W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Niezapomniane oglądanie meczu..:)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jaskóła
    Świętoszek
    • Feb 2015
    • 1

    Niezapomniane oglądanie meczu..:)

    Witam, jako że rozpoczęła się liga mistrzów nie chcę żeby dziewczyna nudziła się podczas oglądania.
    Wymyśliłem więc taką zabawę:
    - za każdy faul na boisku jej drużyny daje mi buziaka,
    - za każdy aut pijemy łyk wina,
    - rożny no przytulenie
    - żółta karta: jedno ubranie spada
    chciał zapytać co mógłbym wpisać dalej.. Brakuje jeszcze spalonego, gola i zmiany zawodnika.
    A może macie inne pomysły na wszystkie elementy. Może być też coś pikantniejszego..

    (Proszę o przeniesienie jeśli jest w złym dziale)
  • JKL
    Seksualnie Niewyżyty
    • Nov 2014
    • 375

    #2
    Miałem kiedyś przyjaciółkę co miała zazdrosnego męża , bez przerwy ja kontrolował - jedyny dzień na randki była "Piłkarska Środa " tak to sie chyba nazywało , on oglądał TV- ja strzelałem gole .

    Skomentuj

    • pawrad
      Świętoszek
      • Jun 2009
      • 14

      #3
      Moja żona też lubi oglądać mecze w TV np. ostatnio jak był finał LM Barcelona z Juve moja żonka obciągała mi prawie całą pierwszą połowę po same jajka tak ją mecz zainteresował :-)

      Skomentuj

      • Mniszek
        Świntuszek
        • Jun 2009
        • 78

        #4
        Napisał JKL
        Miałem kiedyś przyjaciółkę co miała zazdrosnego męża , bez przerwy ja kontrolował - jedyny dzień na randki była "Piłkarska Środa " tak to sie chyba nazywało , on oglądał TV- ja strzelałem gole .

        Brawo Ty...

        Skomentuj

        • Motywatore
          Erotoman
          • Jun 2006
          • 639

          #5
          Fajnie można się podroczyć.
          Bagatelizować gdy ona próbuje się dobierać.
          Oczywiście zna kilka haseł kluczy ale ma zakaz ich używać.

          Za to od czego jest przerwa w meczu...

          Skomentuj

          • djklepacz
            Świętoszek
            • Aug 2010
            • 4

            #6
            Napisał JKL
            Miałem kiedyś przyjaciółkę co miała zazdrosnego męża , bez przerwy ja kontrolował - jedyny dzień na randki była "Piłkarska Środa " tak to sie chyba nazywało , on oglądał TV- ja strzelałem gole .
            Gratuluję Ci...

            A co do oglądania razem meczy to fajny pomysł Jaskółka xd muszę go wypróbować :d

            Skomentuj

            Working...