W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Prostytutki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • solstafir
    Banned
    • Aug 2012
    • 779

    Arkhan, to wyobraź sobie co jeśli to byłoby jedyną możliwością seksu dla Ciebie w całym Twoim życiu.

    Kieruje mną popęd seksualny, nie kieruje mną chęć dogodzenia osobom takim jak cihosza czy margo. Czas poświęcony na uwodzenie kobiet jest astronomiczny dla osoby takiej jak ja. Taniej jest iść zarobić kase. Tym bardziej że w życiu poznałem wielu różnych ludzi i wiem kto jakie ma powodzenie i kim jest. Żadne tam pasje oraz inteligencja nie są seksowne. Seksowne to może być ciało, ewentualnie jeszcze zapach, głos i sposób poruszania. Jak to się ma to można podbić do dziewczyny z dowolną bzdurą.
    Nie będę się płaszczył przed kobietami w nadzieji że może kiedyś seks, ani nie dopuszczę do związku w którym kobieta będzie traktować seks jako nagrodę dla mnie, a jak nic jej za to nie dam to będzie to wg niej "wykorzystanie jej". Wole normalnie uczciwie iść na dziwki i nie próbować sprostać tym wymaganiom dla frajerów.

    Arkhan, to wyobraź sobie co jeśli to byłoby jedyną możliwością seksu dla Ciebie w całym Twoim życiu.

    Seksowne to jest ciało. Ewentualnie zapach, głos i sposób poruszania się. A nie żadne tam pasje i inteligencja. Jak ma się co powiedziałem to ma się seks, jak nie to nie.
    Reszta to kit kobiet dla frajerów którzy mogą się przed nimi płaszczyć.
    Uwodzenie kobiet dla osoby takiej jak ja zajmuje astronomiczną ilość czasu i taniej jest iść w tym czasie zarobić pieniądze. Z resztą poznałem mnóstwo osób w życiu i wiem jakie mają powodzenie, dla niektórych to jest kwestia wejścia na 5 minut do dyskoteki, niektórzy szukają bardzo intensywnie lata i nie znajdują. I zdecydowanie nie ma żadnej korelacji co do posiadanych pasji, ale jest wybitna co do wyglądu, np. wielkości mięśni.
    Obserwuję też dziewczyny i widzę za kim się oglądają, za ludźmi z siłowni. Jak znowuzapiłem który ma olbrzymie powodzeni wśród forumowiczek oczywiście z powodu "inteligencji, pasji itd".
    0statnio edytowany przez sister_lu; 22-10-16, 13:37.

    Skomentuj

    • wiarus
      SeksMistrz
      • Jan 2014
      • 3264

      Solstair - może załap się na fuchę instruktora na siłowni ?
      Połączysz w jedno : rzeźbę zapitego, towar do wyboru i kasę.
      A przy okazji, będziesz miał zapewnioną wieczną przyjaźń i podziw Arkhana
      "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
      James Jones - Cienka czerwona linia

      Skomentuj

      • Arkhan
        Erotoman
        • Nov 2012
        • 557

        Napisał solstafir
        Arkhan, to wyobraź sobie co jeśli to byłoby jedyną możliwością seksu dla Ciebie w całym Twoim życiu.

        Kieruje mną popęd seksualny
        Wtedy nie było by seksu. Smutne ale niestety.
        I każdy z nas ma popęd seksualny, tylko że to nie oznacza że trzeba te pragnienia spełniać. To są tylko pragnienia ciała, nie musisz ich spełniać. Nie jest potrzebne do życia więc normalnie jak nie ma jak to tego nie robisz, a nie płacisz i to za substytut …

        W życiu nie przyszło mi do głowy żeby wrócić do epoki kamienia łupanego i każdym możliwym sposobem spełniać tak poboczną potrzebę jak popęd seksualny.. będzie partnerka to będę się z nią grzmocił ile się da i zrobię to z przyjemnością i wreszcie że tak powiem mi ulży bo ciąży niesamowicie pragnienie. Ale nie mam zamiaru płacić za coś*co nie jest w życiu ani najważniejsze ani potrzebne do funkcjonowania/przetrwania.
        0statnio edytowany przez Arkhan; 05-09-14, 20:09.
        Państwo policyjne, państwo wyznaniowe
        Masz tu wolność słowa, lecz uważaj na swą mowę..

        Skomentuj

        • znowuzapilem
          SeksMistrz
          • Nov 2010
          • 3555

          Napisał solstafir
          Obserwuję też dziewczyny i widzę za kim się oglądają, za ludźmi z siłowni. Jak znowuzapiłem który ma olbrzymie powodzeni wśród forumowiczek oczywiście z powodu "inteligencji, pasji itd".
          Hehe, cały mój czar pryska po pierwszym wypowiedzianym zdaniu także nie bierz mnie za przykład

          W sumie nieznam fundamentów tej dyskusji bo nie śledziłem tematu ale nie każda laska leci na pakerów. Patrz Noolana, Bradem Pitem to on nie był (bez obrazy Nol, pozdrawiam) a skosił 4 forumowe laski
          Jedna poleci na fure i mięśnie, jedna na zaradność życiową. Jedna na poczucie humoru i optymizm a jeszcze inna na cynizm i pozowanie na bad boya. Nie ma reguły. Mam kolege który ma takie gadane że jakby chciał to by już miał przebieg trzy cyfrowy a Adonisem nie jest.
          Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

          Skomentuj

          • solstafir
            Banned
            • Aug 2012
            • 779

            ja żyję dla przyjemnośći

            znowuzapiłem - ale to jest taki seks jakby za kase, tzn musisz dać coś kobiecie wzamian za seks, poczucie bezpieczeństwa, towarzystwo, rozśmieszyć ją, bawić jej dzieci w poprzedniego związku bla bla bla za co ona nagradza sie seksem bez jej specjalnej przyjemności. Nie akceptuję tego - albo będzie mieć do mnie pociąg przynajmniej zbliżony do mojego wobez niej, albo bede normlnie uczciwie chodził na divki.

            PS. Poza tym zaczynam poważnie z siłownią

            A czemu z takiego Nolana czy iceberga czy tego AC-DC nie bede brał przykładu to już napisałem ale usunął iceberg
            0statnio edytowany przez solstafir; 05-09-14, 20:43.

            Skomentuj

            • znowuzapilem
              SeksMistrz
              • Nov 2010
              • 3555

              Nie neguje chodzenia do dziwek ale że czasem inne kobiety czesto nie oczekują za wiele a także potrafią czerpać przyjemnosć.
              Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

              Skomentuj

              • wiarus
                SeksMistrz
                • Jan 2014
                • 3264

                To wygląda jak tłumaczenie gościowi, który zna tylko jabłka ze sklepu, jak smakują takie z "innego" ogrodu, po którym biega wściekły owczarek
                Jak wytłumaczyć smak adrenaliny ?
                "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                James Jones - Cienka czerwona linia

                Skomentuj

                • solstafir
                  Banned
                  • Aug 2012
                  • 779

                  znowuzapiłem, od takich jak ty nic nie wymagają, odemnie jakieś bzdrurne randki, a co bym nie robił to i tak bedzie że "nie mam własnego ja" czy inna bzdrua

                  Skomentuj

                  • Arkhan
                    Erotoman
                    • Nov 2012
                    • 557

                    Solstafir jak żyjesz tylko dla przyjemności fizycznej to smutne musi być twoje życie

                    I nie wiem czy wiesz ale spotkania z kobietą, bawienie jej dzieci i wszystkie inne rzeczy mają tobie sprawiać radość nie spotykasz się z kobietą bo ona chce, tylko dlatego że oboje tego chcecie … gadasz jak ja dawno temu (w temacie randek itp)

                    Napisał solstafir
                    znowuzapiłem, od takich jak ty nic nie wymagają, odemnie jakieś bzdrurne randki, a co bym nie robił to i tak bedzie że "nie mam własnego ja" czy inna bzdrua
                    Bo źle do tego podchodzisz. To nie ma być tak że one wymagają od Ciebie randek, to ma być tak żebyś ty chciał je zabierać na randki, pokazywał im że chcesz spędzać z nimi czas i się dobrze bawił spędzając z nimi czas… w teorii łatwo to wszystko wygląda
                    0statnio edytowany przez Arkhan; 06-09-14, 10:51.
                    Państwo policyjne, państwo wyznaniowe
                    Masz tu wolność słowa, lecz uważaj na swą mowę..

                    Skomentuj

                    • Skinheads_Front
                      Erotoman
                      • Jun 2009
                      • 530

                      Arkhan, a jak ktoś odczuwa, że kobieta ceni go np. za pracowitość, charakter, zaradność, a niekoniecznie pożąda go fizycznie? Nie czułbyś się źle w takiej sytuacji? Ja akurat problem mam z głowy, bo ani nie studiowałem zbyt ambitnego kierunku ani nie miałem w głowie harowania po 16h/dobę, żeby się czegoś dorobić, więc jak kobieta mnie pożąda, to chemia musi być, bo inaczej nie da się tego wytłumaczyć.

                      Skomentuj

                      • Margo82
                        Perwers
                        • Mar 2013
                        • 937

                        Napisał solstafir
                        ...musisz dać coś kobiecie wzamian za seks, poczucie bezpieczeństwa, towarzystwo, rozśmieszyć ją, bawić jej dzieci w poprzedniego związku bla bla bla za co ona nagradza sie seksem bez jej specjalnej przyjemności. Nie akceptuję tego - albo będzie mieć do mnie pociąg przynajmniej zbliżony do mojego wobez niej, albo bede normlnie uczciwie chodził na divki.
                        No tak, bo te dziwki patrzą na ciebie z takim pożądaniem w oczach, że rzucają się na ciebie w dzikim szale jeszcze zanim dojdziecie do sypialni


                        Arkhan, nie sądziłam że to kiedyś powiem, ale o dziwo częściowo się z Tobą zgadzam.
                        "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

                        Skomentuj

                        • solstafir
                          Banned
                          • Aug 2012
                          • 779

                          margo82, nie, ale nie oszukujemy sie wzajemnie z divkami, chodzi o uczciwość. Po prostu tak wolę.

                          Bez sensu wiązać się z kimś kto nie pociąga fizycznie, ale divka może mi to zrobić bez jej przyjemności, wiadomo o co chodzi i nie potrzeba żadnych kłamstw.

                          Skomentuj

                          • joedoe
                            Perwers
                            • Aug 2014
                            • 1272

                            Arkhan.
                            1. Epoka kamienia lupanego byla fair. Tam byl cos za cos. Dzis dajesz nie cos ale "Od Cholery" i nie masz nic w zamian. Przerabialem to i analizowalem.
                            JEDYNĄ kobietą ktorą cenie jest ta co obiecala mi sex MIESIAC temu i dzis mowi:
                            "Sluchaj, wlasne minal miesiac. Idziemy do łóżka.".

                            (Istnieje taka, jest realna, w/w to nie bajeczka dla licealistów).

                            Rzucam wyzwanie:
                            Która dyskutujących tu bohaterek postąpila tak choc raz w zyciu ?

                            2. Nie "ciezko zarobionych pieniedzy" tylko 2 stowy za mniej wiecej to samo co masz za miesieczny taniec dookola "szóstki" co mysli ze jest "dziewiątką" bo ma 300 like'ow na FB.

                            Skomentuj

                            • Skinheads_Front
                              Erotoman
                              • Jun 2009
                              • 530

                              joedoe, sprawiasz wrażenie kogoś nieszczęśliwego, osoby który straciła już wiarę w ludzi. Może się mylę, ale czuć od Ciebie lekkie rozgoryczenie.

                              Skomentuj

                              • rimmingator
                                Perwers
                                • Apr 2009
                                • 967

                                zobrazowane wywody frustratów co w szpetnej mordzie nie upatrują braku zainteresowania u płci przeciwnej a w braku hajsu

                                Skomentuj

                                Working...