W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks w pracy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Ola_18+
    replied
    W londynie otwierają Kawiarnie gdzie z rana pijąc kawke można będize sie odprężyć prz lodziku też

    Leave a comment:


  • DSD
    replied
    Napisał Elaseksi
    sex w pracy jest NIEBEZPIECZNY, jak ktoś ma władzę to mu panie lazą w tyłek ale jak coś pójdzie nie tak to gwałty, molestowanie itd ...

    dzisiaj to potężna broń w rękach pracownic...
    więc należy 2 x się zastanowić
    No i seks w pracy jest podobny do sytuacji kiedy w jednej firmie pracuje bliska rodzina typu mąż+żona lub ojciec+syn. Jak przyjdzie co do czego to nikt ze współpracowników nie uwierzy że kochanek ocenia pracę/kompetencje/osiągnięcia kochanki tak samo bezstronnie jak niekochanki.

    Leave a comment:


  • Elaseksi
    replied
    sex w pracy jest NIEBEZPIECZNY, jak ktoś ma władzę to mu panie lazą w tyłek ale jak coś pójdzie nie tak to gwałty, molestowanie itd ...

    dzisiaj to potężna broń w rękach pracownic...
    więc należy 2 x się zastanowić

    Leave a comment:


  • joedoe
    replied
    Nie. Ma glupiego szefa. Madry by dymał jego.
    Dziwne czasy.
    Niektorzy mysla ze do pracy chodzi sie po to zeby bzykac wspolpracowniczki.
    Owszem, bylo, ale po godzinach, bezplatnie.

    Leave a comment:


  • kamillolo
    replied
    weź się za robotę, widać masz za dużo czasu wolnego

    Leave a comment:


  • Lex31
    replied
    joedoe - napisałem w temacie "sex", a nie "forum pracodawców", ale ok - wyjaśnię - może dziwny jestem, ale jak mam ochotę na seks to go szukam, jak chce mi się jeść to jem, a jak lać to leję - nawet w czasie pracy i pomimo że umowa tego nie obejmuje. To zdrowsze po prostu i potem łatwiej o skupienie.
    Dymanie w pracy wytwarza dodatkową więź z firmą i poprawia atmosferę. Sprawdzone.

    Leave a comment:


  • joedoe
    replied
    Napisał Lex31
    ...i zupełnie nie rozumiem, dlaczego nasze "normy społeczne" wykluczają obopólną pomoc. Wyjaśnicie mi to?
    Ogladales Matrixa?
    Bedzie dzisiaj lecial.
    Uwolnij umysł.
    Przez czas jakiś posiadałem takie seksualne pogotowie w pracy, co to tyłek wypięło i loda zrobiło kiedy mnie roznosiło. Ja rewanżowałem się jej orgazmem oczywiście. Wszyscy zadowoleni.
    Poza tym co placi za rozrywki pracownikow.
    Chyba ze to jest w umowie o prace.
    No i?
    Nie da sie powtorzyc?
    Lala sie zwolnila czy jej sie odechcialo?
    Tylko pracodawca kłody pod nogi rzucał - no ale oni tacy są.
    Kawal uja z niego.
    A on mial przynajmniej cos z tego czy placil ci za dymanie pracownicy?
    Gdybym byl pracodawca...
    Dwie osoby na moim zasiłku, zero korzysci dla mnie. Tez nie bylbym zadowolony.

    Czy tez ona zmadrzala i teraz robi lody szefowi a nie tobie?...
    0statnio edytowany przez joedoe; 02-06-16, 19:42.

    Leave a comment:


  • Proof
    replied
    Mam ten stan teraz na drugiej zmianie. Praca w terenie i w zacisznym miejscu gdzie przewija się sporo osób. Ale pozostaje mi net i przeglądanie zdjęć żeby się zaspokoić :p

    Leave a comment:


  • opowiedzmiotym
    replied
    Oh byl taki jeden zanim sie zazwiazkowalam. Pracowalismy razem na popludnia. 800 pokoi w hotelu. Zawsze znalazlo sie jeden. Coz za wspomnienia..

    Leave a comment:


  • Lex31
    started a topic Seks w pracy

    Seks w pracy

    Były podobne wątki, ale... Od rana tylko rżnięcie mi w głowie. Napięcie skupić się nie pozwala - moja wydajność w pracy jest mierna, bo trudno mózg angażować, kiedy kutas spokoju dać nie chce. Pewien jestem, że znalazłbym w firmie przynajmniej jedną laskę, która ma podobnie - i zupełnie nie rozumiem, dlaczego nasze "normy społeczne" wykluczają obopólną pomoc. Wyjaśnicie mi to?
    Wstęp przydługawy, ale ciekaw jestem, jak to jest z tym seksem w pracy? Jak sobie radzicie? Że się ludzie wszędzie pieprzą to wiadomo, ale robicie to tylko ze stałym partnerem? Czy toaleta i masturbacja? Panowie? Dziewczyny?
    Przez czas jakiś posiadałem takie seksualne pogotowie w pracy, co to tyłek wypięło i loda zrobiło kiedy mnie roznosiło. Ja rewanżowałem się jej orgazmem oczywiście. Wszyscy zadowoleni. Tylko pracodawca kłody pod nogi rzucał - no ale oni tacy są.
Working...