W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Relacje z sąsiadkami

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • 85v
    Świętoszek
    • May 2010
    • 29

    Relacje z sąsiadkami

    Mam pytanie odnośnie waszych relacji z sąsiadkami. Moja młodsza o kilka lat ostatnio wyznała że bardzo ja kręcę i chciała by spróbować seksu.
    Jako facet fajnie się poczułem, wzrosło moje poczucie atrakcyjności, na dodatek ta sasiadke uznaje za najatrakcyjniejsza
    Troszkę czasu minęło - przeszliśmy na neutralne tematy. Aż do wczorajszego dnia kiedy w windzie powiedziała mi ponownie - kręcisz mnie i chce z Tobą coś przeżyć.
    Czy takie rzeczy zdarzają się w życiu? Myślałem że tylko w filmach
  • Scaramanga
    Perwers
    • Dec 2010
    • 860

    #2
    Skoro zdarzają się te bardzo przykre i to czemu te pozytywne nie miałyby.

    Skomentuj

    • Czacza83
      Ocieracz
      • Dec 2011
      • 104

      #3
      Hmmm
      Konkretny romans...
      Jeśli interesują cię detale, to raczej na PM
      0statnio edytowany przez Czacza83; 15-05-23, 10:41.
      Uganiamy się za kobietami z ciałami modelek, podczas gdy prawdziwymi demonami seksu są niepozorne panie z poczty, kiosku czy kasy w markecie.

      Skomentuj

      • Marduk666
        Ocieracz
        • Mar 2015
        • 191

        #4
        Gdy mieszkalem w domu rodzinnym mialem dwie młodsze sąsiadki, starsza bardzo szybko dojrzała, miała wszystko to czego inne w jej wieku mogły jej pozazdrościć. Ot, kumpela po prostu i już dorosłą bzykałbym bez zastanowienia. Nigdy nie wcielałem niczego w czyn i nie zrobiłbym tego, ale któż mi zabraniał pofantazjować? Młodszą siostrę też już dorosłą spotkałem po kilku latach gdy odwiedziłem swoje stare śmieci i nie mogłem wyjść z podziwu co z niej wyrosło, nie mam słów jaka lala. Lata lecą, obydwie pożenione i dzieciate. Tyle o sąsiadkach.

        85v - znam to uczucie, ekscytację na myśl, że ktos zaoferował mi seks i tylko formalnością było się spotkać na osobności w celu realizacji.
        Twoja sąsiadka choć młodsza o ile dorosła spełnia jak widzę twojej kryteria, też ją kręcisz wiec jaki problem? Pomijając kwestię CO POTEM po ewentualnym spotkaniu nie widzę nic złego gdy dwoje dorosłych ludzi decyduje się na niezobowiązujący seks, kolejny następny, moze się uda stworzyć coś więcej, samo wyjdzie w praniu. Myśĺę, że nie obejdzie się bez szczerej rozmowy i ustalenia wszystkigo sensownie. Ja ci życzę powodzenia, dobrej zabawy przede wszystkim i liczę na relację po
        0statnio edytowany przez Marduk666; 02-08-23, 13:50.

        Skomentuj

        • elKoj69
          Perwers
          • Sep 2012
          • 1195

          #5
          Napisał Marduk666
          Gdy mieszkalem w domu rodzinnym mialem dwie młodsze sąsiadki, starsza bardzo szybko dojrzała, miała wszystko to czego inne w jej wieku mogły jej pozazdrościć.
          Czyli po prostu szybciej urosły jej cycki?
          Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

          Skomentuj

          • gabrielaptak
            Banned
            • Oct 2023
            • 4

            #6
            Fajna akcja, no jak jesteś fajne ciacho to mogą się takie sytuacje wydarzyć

            Skomentuj

            • km50
              Świntuszek
              • Oct 2023
              • 54

              #7
              Mam fajną sąsiadkę, rok młodsza ode mnie, wdowa czy w zasadzie singielka, ma córkę studentkę która się już wyprowadziła. Nie wygląda na 49 lat, bardzo zadbana choć mogłaby się trochę bardziej zmysłowo ubierać - preferuje styl turystyczno-sportowy co za bardzo mnie nie kręci. Czasami robimy sobie jakieś drobne sąsiedzkie przysługi typu wymiana korka od prądu, itp. Sąsiad kiedyś mówił, że jak miała jeszcze męża, to było słychać jej przeżycia seksualne (jęki, itp). Łącząc to z moimi fetyszami, to chciałbym żeby dla mnie przebiła balon paznokciami (akurat maluje paznokcie na czerwono, co bardzo lubię). Jest tak fajnie gadatliwa, potrafi trajkotać jak katarynka, co akurat jest fajne, takie trochę drapieżne.
              0statnio edytowany przez km50; 12-10-23, 22:54.

              Skomentuj

              Working...