks :d a seks wmiejscu publicznym zakazany hih
                    jestem anielska, ale diabła mam w sobie

                    Skomentuj

                    • Andrzej18
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Dec 2012
                      • 291

                      Opalanie topless jakos mi nie przeszkadza a po 1 pobycie np w hiszpani nawet juz nie zwracałem na to uwagi, mimo to nie pozwoliłbym mojej kobiecie sie opalać toples.
                      Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      • onneton
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Nov 2009
                        • 311

                        Napisał Andrzej18
                        mimo to nie pozwoliłbym mojej kobiecie sie opalać toples.
                        Dlaczego nie?
                        Ja bym pozwolił.

                        Skomentuj

                        • PZ IV
                          Ocieracz
                          • Dec 2015
                          • 152

                          ''Polsce, kraju zakłamania i obłudy ''

                          Ale to nudny frazes, ja *******e.

                          Skomentuj

                          • znowuzapilem
                            SeksMistrz
                            • Nov 2010
                            • 3555

                            Napisał Naturysci
                            a no właśnie dlatego że w Polsce, kraju zakłamania i obłudy toples na plaży tekstylnej bardzo razi przeszkadza i wzbudza wielką sensację. Na plażach naturystycznych nie ma wielkiego halo, nie ma problemu, nie ma rewii mody i całego zakłamania całej sztuczności a przede wszystkim nie ma walki o kawałek brzegu z dostępem do Morza
                            O kuwa. Jak mi sie rzygać chce jak czytam takie pier...enie.
                            Jak wam źle to cześć i czołem, granice otwarte!!

                            Moja ex zawsze w Polsce opalała się toples i NIGDY i NIGDZIE nie było problemu!!
                            Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                            Skomentuj

                            • paffcio
                              Banned
                              • Mar 2006
                              • 2286

                              Napisał Naturysci
                              a no właśnie dlatego że w Polsce, kraju zakłamania i obłudy toples na plaży tekstylnej bardzo razi przeszkadza i wzbudza wielką sensację. Na plażach naturystycznych nie ma wielkiego halo, nie ma problemu, nie ma rewii mody i całego zakłamania całej sztuczności a przede wszystkim nie ma walki o kawałek brzegu z dostępem do Morza
                              Złe podejście do tematu zupełnie.
                              Po prostu społeczeństo w naszym kraju jeszcze nie przyswoiło (nie oswoiło się z gołym cycem na plażach)
                              Plaże dla naturystów to zupełnie inny temat, wiem o czym mówię, kilka lat spędziłem w kraju gdzie nagość a nawet sex na plażach to norma

                              Skomentuj

                              • Naturysci

                                Napisał PZ IV
                                ''Polsce, kraju zakłamania i obłudy ''

                                Ale to nudny frazes, ja *******e.
                                Zgadzam się z Tobą, ale nadal jest aktualny i prawdziwy

                                Nikt nie ma nic przeciwko ale swojej kobiecie by nie pozwoliłlub sama tego nie zrobi . To jak to jest akceptuje cie tolerujecie u innych a sami to co??? Tu jest ta pruderia i zakłamanie. .. możecie hejtowac ale najpierw zweryfikuje czy sami nie jesteście obludni
                                0statnio edytowany przez sister_lu; 25-10-16, 17:31.

                                Skomentuj

                                Working...