W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Fantazje partnera.. czy je spełniacie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ktos69
    Erotoman
    • May 2007
    • 757

    #61
    Fantazje mojej kobiety póki co nie są jakieś wyszukane, ani dziwne, dlatego na razie spełniam je bez problemu. Szczerze powiem, że chciałbym by jej fantazje były "bardziej wymagające". Aczkolwiek są pewne rzeczy na które raczej nigdy się nie zgodzę, np. pissing.

    Skomentuj

    • merry
      Ocieracz
      • Jul 2009
      • 100

      #62
      Spełniam.
      Spełnię wszystko o co mnie poprosi.
      Mój post = według mnie.

      Skomentuj

      • bubaswinger
        Świętoszek
        • Aug 2009
        • 5

        #63
        Staram się jak mogę, problem jest tylko taki, że jak spełnie jedną fantazję mojego partnera, zaraz pojawia sie następna.
        Kochalismy się już w pociągu, na plaży, w toalecie baru, w toalecie sklepu, na parkingu przy autostradzie, jeszcze tylko w trójkącie się nie kochaliśmy.
        On by chciał, żebym się kochała z dwoma facetami na raz, ale jakos nie moge się na razie z tą mysla oswoić.
        Pozdrawiam wszystkich.

        Skomentuj

        • Karookarolina
          Perwers
          • May 2009
          • 1050

          #64
          Napisał bubaswinger
          Staram się jak mogę, problem jest tylko taki, że jak spełnie jedną fantazję mojego partnera, zaraz pojawia sie następna.
          Kochalismy się już w pociągu, na plaży, w toalecie baru, w toalecie sklepu, na parkingu przy autostradzie, jeszcze tylko w trójkącie się nie kochaliśmy.
          On by chciał, żebym się kochała z dwoma facetami na raz, ale jakos nie moge się na razie z tą mysla oswoić.
          Pozdrawiam wszystkich.
          to jest problem? Ja tam bym chciała, żeby moj facet ciagle rzucał nowe fantazje Jednak na 100% wiem, że nie dałby mnie innemu facetowi, o nie. On by zabił każdego, ktory zblizyłby się do mnie za bardzo
          Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

          Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

          Skomentuj

          • upocone jajka
            Banned
            • May 2009
            • 5151

            #65
            łohoho to twój kawaler to chyba jakiś załatwiacz

            Skomentuj

            • Karookarolina
              Perwers
              • May 2009
              • 1050

              #66
              Napisał upocone jajka
              łohoho to twój kawaler to chyba jakiś załatwiacz
              no niestety, taka praca On nie lubi się mną dzielić, szkoda też, ze nie jest zabardzo wylewny w rozmowach o swoich fantazjach, bo zawsze mowi, ze spełniam wszystko, a nawet wiecej.
              Za to ja zawsze mówie o swoich i spełniamy je. Życie jest za krótkie i za brutalne, zeby jeszcze z dobrego seksu rezygnować
              Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

              Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

              Skomentuj

              • Wujek

                #67
                Ja spełniam. Lubie się sprawdzać więc każda fantazja partnerki jest dla mnie wyzwaniem

                Skomentuj

                • upocone jajka
                  Banned
                  • May 2009
                  • 5151

                  #68
                  Napisał Karookarolina
                  no niestety, taka praca On nie lubi się mną dzielić, szkoda też, ze nie jest zabardzo wylewny w rozmowach o swoich fantazjach, bo zawsze mowi, ze spełniam wszystko, a nawet wiecej.
                  Za to ja zawsze mówie o swoich i spełniamy je. Życie jest za krótkie i za brutalne, zeby jeszcze z dobrego seksu rezygnować

                  nie o tym kminiłem, zawsze rozbrajali mi sutki załatwiacze co deklarowali dla swojej lubej śmierć wszystkich dookoła, a doszło co do czego to dostawal typek klapsa na mache i zara łeb na dół

                  Skomentuj

                  • Karookarolina
                    Perwers
                    • May 2009
                    • 1050

                    #69
                    Napisał upocone jajka
                    nie o tym kminiłem, zawsze rozbrajali mi sutki załatwiacze co deklarowali dla swojej lubej śmierć wszystkich dookoła, a doszło co do czego to dostawal typek klapsa na mache i zara łeb na dół
                    Nie no ja żartowałam z tym zabiciem, ale kiedys jak dwoch kolesi mnie zaczepiało to się rzucił.

                    Nasze fantazje dotyczą tylko nas, bez osob trzecich, dlatego je spełniamy. No dobra, ja mam chęc sie przespac z kobietą, ale cięzko znalezc odpowiednią ;p
                    Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                    Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                    Skomentuj

                    • Łobuz
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Apr 2007
                      • 218

                      #70
                      Ja wszystkie spełniam....

                      Skomentuj

                      • agatka29
                        Świętoszek
                        • Aug 2009
                        • 1

                        #71
                        hej ja uważam że spełnianie wzajemnych fantazji jest cudowną rzeczą to powoduje że życie łóżkowe staje się niesamowicie ekscytujące i napewno urozmaicone, mój partner marzy by zobaczyć jak inny mężczyzna mnie pieści i dotyka ja chętnie się na to zgodzę bo lubię eksperymentować, pozornie prosta sprawa tyle że on marzy by tym facetem był ginekolog i jak to rozwiązać?? macie jakieś pomysły??

                        Skomentuj

                        • Dominujacy
                          Ocieracz
                          • Aug 2009
                          • 183

                          #72
                          Napisał agatka29
                          mój partner marzy by zobaczyć jak inny mężczyzna mnie pieści i dotyka ja chętnie się na to zgodzę bo lubię eksperymentować, pozornie prosta sprawa tyle że on marzy by tym facetem był ginekolog i jak to rozwiązać?? macie jakieś pomysły??
                          Agatka,

                          a czy to musi być prawdziwy gin, czy tylko osoba udająca gina? Fetysz medyczny (zwłaszcza ginekologiczny) jest dość popularny (samolot, wzierniki medyczne, nalewanie płynu w cipkę, świecenie latarką etc.).
                          Dominujący
                          First and Last and Always
                          God's busy. Can I help you?

                          Skomentuj

                          • Casual
                            Świntuszek
                            • Aug 2009
                            • 49

                            #73
                            Wiadomo że spełniam no przynajmniej staram się jak mogę. Może nie są to jakieś wielkie fantazje a raczej małe prośby o różne rzeczy

                            Skomentuj

                            • hulahop
                              Świntuszek
                              • Nov 2009
                              • 60

                              #74
                              Jak miałabym być głupią jędzą i wiedźmą i nie odwdzięczać się tym czego on pragnie? np wczoraj chciał 69 ... jak ja tego nie lubie ale co ... kocham go i chce żeby miał z tego przyjemność to zgadzam się na to on i tak zrobi mi tak jak lubię więc dlaczego miałabym nie spełnić jego zachcianki...
                              Kobieta seksualizuje świat.
                              ________________
                              Seks bez miłości to puste doświadczenie.
                              Ale wśród pustych doświadczeń to jedno z najlepszych.

                              Skomentuj

                              • brzoskwineczka
                                Perwers
                                • Sep 2009
                                • 824

                                #75
                                Od czasu do czasu można spróbować czegoś nowego A jeśli jego pomysły są dobre to czemu odmawiać nam przyjemności?
                                ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

                                "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

                                Skomentuj

                                Working...