W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jaką muszelkę lubicie lizać?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • johny_b
    Świętoszek
    • Mar 2023
    • 1

    Jaką muszelkę lubicie lizać?

    Bardzo nie lubię lizać muszelki mojej partnerki gdy jest zaraz po kąpieli, czuję się wtedy tak jakbym lizał mydło. Zawsze jej mówię, że wolę muszelkę gdy puszcza naturalne soki, taką po całym dniu. Smakuje wtedy jak słodki owoc i jest wilgotna, soczysta, aż ciężko oderwać usta, chciało by się ją zjeść. A taka po kąpieli pachnie sztucznie, jest mało wilgotna. Niestety, ale mało kiedy mi pozwoli taką polizać, musi być nieźle podniecona. Zazwyczaj to jest kąpiel i dopiero zabawa.

    Może jaj jej pokażę ten temat to zmieni zdanie.

    Pytanie do Panów, jakie muszelki lubicie, świeżutkie, wyperfumowane po kąpieli, czy naturalnie pachnące i wilgotne?

    Pytanie do Pań. Czy czujecie się komfortowo gdy facet was liże, i nie jesteście świeżo po kąpieli?
  • maybenot
    Świętoszek
    • Mar 2023
    • 2

    #2
    Ja wolę umytą i pachnącą świeżością, niekoniecznie mydłem, a soki puści jak się nią zajmę odpowiednio

    Skomentuj

    • Sverige
      Świętoszek
      • Feb 2023
      • 27

      #3
      Nie żeby brudna, ale pachnąca sobą jest najlepsza. Taka bezpośrednio po umyciu-jak bym drogerię lizał-porażka

      Skomentuj

      • riki35
        Świętoszek
        • Apr 2009
        • 18

        #4
        Lubię lizać po tym jak nasz przyjaciel skończył robotę. Zapach jest nie do opisania

        Skomentuj

        • drab
          Świętoszek
          • Mar 2023
          • 9

          #5
          Jestem zwolennikiem ,* lizania kobiecie cipki zaraz po jej użyciu* przez innego mężczyznę,* uwielbim jej smak i zapach.

          Skomentuj

          Working...