W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pęknięta prezerwatywa, wytrysk, uczucie ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bylejaki
    Świntuszek
    • Jul 2011
    • 70

    Pęknięta prezerwatywa, wytrysk, uczucie ?

    Hej,
    Pytanie może traumatyczne, ale niezwykle mnie to ciekawi.

    Czy komuś z Was pękła prezerwatywa ?
    Zastanawia mnie czy da się to wyczuć będąc w kobiecie ?
    Czy prezerwatywa musi naprawdę pęknąć, eksplodować, żeby była nieskuteczna ?

    Ostatnio w ramach empirii przebiłem kilka szpilką na wylot i podczas masturbacji testowałem co się stanie. Nic. Zrobiona dziurka wcale nie powodowała rozerwania gumy. Generalnie to nie do rozróżnienia była przebita gumka od takiej i nieruszonej.

    Czy ktoś starszy mógłby mi w dwóch słowach opisać, jak różni się uczucie wytrysku z i bez kondoma ?
    Boję się, że gdy coś z naszą prezerwatywą będzie nie tak, np. pęknie to nie będziemy w stanie wyczuć, że coś poszło nie tak.
  • rider93
    Świętoszek
    • Jun 2013
    • 13

    #2
    Jeżeli aż tak nie ufasz prezerwatywom polecam ci np napełnienie jej wodą po wytrysku i jej ściśnięcie. Będziesz miał prawie 100% pewność, że nie ma żadnej "dziurki" i mniej nerwówki przy czekaniu na okres.

    Skomentuj

    • holly
      Perwers
      • Feb 2009
      • 1090

      #3
      Po co wypełniać wodą? Nieźle bym się uśmiała jakby facet robił cyrki ze zrywaniem się z łóżka do łazienki i laniem wody w zużytą gumę
      ... lepiej delikatnie dmuchnąć do środka i ścisnąć, jak jest ok (tworzy się balonik) to można z czystym sumieniem wywalić do kosza.

      Z tego co wiem, dla faceta pęknięcie gumki jest niewyczuwalne. Dla kobiety podobnie.
      C'est la vie.

      Skomentuj

      • rimmingator
        Perwers
        • Apr 2009
        • 967

        #4
        Ja mialem mega wielka gume i jak ostro dupilem to sie tak nagrzala, ze roz****lo ja w ****u. Laska roz****iona! Wszedzie flaki (sceny z hanibala to przy tym pikus!) l. Przeszedlem rekonstrukcje fiuta (przeszczep od Somalijczyka wiec mozecie sobie wyobrazic )

        Od tego czasu sieje spust-oszeni bez gum!

        Skomentuj

        • elKoj69
          Perwers
          • Sep 2012
          • 1195

          #5
          Napisał holly
          P
          ... lepiej delikatnie dmuchnąć do środka i ścisnąć, jak jest ok (tworzy się balonik) to można z czystym sumieniem wywalić do kosza.
          A jeśli się nie tworzy to w ramkę i pokazać za jakiś czas dziecku jego niedoszłe rodzeństwo

          Odnośnie samego wątku:
          Ludzie to mają dziwne rozkminy
          Proponuję autorze eksperymentować. Załóż gumkę i jedź na ręcznym, w pewnym momencie przebij gumkę szpilką i podziel się swoimi uczuciami
          Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

          Skomentuj

          • bylejaki
            Świntuszek
            • Jul 2011
            • 70

            #6
            Napisał elKoj69
            Proponuję autorze eksperymentować. Załóż gumkę i jedź na ręcznym, w pewnym momencie przebij gumkę szpilką i podziel się swoimi uczuciami
            Próbowałem
            Zero różnicy

            Skomentuj

            • Teren
              Świętoszek
              • May 2014
              • 30

              #7
              Napisał rimmingator
              Ja mialem mega wielka gume i jak ostro dupilem to sie tak nagrzala, ze roz****lo ja w ****u. Laska roz****iona! Wszedzie flaki (sceny z hanibala to przy tym pikus!) l. Przeszedlem rekonstrukcje fiuta (przeszczep od Somalijczyka wiec mozecie sobie wyobrazic )

              Od tego czasu sieje spust-oszeni bez gum!
              Ja p******e! MISTRZ!
              Bang

              Skomentuj

              • sugarpiece
                Świętoszek
                • May 2014
                • 1

                #8
                Mi raz pękła, to był Durex Elite. Zauważyłem dopiero przy zmianie pozycji, jak wyjąłem, że cały żołądź wyszedł przez dziurę. Nie było to na samym czubku prezerwatywy, tylko bardziej na bocznej ściance przy czubku. Może w tym przypadku dałoby się to wyczuć, ale nie zapamiętałem jakiegoś szczególnego odczucia.

                Skomentuj

                • maxi1912

                  #9
                  Ja zawsze uprawialem seks bez kondona.Uczucie wytrysku w srodku to jest cos nie do opisania .Najwspanialsze uczucie jakiego nigdy nie doznalemwczesniej..

                  Skomentuj

                  • romoo
                    Wspomógł BT
                    • Mar 2006
                    • 205

                    #10
                    Napisał maxi1912
                    Ja zawsze uprawialem seks bez kondona.Uczucie wytrysku w srodku to jest cos nie do opisania .Najwspanialsze uczucie jakiego nigdy nie doznalemwczesniej..
                    Doznanie raczej hu...e. Wale w gumie i bez , we wszystkie otwory i jakoś mega przyjemności nie czuje.
                    Wolę wsiąść do auta i pogonić je.
                    After Forever

                    Skomentuj

                    Working...