W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak poznać, że dziewczyna lubi lody ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-rotmantic
    Perwers
    • Jun 2005
    • 1556

    #16
    Jestem przekonany, że da się powiązać pewne cechy lub upodobania widoczne z zewnątrz z konkretnymi preferencjami seksualnymi, np. oralnymi. Nikt nie bada takich rzeczy, a szkoda. Odkrywca takich powiązań powinien dostać seksualnego Nobla.

    Skomentuj

    • Azul
      Perwers
      • Jan 2022
      • 850

      #17
      Seksualny Nobel... dobre! Nie powiem, że challenge accepted, ale to tylko dlatego, że mam na to za mało czasu. I może jeszcze dlatego, że chyba mężczyźnie łatwiej będzie prowadzić takie badania. Ale z drugiej strony... jakaś statystyczna pula osób do badań potrzebna jest
      Ok, może jeszcze dlatego, że znam osobnika, który nie byłby tymi moimi badaniami zachwycony :p ale to gdzieś na szarym końcu tej listy.
      Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

      Skomentuj

      • Goldie
        Erotoman
        • Apr 2012
        • 546

        #18
        Jak to po czym... Robić lubi loda, gdy na się na samochodach

        Z tymi facetami nie lubiącymi lizać - serio tacy istnieją. Sama poznałam dwóch i wyglądali zupełnie inaczej Pewnie rozmowa do tej wiedzy jest kluczem, bo za dużo jej nie było, na pewno mniej niż alkoholu
        Może spróbuj celować w starsze? Abo nie takie co biegają do tydzień do spowiedzi.
        She was some kind of angel, I guess. The kind that Heaven keeps hidden. She smelled the way angels ought to smell.

        Skomentuj

        • korona
          Świętoszek
          • Jan 2023
          • 12

          #19
          A moim zdaniem to od autora wychodzi jakiś toxic vibe, bo nie wierzę w przypadek, że spośród 4 partnerek KAŻDA miała jakąś traumę z tym związaną do tego stopnia, że nie chciała go nawet dotknąć językiem.
          Panowie, czasami warto odwiedzić psychologa i porozmawiać bo może to w waszym sposobie komunikacji (nie tylko w kontekście loda) jest coś, co je tak bardzo wycofuje.

          Skomentuj

          • Czacza83
            Ocieracz
            • Dec 2011
            • 104

            #20
            Eee taaam, nie lubi.

            Poznałem taką, która nawet po naprawdę srogim orgazmie nie umiała się przełamać. Sama mówiła, że wie, że zasługuję i chciałaby, ale jakoś nie mogła. Nie naciskałem. Stopniowo traciła opory przed kolejnymi rzeczami. Spotykaliśmy się rok, pod koniec już wszystko było grane (no dobra, prawie wszystko ). Więc może trzeba cierpliwości?
            Uganiamy się za kobietami z ciałami modelek, podczas gdy prawdziwymi demonami seksu są niepozorne panie z poczty, kiosku czy kasy w markecie.

            Skomentuj

            Working...