W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Miejsce finiszu - czy wg was w środku jest najlepiej?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Adonnis
    Banned
    • Feb 2009
    • 234

    oczywiście, że w środku najlepiej - dodałbym, dobrze jeszcze przelać, żeby wyć, kleić się i ponownie ssać ze szczęścia...

    ale także fajnie jest spuścićć się na wypięty biust... poklepać nim brodawki... ekaplodować w buziaczku...

    nie mówcie kjobitki, że tego również nie lubicie!

    Skomentuj

    • kurczakwa
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jul 2010
      • 256

      W środku uwielbiam lub na cipkę a w ustach sama słodycz
      gg 24183013 pisz śmiało

      Skomentuj

      • Adonnis
        Banned
        • Feb 2009
        • 234

        uważam, że w pipce najlepiej, ale czasem fajnie na cycolki...

        dawniej miałem obawy, ale teraz mniej, gdy łyka mą śmietankę swymi sprośnymi ustami...

        Skomentuj

        • Gibson69
          Ocieracz
          • Jun 2010
          • 145

          Finish HER! Zależne od sytuacji raz chce w środku vedzajny raz w buzi

          Skomentuj

          • outgoing
            Perwers
            • Apr 2009
            • 807

            Klasycznie w cipce, w ustach, na zewnątrz.
            The problem with dating dream girls is that they have a tendency to become real.

            Skomentuj

            • tim85
              Świętoszek
              • Jul 2010
              • 25

              Tak, lubię kończyć w cipce, to fajne uczucie kiedy strzelam gorącym nasieniem

              Skomentuj

              • Adalbert27
                Świntuszek
                • Dec 2009
                • 88

                Najbardziej lubię w każdej z trzech dziurek lub na twarz. Czasem na piersi, pośladki lub plecy. A gdzie kończę to zależy od ochoty, nastroju. W cipce od jakiegoś czasu nie mogę bo zero zabezpieczenia. Najbardziej jednak chcę na dwóch albo nawet na trzech ślicznych buziach

                Skomentuj

                • -Sukub-
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jul 2010
                  • 372

                  Najbardziej lubie w środku. Wręcz mnie to najbardziej podnieca. ;D
                  'Sheila, masz skórę która jest żywą tkaniną z jedwabiu.' <3

                  Skomentuj

                  • bestmen
                    Ocieracz
                    • Jul 2010
                    • 130

                    Ja lubię kończyć w buzi - mam o wiele silniejszy orgazm bo mogę się skupić tylko na własnej przyjemności i przedłużyć sobie przyjemność. Za to żona woli gdy kończę w niej - bo zazwyczaj kończy się to dla niej orgazmem.

                    Skomentuj

                    • Epinephrine
                      Świntuszek
                      • Jul 2010
                      • 56

                      ja najbardziej lubię jak kończy na mnie nie we mnie ..
                      dlaczego na mnie ?
                      bo czuje rozlewające się ciepełko jakby nie było taka ciepła sperma na skórze to bardzo przyjemne uczucie
                      z reszta kreci mnie widok jego spermy na mnie.

                      w środku też jest miło .. tylko jest taki mały problem z wyciekającym ze mnie nasieniem .. nie przeszkadza mi to .. ale to dość dziwne uczucie xD i może sprawiać pewne problemy xD

                      Skomentuj

                      • Mestiv
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Feb 2010
                        • 317

                        Dojście w środku zarówno podczas zwykłego seksu jak i analnego jest niesamowicie przyjemne oczywiście, jednak nawet jakbym mógł zawsze w ten sposób kończyć to czasem chciałbym dla odmiany wytrysnąć też na piersi, brzuch lub do ust partnerki

                        Skomentuj

                        • Adonnis
                          Banned
                          • Feb 2009
                          • 234

                          Nic w seksie nie jest absolutne, uważam. Miejsce finiszu też. Ważne jest jaki związek się stanowi, według mnie. Dla początkujących lub nie znających się za bardo jeszcze - nie polecam pójścia na całość, jeśli się ma obawy, co do rezultatów. Naprawdę nie widzę potrzeby komplikowania sobie życia zbyt wcześnie.
                          Ale gdy chodzi o partnerów zdeklarowanej miłości uważam, że każdy finisz jest fajny. Z tym, że nie polecałbym jakiejś zasady. Raczej umiarkowany spontan z odrobiną rozsądku. Żyję w takim związku więc czuję, że oboje lubimy często do końca. Jednak czasem znienacka któreś z nas wariuje i sprawia niespodzianki. A ja z mojej strony nie muszę chyba dodawać, że lubię finiszować na każdej części jej ciała. Ale najbardziej w środku.
                          0statnio edytowany przez Kata; 27-07-10, 19:06.

                          Skomentuj

                          • bearguy
                            Świętoszek
                            • Jul 2010
                            • 4

                            Wg. mnie to kwestia "chwili". Raz ma się chęć na koniec w środku,raz gdzieś indziej. Ale gdybym miał wskazać jedno takie miejsce to chyba będą usta,jednak nie akurat ze stricte ich powodu, co tego, że niesamowicie na mnie działa "ssanie" jak dochodzę.

                            Skomentuj

                            • Zagubiona
                              Ocieracz
                              • Jun 2010
                              • 183

                              Pierwszy raz odkąd współżyję , czyli od ponad roku, mój luby we mnie doszedł bez gumki... Było cudownie, już zawsze tak chcę. Strasznie przyjemne uczucie, no i miło "łechcze" moja psychikę.
                              Un sourire est comme le soleil, qui consacre la fraîcheur du visage humain...

                              Skomentuj

                              • Badangel

                                Ja lubię jak kończy we mnie i wtedy często jeszcze przyciska mnie do siebie, to fajne uczucie Ale lubię też jak czasem dochodzi na brzuchu, cyckach itp. przyjemny widok i uczucie zarówno dla mnie jak i dla niego tak sądzę. Chociaż mój obecny partner kończy raczej zawsze w środku, chyba musimy to trochę zmienić, żeby nie było zbyt nudno ;P

                                Skomentuj

                                Working...