W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zastanawiam sie co myślą sobie kobiety

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Motywatore
    Erotoman
    • Jun 2006
    • 639

    #46
    Ogólnie zachowaniem kobiety w jakimś stopniu kieruje biologia.
    Dodatkowo taki fakt że kobieta może zajść w ciążę a kwestia utrzymania siebie i dziecka w Polsce taka łatwa nie jest.
    Znam przypadek Polki którą zostawił facet- wyjechała do UK. Tam dostała pieniądze na wynajęcie mieszkania, pracę na jakąś cząstkę etatu itd.
    Poza tym w UK facet pracujący np. jako piekarz może utrzymać rodzinę.
    W Polsce dwie pracujące osoby mają z tym problem.
    No ale cóż, Polska to taka kolonia gdzie w urzędach pracy pojawiają się ogłoszenia pracy za 4zł/godzina.
    Wcale się nie dziwię kobietom że patrzą na portfel...

    Skomentuj

    • joedoe
      Perwers
      • Aug 2014
      • 1272

      #47
      W Anglii czy USA nie patrzą, znaczy się?

      Skomentuj

      • neurotic

        #48
        No jak idę do mieszkania faceta, z którym wcześniej byłam na randce/randkopodobnym spotkaniu, to raczej wiadome jest, że na rozmowę o sensie życia mnie nie zaprasza.

        Skomentuj

        • lady-in-blue
          Świętoszek
          • May 2013
          • 15

          #49
          Napisał Lex31
          No ale jest jeszcze te 10 procent, które idzie oglądać jego kolekcję znaczków - prawda?
          Tak sobie czytam ten temat i uświadomiłam sobie, że ja właśnie należę do tych, które idą oglądać znaczki. Przynajmniej jeśli na oglądanie zaprasza zajęty facet to nie spodziewałabym się niczego innego (a jak pokazuje życie jednak powinnam ), co innego jak zaprasza wolny facet, wtedy może prędzej bym się zorientowała że nie chodzi mu tylko o znaczki...


          Napisał Agaq
          Bo to wcale nie jest proste puścić hamulce I dać się ponieść.
          Przybij piątkę! Chociaż ja nad tym pracuję

          Skomentuj

          • BirdyRhodes
            Świętoszek
            • Jul 2016
            • 13

            #50
            Moim zdaniem wiedzą doskonale co będzie. Ja tylko podziwiam je za odwagę.

            Skomentuj

            Working...