W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Prostytutki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Skinheads_Front
    Erotoman
    • Jun 2009
    • 530

    Cicho_sza, osoba interesująca dla innych to niekoniecznie gorący partner na jedną noc.

    Skomentuj

    • takitamproblem
      Świntuszek
      • Feb 2014
      • 79

      Napisał daj_mi
      Wyobraziłam sobie AC-DC jako klasycznego don juana w rurkach z H&Mu - jak przestanę sie śmiać to wrócę do tematu

      PS. Tak, widziałam AC-DC i było to bardzo dobre spotkanie :> zdecydowanie potrafi robić to, do czego Was tu przekonuje, chociaż dbałość o moją reputację każe mi zaprzeczyć ewentualnym domysłom
      ale przecież nikt nawet nie śmiał zakwestionować za****stości pana AC-DC.



      a co wy na to że niektórzy faceci może zwyczajnie mają gdzieś szereg kobiecych wymogów, nie chce im się zmieniać i stroić pod dyktando byle dyskotekowej dziwy za drina?

      ogólnie śledze temat z zapartym tchem bo można wyszczególnić kilka typów wpisów:
      1. dziwki są okej z przymusu bo kobiety są złe
      2. chodzę bo tak mi się kalkuluje
      3. nie uważam to za dobre rozwiązanie
      i wreszcie typ 4 który niewiarygodnie mnie śmieszy a mianowicie powiększanie epenisa w sieci, czyli posty typu "ja nie musze, gardzę wami, jestem za****sty/a bo mam seks kiedy chcę a płeć przeciwna pada na kolana na jedno moje skinienie".
      0statnio edytowany przez takitamproblem; 02-09-14, 23:13.

      Skomentuj

      • wiarus
        SeksMistrz
        • Jan 2014
        • 3264

        Taki - weź głębszy wdech i wymieńcie się wrażeniami o prostytutkach z joedoe.
        Może wspólnie dojdziecie
        "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
        James Jones - Cienka czerwona linia

        Skomentuj

        • Margo82
          Perwers
          • Mar 2013
          • 937

          Takitamproblem, Ty chyba faktycznie masz problem...
          "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

          Skomentuj

          • joedoe
            Perwers
            • Aug 2014
            • 1272

            Z czym ?
            Ze niektórzy faceci zwyczajnie mają gdzieś szereg kobiecych wymogów popularnie zwanych "listą do pralni" gdzie jest 437 pozycji czego kobieta oczekuje od mezczyzny ?

            Nie my pierwsi doszlismy do tego ze szkoda czasu na pierdoły skoro faktem jest prostytutki istnieja od tysiecy lat.
            Czas spedzony na dogadzaniu jakiejs lali mozna spedzic znacznie lepiej, na dogadzaniu SOBIE.

            (Wiem Margo82. Ja tez mam problem. Ale calkiem mi z nim dobrze. Moglabys sie bardzo zdziwic gdybys mnie poznala.).

            Skomentuj

            • barmetr
              Perwers
              • Feb 2009
              • 1399

              Jeśli zdrowie dopisuje, to jakie problemy mogą mieć ludzie tak bogaci, że stać ich na zapłacenie za seks?

              Skomentuj

              • Margo82
                Perwers
                • Mar 2013
                • 937

                Barmetr, jak to jakie- skrajne lenistwo. Po co zainwestować w siebie, swój wygląd, pasje i zainteresowania (czyli to na co można "złapać" laskę), skoro można iść na łatwiznę i zwyczajnie zapłacić za seks?

                Joedoe, o jakiej liście życzeń mówisz? A to, że potencjalną kochankę czy partnerkę zabrałbyś z raz w tygodniu na pizze czy do kina to wydatek rzędu 50 zł, więc i tak wyszłoby taniej niż numerek u "dziewczynki", więc argumenty że płatny seks wychodzi taniej do mnie nie trafiają.
                "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

                Skomentuj

                • joedoe
                  Perwers
                  • Aug 2014
                  • 1272

                  Juz widze jak po pizzy idziemy do łóżka ...
                  Z dzisiejszym apetytem kobiet to nawet urlop w Egipcie tego nie gwarantuje.

                  Co do pasji ..., mam taką nietypową.
                  Lubie łazic po lesie nocami.
                  Wybierzesz sie ze mną?
                  A moze na małpi gaj, (licze ze wiesz co to jest), albo szkołę przetrwania?

                  Kobiety bardzo lubia pasje u mezczyzn, pod warunkiem ze sa takie jak ONE by chcialy.
                  Wypady (z nią) do SPA - to jest odpowiednia pasja dla mezczyzny, prawda?

                  Skomentuj

                  • Dopefiend
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Aug 2012
                    • 188

                    Nie każdy, chce się w danym etapie życia wiązać z kobietą- z 1000 powodów.
                    I nie mówię o małżeństwie, czy związku. Czasem relacja fuck friend też może być męcząca (gdy np. ona się zaangażuje, etc).

                    A wyrywania w klubie? Ok można, nie każdy jednak lubi, ma na to czas lub zwyczajnie nie potrafi.
                    Ja np. w klubie nie potrafię, po prostu nie umiem i laski w klubie też na mnie nie lecą - nie jestem tym typem po prostu. W klubie tylko raz w życiu wyrwałem (i zaliczyłem) laskę. Ale może to przez to, że nie czytam odpowiednich czasopism...

                    OK zadawanie się z ssakami leśnymi to wg mnie przesada i już jakaś desperacja (i ryzyko zdrowotne także).

                    Ale zaprosić sobie 20 letnią dyskretną studentkę, zabawić się, zapłacić jej i do widzenia: nie musisz słuchać, że ona znów nie ma na kosmetyki

                    No ale nie wiem jaki jest obecnie rynek akademicki. Studentkom póki co za seks nie płaciłem.

                    Skomentuj

                    • Margo82
                      Perwers
                      • Mar 2013
                      • 937

                      Joedoe, tak wiem co to małpi gaj i może Cię zaskoczę ale mając wybór między spacerem po lesie a weekendem w spa z facetem wybrałabym las!
                      Tak więc ocenianie wszystkich kobiet według jednego wzorca jest mocno nie fair. Wystarczy trochę się wysilić i poszukać takiej, która zrozumie Twoje pasje i być może podzieli zainteresowania. I nie mówię tego wyłącznie w kontekście związku ale choćby relacji ff. TYLKO TRZEBA CHCIEĆ!
                      "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

                      Skomentuj

                      • Cicho_sza
                        Erotoman
                        • Apr 2012
                        • 668

                        Napisał joedoe
                        A moze na małpi gaj
                        Kurcze, to by była randka moich marzeń...

                        ... ale nie, na pewno żadna laska na to nie poleci
                        Jestem śliczna, higieniczna, przy tym silna niczym tur
                        Rozkoc***ę w sobie chłopców, za mną poszliby pod mur
                        Bo jestem sprytna i wybitna
                        Romantyczna także jesteś jak chłopięcy chór.

                        Skomentuj

                        • joedoe
                          Perwers
                          • Aug 2014
                          • 1272

                          Fakt, moze za ostro stawiam sprawe. Dodatkowo przyznam ze zgadzam sie z AC-DC w niektorych punktach. Jego metody powinny przynosic skutki.
                          Faktem jest jednak ze bieganie za kobietami zabiera cholernie duzo czasu a to nie jest jedyna rzecz jaka mnie w zyciu ciekawi.

                          Kobiety potrafia tez niezle namieszac.
                          Glownym opisywanym wszedzie tematem jest "jak zdobyc kobiete".
                          Ci ktorym zdobywanie idzie niezle wiedza ze kazda moneta ma dwie strony.
                          Drugą jest: "Jak pozbyc sie kobiety?".
                          (Nie mowie o ukrywaniu ciała choc taki wątek tez moglby byc uzyteczny).
                          Wiedza o tym duzo zonaci faceci majacy babke na boku.
                          0statnio edytowany przez joedoe; 05-09-14, 08:15.

                          Skomentuj

                          • <<plebloo>>
                            Świętoszek
                            • Aug 2014
                            • 36

                            "wybrałabym las"
                            Hmmm...duży plus dla Ciebie,myślę że niewiele kobiet dokonało by taki wybór.Co do tego że znajdzie się taka która zrozumie pasje i zainteresowania faceta to nie jestem tak do końca przekonany.Dam może tutaj swój przykład,lubię grzebać w elektronice,powiedz mi ktora kobieta to zaakceptuje?albo jeżeli chodzi o sex...uwielbiam wspólną masturbację i jest to dla mnie priorytet w związku,teraz pytanie jak dowiedzieć się o tym na początku znajomości żeby nie marnować czasu?

                            Skomentuj

                            • roz34
                              Erotoman
                              • Jun 2010
                              • 485

                              Napisał <<plebloo>>
                              Co do tego że znajdzie się taka która zrozumie pasje i zainteresowania faceta to nie jestem tak do końca przekonany.Dam może tutaj swój przykład,lubię grzebać w elektronice,powiedz mi ktora kobieta to zaakceptuje?
                              przecież akceptacja pasji a wspólne jej podzielanie to dwie różne sprawy. Tobie się wydaje, ze związek to 24h/24h razem? W kiblu, warsztacie, spa, siłowni, zumbie, etc?

                              a wracając do wątku: po co dorabiać ideologię do chodzenia czy niechodzenia na dziwki? Sam fakt chodzenia tam ma mało wspólnego z tym, czy masz kasę, furę, gadane, etc.
                              fan minetki

                              Skomentuj

                              • Arkhan
                                Erotoman
                                • Nov 2012
                                • 557

                                Kurdę.. zbanowaliście Solstafira a ja chciałem go spytać, co nim kieruje że idzie na dziwki, traci pieniądze na godzinę zabawy .. Bo sam nie jestem w stanie tego pojąć jak można wydać pieniądze na coś*takiego.

                                Ja osobiście nie mam teraz z kim się seksić, ochota jest żeby wyjść z domu złapać jakąś z chodnika i wygrzmocić na ulicy byle tylko sobie ulżyć, ale to tylko chęci i pragnienia, nie mają one żadnej władzy nad nami mi by było szkoda moich ciężko zarobionych pieniędzy na coś takiego, nie wspominając o szkodliwości dla zdrowia
                                Państwo policyjne, państwo wyznaniowe
                                Masz tu wolność słowa, lecz uważaj na swą mowę..

                                Skomentuj

                                Working...