W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Gdy inni podniecaja sie wasza dziewczyna

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • outgoing
    Perwers
    • Apr 2009
    • 807

    #31
    Napisał Mineciarz
    Czy lubicie gdy inni faceci podniecaja sie wasza dziewczyna,gdy na ulicy gapia sie na nia?
    Tak

    Napisał Mineciarz
    Lubicie jak wasza dziewczyna publicznie chodzi w przeswitujacej bluzeczce,bez stanika,lub w mini bez majteczek?
    Nie bo bycie pożądanym i wyzywającym nie musi równać się wyglądaniu jak dziwka.

    Napisał Mineciarz
    Albo np.opala sie topless
    Moja eks się całkowicie nago opalała

    Napisał Mineciarz
    lub idzie z wami na impreze bez majtek w mini?
    Toż to już przesada żeby flashować cipą znajomych.

    Napisał Mineciarz
    Podniecaja kogos takie rzeczy?
    Nie podnieca mnie to.

    Napisał Mineciarz
    Czujecie satysfakcje czy raczej zazdrosc?
    Jest to miłe że ludzie doceniają jej urodę.
    The problem with dating dream girls is that they have a tendency to become real.

    Skomentuj

    • itakpowiem
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2009
      • 215

      #32
      kręci mnie to, o ile facet nie robi tego w bezczelny sposób, czyli odraca wzrok kiedy ona lub ja popatrzę. jest w tym jakiś podniecający element że każdy facet np. na plaży chciałby ją pieprzyć ale to mi dziś wieczorem będzie robić laskę i wypinać tyłeczek

      Skomentuj

      • Bobi25
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jul 2009
        • 395

        #33
        Mam ich bić i klepać po ryjach jak leci? Bo przyznam że to jest strasznie irytujące
        A co nie szkoda Ci ząbków ?

        Ale żeby robić z tego wydarzenie dnia? Zapewniam Cię, że ludzie nie przeżywają tego tak jak Ty.
        Przecież to jakiś frustrat.
        0statnio edytowany przez Bobi25; 12-07-10, 15:17.

        Skomentuj

        • Mikero
          Świętoszek
          • May 2009
          • 31

          #34
          tak na ulicy jak ktoś patrzy na moją dziewczynę to jest dla mnie emocjonalnie obojętne, mam atrakcyjna dziewczyne więc zdarza się to dość często, odczuwam jedynie chwilową satysfakcję i dumę
          natomiast czym innym jest jak na jakiejś imprezie kiedy wszyscy są pobudzeni widzę jak np podczas tanca obcy mezczyzna patrzy na moja dziewczyne, na jej ciało, w taki sposob jakby chcial ja zaraz przeleciec.. i jego wzrok jasno daje to do zrozumienia.
          wówczas, o ile mam dobry nastroj to ta zazdrosc nawet mnie podnieca i przez pewnosc siebie, jaka wydaje mi sie posiadam, chetnie pozwalam mu patrzec dalej a do tego moja dziewczyna tez lubi meski wzrok na sobie i na pewno sprawia jej to satysfakcje nawet jak pomacha trochę posladkami w jego strone i swoim spojrzeniem da mu do zrozumienia ze jej sie to podoba ona i tak wie ze cokolwiek mialoby sie zdarzyc wymaga mojej aprobaty...
          co by nie bylo to i tak na koniec wracamy do siebie i zapominamy o calym otaczajacym nas swiecie i dalej bawimy sie tylko ze soba
          Wprowadzanie swojego umyslu w takie stany emocjonalne jest calkiem fajne

          Skomentuj

          • SeeAndBelieve
            Świętoszek
            • May 2009
            • 10

            #35
            to bardzo mile co innego glupie niedojrzale teksty oznaczajace brak szacunku... napewno wylalajuce natychmiastowa stanowcza reakcje ale napewno nie zadne ''klepanie po ryjach'' mysle ze trzeba sie odnalesc w kazdej sytuacji i pokazac klase...

            Skomentuj

            • viphouse
              Świętoszek
              • Jul 2007
              • 4

              #36
              Napisał itakpowiem
              kręci mnie to, o ile facet nie robi tego w bezczelny sposób, czyli odraca wzrok kiedy ona lub ja popatrzę. jest w tym jakiś podniecający element że każdy facet np. na plaży chciałby ją pieprzyć ale to mi dziś wieczorem będzie robić laskę i wypinać tyłeczek
              Haa dobrze prawisz

              Skomentuj

              • Przelotne
                Świętoszek
                • Apr 2010
                • 26

                #37
                Chyba dużo zależy od tego w jakim stopniu ufamy swojej dziewczynie i na ile jesteśmy pewni swoich uczuć. A to że podoba się innym facetom,świadczy o tym że mamy ładną partnerkę.
                Ogłoszenia towarzyskie, przelotne spotkania, znajomości...

                Skomentuj

                Working...