W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Rozmiar po raz kolejny - pytanie do kobiet

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • elKoj69
    Perwers
    • Sep 2012
    • 1202

    #31
    Siarczan- to takimi wątkami tego kompleksu nie zmniejszysz, zadawanie takich pytań i zadreczanie też nie pomogą. Bo i tak tego nie zmienisz. Co jeśli trafisz na taką, że to wymarzone 17 cm będzie dla niej za dużo? Wtedy z kolei będziesz pytał czy obcięcie główki penisa boli.
    Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

    Skomentuj

    • kaza
      Świętoszek
      • Nov 2009
      • 4

      #32
      To zabawne Zakładając, że mapka którą "jozinbazin" podkręcił jest prawdziwa, trzeba wziąć pod uwagę 2 rzeczy.
      1. Albo każdy z uczestników badania sam sobie mierzył i pełno dżentelmenów zawyrzało sobie wyniki,
      2. Albo mierzyli experci i osoby z naprawdę małym przyrodzeniem typu 8-7 cm i mniej mogły nie chcieć wziąć udziału w badaniu.
      W obu przypadkach wyniki są zawyżane. Kiedyś czytałem podobny wątek i dziewczyny wypowiadały się, że 10-12 cm to taki standardowy rozmiar, przy którym kilkia pierwszych razów i tak boli, a w kolejnych stosunkach śmielej podchodzą do różnego rodzaju zabaw, bez obaw przed (powiedzmy) kontuzjami.
      Inna sprawa, że jeżeli dla panny 15-16 cm to minimum i marzy jej się pała 20+ to niech sama się zastanowi czy nie jest już za bardzo przeorana.
      Kiedyś znajoma opowiadała mi, że jakieś tam plastic-znajome łaziły po klubach i szukały kolesi z wielką pałą, a po jakimś czasie narzekały, że 98% facetów ma za małego dydka Nie tędy droga

      Skomentuj

      • ogo.thai
        Ocieracz
        • Apr 2015
        • 134

        #33
        Napisał jozinbazin
        Nie mierz wszystkich swoją miarą
        made in hungary?

        Skomentuj

        • ogo.thai
          Ocieracz
          • Apr 2015
          • 134

          #34
          Napisał Scaramanga
          czy to Prickelangelo?

          Skomentuj

          • Margo82
            Perwers
            • Mar 2013
            • 937

            #35
            Napisał kaza
            Kiedyś czytałem podobny wątek i dziewczyny wypowiadały się, że 10-12 cm to taki standardowy rozmiar
            No bez żartów, kilka fiutów w życiu jednak widziałam ale takiego 10 cm to jeszcze nie trafiłam. A skoro to ma być średnia to by znaczyło, że gro mężczyzn ma poniżej 10cm, jakoś trudno mi w to uwierzyć. Wedlug mnie średnia wypada gdzieś koło 15-17. Ale co ja tam wiem, przecież autor tego tekstu i tak mi napisze, że ja to pewnie z tych "przeoranych"
            "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

            Skomentuj

            • barmetr
              Perwers
              • Feb 2009
              • 1399

              #36
              Mapka jest niewiarygodna, musiało nie być jednolitej metodologii.
              Rumuni mieliby fiuty średnio poniżej 12,5 cm. Zakładając, że - stosownie do średniej dla Węgrów - Seklerzy i inni Madziarzy (ok. 8% mieszkanców Rumunii) znacząco zawyżają statystykę, Rumuni i Romowie musieliby mieć statystycznie jeszcze krótsze ptaki niż średnia dla Rumuni.

              Skomentuj

              • Siarczan_Potasu
                Seksualnie Niewyżyty
                • Sep 2014
                • 330

                #37
                Zbaczacie z tematu, a szczególnie wypowiedzi pań są dla mnie ważne (i wyniki sondy), więc panowie dajcie sobie spokój z tym, co wy uważacie za stosowne.

                Według tego co czytałem i widziałem wielokrotnie na grafikach średnia europejska mieści się między 14-15 cm. Rozchodzi się o to, że kobiety w zdecydowanej większości chcą więcej. Zna ktoś kobietę, która usatysfakcjonowałaby się przeciętniactwem? No właśnie.

                I teraz co mają zrobić faceci z mniejszym/krótszym przyrodzeniem? Sama świadomość tego, że będę odrzucony zniechęca mnie do poznawania kobiet.

                Skomentuj

                • Nolaan_2.0
                  Erotoman
                  • Aug 2014
                  • 492

                  #38
                  To jesteś ciężki kawał frajera. Tracę czas, ale w sumie raz można. tobie i tak żadna rozsądna argumentacja nie przemówi do rozumu, każdą wypaczysz i obalisz, żeby tylko wyszło że ty masz rację.

                  Mimo to powtórzę, co powiedzieli inni - nie jest ważne co masz, tylko jak używasz.
                  Poza tyum są tu dziewczyny, na BT, które są fankami mniejszych kalibrów. I ty sam z nimi gadałeś przy ostatniej dyskusji jaką tu siałeś, więc wiesz o kim mówię.
                  Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
                  Marek Hłasko

                  Skomentuj

                  • elKoj69
                    Perwers
                    • Sep 2012
                    • 1202

                    #39
                    Napisał Siarczan_Potasu

                    Według tego co czytałem i widziałem wielokrotnie na grafikach średnia europejska mieści się między 14-15 cm. Rozchodzi się o to, że kobiety w zdecydowanej większości chcą więcej. Zna ktoś kobietę, która usatysfakcjonowałaby się przeciętniactwem? No właśnie.
                    To byś się ****a zdziwił
                    Poza tym Tobie bardziej chyba przeszkadza, że jesteś "poniżej przeciętnej" w rozmiarze, a nie bierzesz do siebie, że w innych kwestiach związanych z seksem możesz być "powyżej przeciętnej". Poza tym, ostatni mój wywód w tym wątku, mam wrażenie, że chodzisz do gimnazjum, albo głowa Ci tam została, tak jakbyś nasłuchał się koleżanek opowiadających jak to się nie bzykają, i że 20 cm to jest takie minimum.
                    Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                    Skomentuj

                    • ritaom
                      Świętoszek
                      • May 2014
                      • 24

                      #40
                      Napisał Siarczan_Potasu

                      Według tego co czytałem i widziałem wielokrotnie na grafikach średnia europejska mieści się między 14-15 cm. Rozchodzi się o to, że kobiety w zdecydowanej większości chcą więcej. Zna ktoś kobietę, która usatysfakcjonowałaby się przeciętniactwem? No właśnie.

                      Mój facet ma 15 cm, a w łóżku jest genialny. Może dlatego, że działa, zamiast modlić się o większego penisa.

                      Skomentuj

                      • wiarus
                        SeksMistrz
                        • Jan 2014
                        • 3264

                        #41
                        Siarczana i tak nie przekonacie. Kiedyś przesadził z nawożeniem mózgu i tak mu już zostanie.
                        "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                        James Jones - Cienka czerwona linia

                        Skomentuj

                        • solstafir
                          Banned
                          • Aug 2012
                          • 779

                          #42
                          Siaczan_Potasu. Mój sposób na ten problem jest następujący: skupiam się tylko na mojej przyjemności i tym co ja chcę, a nie ona.

                          PS. ritaom, przez to mamy rozumieć że 15 cm to jest mało?
                          0statnio edytowany przez solstafir; 22-11-15, 12:25.

                          Skomentuj

                          • ogo.thai
                            Ocieracz
                            • Apr 2015
                            • 134

                            #43
                            tak swoją drogą przyznać się która chodzi do łóżka z centymetrem i "15,5" to jeszcze dobrze ale "15,2" to już mało.

                            Skomentuj

                            • Nolaan_2.0
                              Erotoman
                              • Aug 2014
                              • 492

                              #44
                              Żadna nie chodzi, wszystkie w standardzie mają zainstalowany miernik wewnętrzny. Wymagany jest tylko wsad. Względnie dwa i wszystko wiadomo. Tekst 'włożyłeś już?' z czapy się nie wziął.
                              Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
                              Marek Hłasko

                              Skomentuj

                              • ogo.thai
                                Ocieracz
                                • Apr 2015
                                • 134

                                #45
                                Napisał Homo_ergaster.
                                Żadna nie chodzi, wszystkie w standardzie mają zainstalowany miernik wewnętrzny. Wymagany jest tylko wsad. Względnie dwa i wszystko wiadomo. Tekst 'włożyłeś już?' z czapy się nie wziął.
                                a to widziałem kiedyś na filmie takich czarnych ludzi, którzy mieli kalibrator referencyjny.

                                Skomentuj

                                Working...