W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Trójkącik w związku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2723

    #16
    Powiem tak, jak cię tak mocno ciągnie do innych kobiet to już zły znak. Bo tu nie chodzi tylko o to, że masz ochotę na trójkącik i powrót do rzeczywistości, ale piszesz, że męczy cię to jak uzależnienie. Też kiedyś tak mocno chciałam się pobawić na zewnątrz i skończyło mi się to tak, że tam spodobało mi się bardziej niż w dotychczasowym związku.
    Teraz jestem z facetem, przy którym nawet nie mam ochoty patrzeć i myśleć o innych. Życzę ci abyś kogoś takiego odnalazł, najwyraźniej nie jest to twoja aktualna partnerka.

    Teraz sobie to chwilowo wybiłeś z głowy i fajnie, ale to wróci. Zobaczysz
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • Goldie
      Erotoman
      • Apr 2012
      • 556

      #17
      Napisał Althenor
      Cóż innego. No tak zapomniałem że większość ludzi okłamuje się w związkach, ach jakie smutne.
      Piękne słowa to nie zawsze kłamstwa, szkoda, że tego nie rozdzielasz

      Jedno jest dziwne; logujecie się tutaj oboje, wiemy że jesteście razem, bo zaznaczasz to tak często jak możesz, a zakładając wątek piszesz 'Ona mówi' 'ją to by zraniło' - jakby za jej plecami. Nie możecie tego załatwić między sobą? W czym mamy Ci pomóc? Nikt Twoich myśli o trójkącie nie będzie kontrolował za Ciebie.
      Nie robisz tego, albo robisz to bez niej.
      Albo ją zmuszasz
      Co tu więcej?
      She was some kind of angel, I guess. The kind that Heaven keeps hidden. She smelled the way angels ought to smell.

      Skomentuj

      Working...