W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks z osoba poznana w necie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2723

    #31
    Wielokrotnie umówiłam się na seks z kimś z internetu, najczęściej w sumie stąd. Ale tak, rozmowy były dość długie. Zanim do czegoś doszło to już zdążyłam poznać dobrze, a przynajmniej ja tak uważam, tę drugą stronę. Bo dla mnie sam seks to tylko część większej układanki, ta osoba musi być po prostu fajna na innych płaszczyznach, wtedy mogę się bardziej.. odpalić
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • PiotrusRZE96

      #32
      Miałe kilka takich znajomości, jedne dłuższe inne krótsze. Wszystkie wspominam wspaniale

      Skomentuj

      • fabio!
        Świętoszek
        • Feb 2015
        • 27

        #33
        Miałem dwa spotkania z laskami poznanymi na czaterii. I zanim do spotkań doszło, to z obiema pisałem bardzo długo - z jedną z ponad dwa lata, a z drugą chyba kilka miesięcy (przeszliśmy na komunikator gadu-gadu). Poznawaliśmy się wirtualnie i jak do spotkań dochodziło, to każdy wiedział czego chce Pisaliśmy o wszystkim, ale generalnie o seksie - często-gęsto był cybersex...

        P.S.: Najlepsze jest to, że jak do spotkań dochodziło to nie wiedziałem jak one wyglądają... Tzn. wiedziałem jak wyglądają od szyi w dół ;P

        Skomentuj

        Working...