W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wyuzdany partner - co to dla Was oznacza?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • never_mind
    Świntuszek
    • Sep 2011
    • 86

    Wyuzdany partner - co to dla Was oznacza?

    Wiem, że dla każdego granica leży gdzie indziej... Jestem jednak ciekawy, co konkretnie dla Was oznacza bycie wyuzdanym.
    Dlatego proszę Was o odpowiedzi, od którego momentu możecie (moglibyście - dla tych którzy nie mają takiego szczęścia) określić swoją partnerkę/partnera tym przymiotnikiem? Najlepiej oczywiście na przykładach konkretnych zachowań
    Sent from my Commodore C64
  • solstafir
    Banned
    • Aug 2012
    • 779

    #2
    anal i robienie loda z finałem w buzi to minimum żebym nazwał ją wyuzdaną

    PS chociaż jeśli partnerka jest niby w miare uboga jeśli chodzi o preferencje seksualne ale jara sie tym że ja jestem takim zbokiem to też jest w tym coś wyuzdanego

    Skomentuj

    • wiarus
      SeksMistrz
      • Jan 2014
      • 3264

      #3
      Nie używam takiego określenia. Dla mnie ono nie istnieje i moim zdaniem, wymyślili je ludzie ograniczeni tak bardzo, że nie byli w stanie określić: o co im dokładnie chodzi
      Poza tym, podawanie przykładów konkretnych zachowań partnera i przedstawianie komuś innemu do analizy? Przykro mi, lecz to nie moje klimaty.
      "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
      James Jones - Cienka czerwona linia

      Skomentuj

      • never_mind
        Świntuszek
        • Sep 2011
        • 86

        #4
        @wiarus nie analizy... raczej przeciwnie - syntezy
        Założyłem ten wątek dla tych, którzy znają to słowo, bo chciałbym poznać, co ono oznacza dla różnych ludzi. Nie używasz, to się nie wypowiadaj EOT.

        Dla mnie wyuzdana partnerka to taka, która w łóżku mówi prosto z mostu na co ma ochotę. Wie czego chce i to robi, np jeśli ma ochotę być wylizana, to siada mi na twarzy. Czasem trochę wulgarna... brzydkie słówka dodają pikanterii.
        Sent from my Commodore C64

        Skomentuj

        • wiarus
          SeksMistrz
          • Jan 2014
          • 3264

          #5
          Napisał never_mind
          .... od którego momentu możecie (moglibyście - dla tych którzy nie mają takiego szczęścia) określić swoją partnerkę/partnera tym przymiotnikiem? Najlepiej oczywiście na przykładach konkretnych zachowań
          Syntezy? Jestem prostym człowiekiem i dla mnie to element psychoanalizy /być może się mylę/.
          Cytat rzuciłem dla przypomnienia o co prosisz
          To co dla Ciebie jest wyuzdaniem, dla mnie jest otwartością, realizacją pragnień i normalnym seksem.
          Czaisz bazę?
          "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
          James Jones - Cienka czerwona linia

          Skomentuj

          • Kalilah
            Administrator
            • Mar 2012
            • 2723

            #6
            Napisał never_mind
            Dla mnie wyuzdana partnerka to taka, która w łóżku mówi prosto z mostu na co ma ochotę. Wie czego chce i to robi, np jeśli ma ochotę być wylizana, to siada mi na twarzy. Czasem trochę wulgarna... brzydkie słówka dodają pikanterii.
            Podobnie jak wiarus, mam wrażenie, że to zwykła otwartość.

            Kiedyś dla mnie wyuzdany (i nie używam tego słowa w znaczeniu pejoratywnym) partner to taki, który zmusiłby mnie do rimmingu czy masażu prostaty z tym że teraz to już jest na porządku dziennym i granica pojmowania mi się znacząco przesunęła Uważam to już za całkowicie normalny element, rimming czasem nawet nieodzowny.
            Teraz to ja już totalnie nie mam pojęcia co ten partner miałby zrobić abym go wzięła za wyuzdanego. Sporo już się robiło i seks jest coraz lepszy, a to słowo chyba wyszło już z mojego słownika na dobre.
            My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

            Regulamin forum

            Skomentuj

            • Motywatore
              Erotoman
              • Jun 2006
              • 639

              #7
              Mówię: trójkąt, a ona uśmiech na ustach i pyta: w jakiej konfiguracji tym razem...

              Skomentuj

              • Jack1791
                Świntuszek
                • Aug 2011
                • 56

                #8
                Napisał never_mind

                Dla mnie wyuzdana partnerka to taka, która w łóżku mówi prosto z mostu na co ma ochotę. Wie czego chce i to robi, np jeśli ma ochotę być wylizana, to siada mi na twarzy. Czasem trochę wulgarna... brzydkie słówka dodają pikanterii.
                Dlaczego uważasz, że kobieta mówiąca o tym, czego akurat w danej chwili oczekuje od partnera jest wyuzdana? Tym tokiem można powiedzieć, że wśród osób, które z jakiegoś powodu nie mogą mówić (niemowy) nie ma osób wyuzdanych? Tak samo laska, która lubi być kneblowana też nie będzie się zaliczała do tych "wyuzdanych".
                Tak jak katolicy wymyślili sobie piekło, tak ci z niskimi potrzebami seksualnymi, brakiem fantazji, czy też bojaźnią przed czymś innym, niż "bozia przyzwoliła" nazywają tych "bardziej otwartych" wyuzdanymi.

                Wyuzdana partnerka? - hmmm, to chyba taka, która realizuje właśnie swoje fantazje i są bardziej bogate od naszych.

                Skomentuj

                • Edkeller
                  Świętoszek
                  • Jun 2015
                  • 6

                  #9
                  Czołem biję.

                  Słownik języka polskiego powiada, że wyuzdanie to ... nadużywanie swobody seksualnej. Zaiste tak annał prawi, ale ja wątpliwość mizerną mam i się pytam. A gdzież bieży ta granica za którą wspomniane nadużycie się czai i wyuzdanie z sobą niesie?

                  Ale skoro przy tablicy karnie klęczę i jak ten sztubak na pytanie odpowiedzieć się zobowiązałem to powiem że nie wiem, bo takowej odpowiedzi znaleźć nie umiem. Każdy inną wagą innych waży i inne gusta w sobie chowa a ja wyuzdania okreslić nie potrafię bo tej granicy naduzywania swobody seksualnej określić nie potrafię.

                  Skomentuj

                  • brunecia

                    #10
                    Jarają mnie wyłącznie samce alfa, którzy w łóżku są brutalni i to dla mnie jest najwięszy fetysz- nie musi być już wyuzdany

                    Skomentuj

                    • AssMaster
                      Ocieracz
                      • Oct 2010
                      • 126

                      #11
                      Dla mnie chyba nie istnieje. Musiałaby mnie przebić i to grubo. A takie chyba nie istnieją...

                      Skomentuj

                      • Motywatore
                        Erotoman
                        • Jun 2006
                        • 639

                        #12
                        Napisał brunecia
                        Jarają mnie wyłącznie samce alfa, którzy w łóżku są brutalni i to dla mnie jest najwięszy fetysz- nie musi być już wyuzdany
                        Możesz opisać przykłady brutalności....

                        Skomentuj

                        • Centurion
                          Ocieracz
                          • Feb 2009
                          • 132

                          #13
                          Hmm tak się zastanawiam i to co mi przychodzi na myśl to mniej więcej takie rzeczy:

                          -Inicjacja seksu w miejscu publicznym
                          -Inicjacja trójkąta w dowolnej konfiguracji
                          -Przede wszystkim otwartość i fantazjowanie i wprowadzanie ich w życie
                          -Brak wstydu
                          -Ekshibicjonizm
                          -Swing
                          -Korzystanie z dużej ilości gadzetów ( np chodzenie z we vibe i przyzwolenie na sterowanie z odległości przez partnera - oczywiście raz na jakiś czas w wolne dni :p )
                          -Cyber seks podczas delegacji ( np masturbacja na kamerce), wysyłanie erotycznych zdjęć w seksownych strojach, kuszenie itp
                          -Lodziki z własnej inicjatywy ( np jedziemy autem, a ona mówi, żeby zjechać tu do lasku, bo ma ochotę na loda)
                          -Spełnianie fetyszów partnera (np latexowe legginsy, ponczochy, rajstopy, obcasy, footjob)

                          Dużo takich rzeczy jest do wymieniania, oczywiście to są luźne myśli trochę ostatnio bloga takiej pary czytam i stąd niektóre podpunkty
                          0statnio edytowany przez Centurion; 03-08-15, 11:22.

                          Skomentuj

                          • Motywatore
                            Erotoman
                            • Jun 2006
                            • 639

                            #14
                            Napisał RedJane
                            Żebym uznała faceta za naprawdę wyuzdanego, musiałby być biseksem i bawić się przy mnie z kolegą :>
                            Ależ wymiotłaś temat.
                            Czuję się zniesmaczony.

                            Napisał RedJane
                            No co ja poradzę To jest akurat tabu, na które nieliczni faceci byliby w stanie się porwać, dlatego to właśnie przyszło mi do głowy jako pierwsze w temacie wyuzdania, logiczne
                            Dostałabyś ode mnie kilka klapsów w pupę

                            Za to że byłaś niegrzeczna, bo nie wyprostowałoby to twoich "ścieżek myślowych".
                            0statnio edytowany przez sister_lu; 22-10-16, 23:09.

                            Skomentuj

                            • men_anonim
                              Erotoman
                              • Oct 2014
                              • 426

                              #15
                              Wyuzdana partnerka (bo jestem niepoprawny politycznie i uznaję tylko kobiety) to taka która wie czego chce i nie boi się to osiągnąć, czy to dotyczy sfery łóżkowej, jak i sfery fantazji seksualnych.

                              Skomentuj

                              Working...