W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Opalanie topless

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iksior_x
    Świntuszek
    • Jul 2009
    • 54

    tylko we dwoje - takie jest moje zdanie Ona zapytana kiedyś czy by się odważyła powiedziała że tylko ja mogę je oglądać a zresztą ona by się wstydziła

    Skomentuj

    • peter84
      Ocieracz
      • Feb 2009
      • 174

      Napisał olunio
      zaś w Hiszpanii zwykle topless opalają się dwie kategorie kobiet - panie w wieku 50+ oraz młode laseczki pokazujące, że na urodziny dostały od rodziców nowy biust. śmiesznie to wygląda, bo czy leży, czy stoi czy siedzi, piersi ciągle są w tej samej pozycji.
      Będąc w Hiszpanii 2 lata temu jakoś tego nie zauważyłem.. Powiem więcej byłem i widziałem i młode (naturalne bez sztuczności), dojrzałe i starsze również.. Każdy przedział wiekowy..

      Skomentuj

      • marta.wroc
        Świntuszek
        • Dec 2009
        • 50

        ja sie opalam topless przy partnerze ( o ile mi da) ale najczesciej z kumpelą....mamy swoje miejsca i musze przyznac ze bardzo mnie podnieca takie opalanko
        grzeczne dziewczynki idą do nieba...niegrzeczne mają raj na ziemi

        Skomentuj

        • wanilia
          Świętoszek
          • Dec 2009
          • 19

          Ja mam wrażenie, że mój chłopak bardzo by tego chciał, w dyskusji nad tym mandatem za opalanie topless wręcz trochę naciskał...

          A rzecz w tym że ja jestem strasznie zazdrosna. I wyobrażam sobie jak po plaży chodzą panny bez biustów, a ja tam jestem z nim )
          nieee, bolałoby...

          Skomentuj

          • czerwonykruk
            Świntuszek
            • Dec 2009
            • 52

            Napisał wanilia
            Ja mam wrażenie, że mój chłopak bardzo by tego chciał, w dyskusji nad tym mandatem za opalanie topless wręcz trochę naciskał...

            A rzecz w tym że ja jestem strasznie zazdrosna. I wyobrażam sobie jak po plaży chodzą panny bez biustów, a ja tam jestem z nim )
            nieee, bolałoby...
            Myślę że podoba mu się Twój biust i choćby kręciło sie wokół pełno biustów to i tak latałby za Tobą z propozycją długiego smarowania Cię olejkiem do opalania.

            Takie przyzwolenie na topless mogłoby być świetnym sposobem na walkę z rakiem skóry, bo zawsze znalazłby się jakiś mężczyzna chętny do wsmarowania kremu z filtrem UV

            Ja sam jestem zwolennikiem naturalizmu na plażach i raczej nie dlatego że chciałbym sobie popatrzeć (nie dotyczy to mojej dziewczyny, bo przyznam że chciałbym zobaczyć jej nagie ciało wychodzące z morza wprost na piaszczystą gorącą plażę i opalającą się w pełnym słońcu ) ale nie widzę powodu dla którego ludzie mieliby tego zabraniać chętnym. Pozatym w pełni opalone ciałko musi ładnie wyglądać

            Skomentuj

            • marta.wroc
              Świntuszek
              • Dec 2009
              • 50

              Napisał wanilia
              Ja mam wrażenie, że mój chłopak bardzo by tego chciał, w dyskusji nad tym mandatem za opalanie topless wręcz trochę naciskał...

              A rzecz w tym że ja jestem strasznie zazdrosna. I wyobrażam sobie jak po plaży chodzą panny bez biustów, a ja tam jestem z nim )
              nieee, bolałoby...
              mam tak samo dlatego chodzimy razem sie opalac nago w krzaki albo pole same plusy bo nikt nie widzi nas i mozna spokojnie sie poopalac a i jest okazja na cos wiecej
              grzeczne dziewczynki idą do nieba...niegrzeczne mają raj na ziemi

              Skomentuj

              • peter84
                Ocieracz
                • Feb 2009
                • 174

                Napisał marta.wroc
                mam tak samo dlatego chodzimy razem sie opalac nago w krzaki albo pole same plusy bo nikt nie widzi nas i mozna spokojnie sie poopalac a i jest okazja na cos wiecej
                Tak Ci się tylko wydaje, że nikt Was nie widzi

                Skomentuj

                • czarnulka_22
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Nov 2009
                  • 212

                  Zawsze gdy wyjeżdżam na wakacje nad morze to opalam się topless, a na inne osoby nie zwracam uwagi niech sobie myślą co chcą.

                  Skomentuj

                  • szysko
                    Świntuszek
                    • Dec 2009
                    • 92

                    No ja szczerze mówiąc czułbym się lepiej gdyby moja luba nie prezentowała publicznie swojego nagiego biustu, czy szparki zwłaszcza, że jest strasznie seksowna.
                    Jednak coś w człowieku siedzi czasem za zazdrość czy co...
                    Ale mógłbym się z nią przejechać na plażę nudystów. Nie jestem pewien jak to działa, ale chyba albo wszyscy albo nikt :> Ale teraz nawet na plażach nudystów pełno zbokoli wystarczy się rozejrzeć za zdjęciami voyeur trochę :>

                    Skomentuj

                    • itakpowiem
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Feb 2009
                      • 215

                      Uważam że opalanie się toples to całkowita normalka i nie rozumiem czemu niektórzy ludzie widzą w tym problem. Na zagranicznej plaży niestety praktykowało to sporo obleśnych starych bab a niewiele młodych laseczek :/

                      Skomentuj

                      • szysko
                        Świntuszek
                        • Dec 2009
                        • 92

                        ano więc właśnie, piersi jakby jednak nie było są częścią intymną ciała, i niektórzy ludzie się gorszą ich widokiem. jak się jest plażowiczem i są młode piękne panie to jakoś jest to mniejszy problem niż jak trzeba patrzeć chcąc nie chcąc stare brzydkie baby.A do zagranicy się nie warto porównywać, bo 'wspaniała zagranica' wcale nie musi być lepsza czy prawidłowa. W stanach na plaży napewno można spotkać kobiety i facetów -wieloryby, ale to nie znaczy że trzeba się niecierpliwić kiedy u nas będzie to normalne, bo zagranica już tak ma...
                        ja bym nigdy raczej nie zwrócił kobiecie opalającej się topless na plaży uwagi żeby ubrała stanik ale wolałbym żeby moja luba robiła to jednak jakoś dyskretniej. Nie ma się co za sweter bunkrować, ale myślę że nie ma też co szafować...

                        A wogóle, to opalanie jest totalną stratą czasu, lepiej się opalać przy okazji - uprawiając sport albo będąc nad wodą, kosząc trawę itd. ale grzanie kluchy w słońcu to jeden moim zdaniem z głupszych sposobów spędzania czasu

                        Skomentuj

                        • peter84
                          Ocieracz
                          • Feb 2009
                          • 174

                          Napisał olunio
                          a byłeś w Hiszpanii, czy w kurorcie na Costa Brava, gdzie Hiszpanów spotkać najtrudniej?
                          Byłem na Costa Del Sol.. Nie wiem ile z tych osób było hiszpanami, wiem tylko, że nie stanowiło to żadnego problemu, a Panie które widziałem na prawdę klasa

                          Skomentuj

                          • maxi1912

                            Latem zawsze opalam sie na toples.wyjezdzam w plener i sie opalam na golasa.lubie bardzo sie opalac na golasa.

                            Skomentuj

                            • Wuefista
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Apr 2014
                              • 316

                              Napisał peter84
                              Byłem na Costa Del Sol.. Nie wiem ile z tych osób było hiszpanami, wiem tylko, że nie stanowiło to żadnego problemu, a Panie które widziałem na prawdę klasa
                              Problem w tym jak toplessują się Panie bez dużej klasy

                              Skomentuj

                              • Naturysci

                                jako para naturystów nie mamy z tym żadnych problemów a powiem więcej, toples na plaży tekstylnej jest zdecydowanie gorsze niż full na naturystycznej

                                Skomentuj

                                Working...