W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Zabawki nieelektryczne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ddt30
    Świętoszek
    • Feb 2007
    • 38

    #16
    Napisał YoungStallion
    Macie jakies doswiadczenia z takimi zabawkami? chodzi mi glownie o jakies nasadki na penisa z wypustkami, bawole oko albo o jakies zelowe cos drazniace lechtaczke zakladne na nasade penisa
    mam doświadczenie z grubymi prezerwatywami z wypustkami
    - ale nie za bardzo to działa, choć czasami jest to zabawne.
    Taka prezerwatywa jest do wielokrotnego uzytku - ja radze zalozyc
    ja na penisa w zwyklym kondomie po to aby nie musiec jej myc z nasienia, co jest czasami klopotliwe

    ddt30

    Skomentuj

    • C.O.Para
      Ocieracz
      • Nov 2006
      • 154

      #17
      Byly nasadki na penisa- jak dla mnie beznadzieja, pierscienie typu jezyki, moga byc , kulki takie sobie, wibrator zelowy analny -super to moje osobiste zdanie, preferuje jednak zabawki wibrujace.

      Skomentuj

      • heroes84
        Świętoszek
        • Apr 2007
        • 30

        #18
        pierwszy moim gadżetem była nakładka na penisa, następnie kupiliśmy sobie wibrujący ring. który bosko podrażnia łechtaczkę.
        Mogłem wcale się nie ruszać, a moja dziewczyna i tak miała przez tą zabawkę mega orgazm

        Skomentuj

        • aniołek21
          Świntuszek
          • Dec 2006
          • 87

          #19
          Napisał heroes84
          pierwszy moim gadżetem była nakładka na penisa, następnie kupiliśmy sobie wibrujący ring. który bosko podrażnia łechtaczkę.
          Mogłem wcale się nie ruszać, a moja dziewczyna i tak miała przez tą zabawkę mega orgazm
          A mozesz powiedziec cos wiecej o tym ringu?na jakiej zasadzie on dziala?
          Kurde chcialabym wprowadzic jakies gadzety ale jestem zielona a z tego co piszecie najbardziej przypadl mi do gustu ten ring

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #20
            To samo co durex play
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • Gawędziarz
              Ocieracz
              • Nov 2005
              • 94

              #21
              Huh, mamy już kilkuletni staż i jeszcze żadnych zabawek nie zaprosiliśmy do łóżka. Trzeba będzie pomyśleć nad czymś fajnym.
              Są ryby piły i ludzie młoty.

              Skomentuj

              • anduk
                Koci administrator
                • Jan 2007
                • 3902

                #22
                ja kupiłem mojej kulki gejszy i bardzo sobie chwali mówi, że bardzo fajne odczucia
                If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                Skomentuj

                • Slave69
                  Ocieracz
                  • Dec 2006
                  • 153

                  #23
                  Ja też mam kulki gejszy, i bardzo sobie chwalę... Czasami fajnie jest założyć je sobie na chwilę do pracy...
                  " pękła czara goryczy, rozlanych kropel już nikt nie policzy"

                  Skomentuj

                  • Poli
                    Ocieracz
                    • Jan 2007
                    • 167

                    #24
                    Ja mialam taką silikonowa nasadke na penisa,ktora podobno miala drażnic łechtaczke. Wygldala jak gryzak silikonowy dla niemowlakow.
                    I powiem jedno byla beznadziejna, nie polecam .

                    Skomentuj

                    • AlinaK
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Apr 2007
                      • 229

                      #25
                      Napisał Bender
                      Napisz cos wiecej na temat "niezlej jazdy" - topic ma chyba za zadanie wymiane doswiadczen
                      Ja napisze. Mam takie, tylko bez jeżyka. Zawsze uważałam że to super zabawa, ale raz postanowiłam pójść z nimi do firmy. Było fajnie, dopuki nie zostałam poproszona na zebranie, które ciągnęło się od 11 do 19 i za nic nie dawało się z niego wyjść.

                      Skomentuj

                      • laleczka23
                        Ocieracz
                        • Jun 2007
                        • 130

                        #26
                        Napisał Krzyś
                        Ja mam gumkę uciskającą na penisa, podobną do tej, tylko w innym kolorze:
                        Fajna rzecz, podtrzymuje erekcję i opóźnia wytrysk. Jedyna wada - muszę golić włosy łonowe (a przynajmniej przycinać), bo inaczej gumka się wkręca przy zakładaniu. A to boli.

                        Z kobiecego punktu widzenia przyznaje,że takie gumki są świetne:-)
                        Nie cytuj obrazków!A.
                        0statnio edytowany przez Astraja; 15-08-07, 12:15.

                        Skomentuj

                        • zboczony7
                          Świętoszek
                          • Jul 2007
                          • 37

                          #27
                          te gumki mnie bolały
                          zapraszam na moj erotyczny blog:
                          www.beztabu.com

                          Skomentuj

                          • v007
                            Świętoszek
                            • Jun 2010
                            • 1

                            #28
                            Witam.
                            Odświeżę troszkę temat.
                            Mam pytanie o nasadkę na penisa.
                            I czy lepiej przejść się do sex shopu czy też zakupić na allegro.
                            Jak to cenowo lepiej mi wyskoczy?

                            Skomentuj

                            • Karookarolina
                              Perwers
                              • May 2009
                              • 1050

                              #29
                              Nie wiem, ale mysle, ze cenowo lepiej na allegro, poniewaz odchodzi marza sklepowa, koszt wynajecia lokalu, prądu. W sex shopie o tyle lepiej, ze mozesz zobaczyc na zywo, dotknac. Najlepiej upatrz w sex shopie i zamow na allegro Ja tak robie z ciuchami ;p
                              Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                              Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                              Skomentuj

                              • szysko
                                Świntuszek
                                • Dec 2009
                                • 92

                                #30
                                Z moich (naszych) doświadczeń:
                                Kulki - przereklamowane. Owszem rozpychają trochę, nawilżają przez lekką stymulację, taki gadżet przygotowawczy ale nic poza tym. my mieliśmy takie kulki 2 na sznurku i w środku miały jakieś małe kostki jakby, że od poruszania kulki "drżały" tylko, że te drgania wyraźne się stają jak się jest na rollercoasterze albo na crossie po wydmach sie popyla. Więc tak sobie.

                                Pierścienie uciskowe na Penisa - niezłe, dla mnie się sprawdziły, silniejsze orgazmy, czy twardsza erekcja nie mam pewności, ale dłuższa, najczęściej bez problemu 2+ orgazmy pod rząd...

                                Wtyczki analne - mnie kręcą szklane/akrylowe, ze względu na efekt estetyczno-wizualny po zaaplikowaniu, ale rzecz gustu...

                                I to chyba tyle póki co...

                                Skomentuj

                                Working...