W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Anal - fisting, czy to już przesada?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • switcher
    Świętoszek
    • Jun 2023
    • 10

    Anal - fisting, czy to już przesada?

    Witam,

    Od paru tygodni zastanawiam się nad zabawka w kształcie dłoni

    Coś w tym stylu. Mam o to takie dildo https://allegro.pl/oferta/duzy-25-cm...ka-12766059607 i wchodzi już na miękko. Jest mega przyjemnie tylko pytanie czy warto i zdrowo jeszcze dziurkę poszerzać. Podnieca mnie samą myśl o takiej zabawce ale boje się żeby już sobie krzywdy nie zrobić. Te dildo co mam to już ma 20cm + to raczej dłuższego niczego nie chce, jedynie właśnie szerszego. Tu już jest 5cm i wchodzi bez problemu. Co do realnej dłoni to nie mam możliwości ponieważ partnerka akceptuje moje zabawy, parę razy widziała ale jej to nie kreci więc pozostają mi zabawki...

    Jak uważacie, jakie macie doświadczenia z rozszerzaniem dupki już do takiego rozmiaru czy daje to jeszcze większą przyjemność i czy jest to zdrowe.

    Nie widziałem takiego tematu więc dlatego założyłem ten temat
  • obcasik
    Świętoszek
    • Dec 2018
    • 14

    #2
    Zabawiam się analnie od kilku lat. Na początku używałem korków o śr 3-4 cm,ale tak mnie to wciągnęło,że chciałem coraz większych.Teraz na co dzień noszę zabawkę 7cm śr,i choć mój rekord to 8,to cały czas chcę większego.Uwielbiam to i nie prezestanę się tak bawić.

    Skomentuj

    • kumkacz
      Świntuszek
      • Oct 2006
      • 78

      #3
      Potwierdzam, anal uzależnia. Fisting to bardzo intensywne doznanie i Twoj mózg będzie chciał jeszcze i więcej. Zwykły seks może Ci nie dawać już takiej satysfakcji. Nie rób nic na siłę, to nic Ci się nie stanie. Myślę, że duża dloń, takie 8cm to już granica, gdzie więcej to już może spowodować, że zwieracze robią się luźniejsze.

      Skomentuj

      • obcasik
        Świętoszek
        • Dec 2018
        • 14

        #4
        switcher,chciałeś fotki moich zabawek,gdzie mam ci wysłać?

        Skomentuj

        • milymarcin
          Świntuszek
          • Jun 2020
          • 56

          #5
          @kumkacz dokładnie. Kiedyś prawie codziennie się zabawiałem. Gdzieś wyczytałem o pozycji, żeby wprowadzić dłoń samemu sobie. Spróbowałem. Weszła i się trochę wystraszyłem. Po fakcie i orgazmie oczywiście bo to było ekstra doświadczenie.
          Teraz ćwiczę na dildo nie grubszym niż mój penis. Preferuję bardziej wypustki i nierówności. Także potwierdzam. Anal ssie.

          Skomentuj

          • kumkacz
            Świntuszek
            • Oct 2006
            • 78

            #6
            @milynarcin Jaka to pozycja?

            Skomentuj

            • milymarcin
              Świntuszek
              • Jun 2020
              • 56

              #7
              Na np podłokietniku fotela, kanapy. Takim nieco szerszym. Tak ustawić rękę żeby opierała się o ten podłokietnik a potem nasuwać się na rękę. Aż mi miło się zrobiło gdy o tym pomyślałem.

              Skomentuj

              • kumkacz
                Świntuszek
                • Oct 2006
                • 78

                #8
                Ja jednak preferuje małą kobiecą dłoń i dużo jlube. Samemu jest mi strasznie niewygodnie.

                Skomentuj

                Working...