W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Podstawowy wymóg, bez spełnienia którego nie wyobrażacie sobie pójścia z kimś do łóżka?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Baldur
    Świętoszek
    • Aug 2011
    • 35

    #61
    Dobrze, że nie musi mieć doktoratu
    Nie, nie musi ma być niegłupia, niepaląca i nie dawać każdemu. Przepraszam za taką rozbudowaną wypowiedź, dopiero zaczynam pisać na forum

    Skomentuj

    • anielska30
      Świntuszek
      • Aug 2015
      • 54

      #62
      podstawowy wymóg- higiena no i to, żeby było to coś, pożadanie po obu stronach a nie tylko seks..to musi być żar w ciałach...facet musi miec cos w glowie, czy przystojny to niekoniecznie, czy piękne ciało też niekoniecznie bo i tak przy tym się zapomina o tym czy facet ma brzusio czy tez nie,lub na odwrot
      jestem anielska, ale diabła mam w sobie

      Skomentuj

      • zabiegany
        Seksualnie Niewyżyty
        • Aug 2015
        • 216

        #63
        Musi byc zadbana i jak sie odezwie nie porazic mnie glupota
        Uważaj o czym marzysz bo sie spełni i bedzie przerąbane

        Skomentuj

        • men_anonim
          Erotoman
          • Oct 2014
          • 426

          #64
          podpisuję się pod wpisem wyżej, ostatnio w klubie spotkałem laseczkę, która przy każdym otwarciu ust kaleczyła mowę polską

          Skomentuj

          • 71boy
            Świętoszek
            • Jan 2015
            • 6

            #65
            Napisał zabiegany
            Musi byc zadbana i jak sie odezwie nie porazic mnie glupota
            Napisał men_anonim
            podpisuję się pod wpisem wyżej, ostatnio w klubie spotkałem laseczkę, która przy każdym otwarciu ust kaleczyła mowę polską
            Niestety takich osób (nie tylko kobiet) jest coraz więcej w naszym pięknym kraju

            Co do tematu, to musi mnie pociągać fizycznie i mieć coś ciekawego do powiedzenia, w końcu nie idzie się do łóżka po 30sekundach od poznania

            Skomentuj

            • Scaramanga
              Perwers
              • Dec 2010
              • 860

              #66
              Skoro atrakcyjność jest oczywista to u mnie decyduje dowcip i poczucie humoru, oraz ogólna ogłada. Zarówno jedno jak i drugie może oscylować w różnych przedziałach, ale mieszanka powinna spełniać pewne minimum inaczej zwyczajnie narzędzie pracy nie uruchomi się (nawet przy zjawiskowej urodzie). Wielokrotnie urody za dużo nie było, ale coś mnie przyciągało do takiej osóbki...

              Skomentuj

              • Nolaan_2.0
                Erotoman
                • Aug 2014
                • 492

                #67
                Tzw. hot brain. Musi mnie kręcić to jak ona myśli, mówi, pisze, żyje. Ciężko to opisać.
                I (uwaga, będzie pole do szydery dla was!) nie musi wyglądać jak z żurnala. Ostatnio poznałem jedną taką, trochę zbyt... Erotycznie powierzchniową. Matko z córką, co ona ze mną wyrabia to się w pale nie mieści. Żadna laska, a miałem ich kilka, wszystkie mniej lub bardziej torpedowe, nie była w stanie doprowadzić mnie do takiego stanu jak ona. Obłęd.

                I nie, nie jestem fanem BBW.
                Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
                Marek Hłasko

                Skomentuj

                Working...