W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Pytanie do facetów:co czujecie gdy kobieta zaprasza was do trójkąta z drugim facetem?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mineciarz
    Świętoszek
    • Mar 2006
    • 29

    #46
    My z moja pania i kumplem na jednej imprezce niezle sie upilismy.Nagle kukpel padl na naszym lozku i myslelismy ze spi.W dzikim przyplwie naglego podniecenia zaczelismy sie z moja mala kochac.A tu nagle po jakims czasie okazalo sie ze kumpel nie spi i zaczal dotykac moja Magde po piersiach,brzuchu,tylku,lechtaczce.Moze przez alkochol ale mnie to rajcowalo.Ja jak najbardziej tez.Nagle kumpel zaczal calowac ja po piersiach i wyjal ze spodni swojego nabrzmialego czlonka.I polozyl reke mojej malej na nim.Ku swemu zdziwieniu nie protestowalem.A ona zaczelo robic mu dobrze reka.Po dwoch minutach kumpel mial wytrysk.Zaraz potem doszla Magda i ja.Rano kumpel mowil ze urwal mu sie fil i malo z imprezy pamieta.Ale wiemy po jego zmieszaniu ze pamietal.Nigdy wiecej to sie nie zdazylo,trojkata nie planujemy ale tego co sie wydarzylo nie zalujemy i wspominamy bardzo milo.

    Skomentuj

    • OMFG
      Erotoman
      • Mar 2006
      • 613

      #47
      2M+K z moja dziewczyna odpada... Jesli to ja mial bym byc zaproszony to takiego trojkata to czemu nie? (zakladajac ze jestem wolny) :]

      Skomentuj

      • Bystry
        Ocieracz
        • Jan 2006
        • 142

        #48
        ja bym powiedzial nie wystarczam Ci po 2 bym sie zalamal ze jestem ***owy w lozku a po 2 to ja wole na recznym ...

        Skomentuj

        • Bzyk
          Świętoszek
          • Jul 2006
          • 10

          #49
          Ja nie zniósł bym widoku w sypialni jakiegokolwiek faceta... I jeszcze żeby... pff... aż mnie ciarki przechodzą. Nie nie Nie nie...

          Skomentuj

          • sylwo123
            Świętoszek
            • Jul 2006
            • 6

            #50
            tylko gdzie znaleźć taką kobietę ????
            szybki i zwinny

            Skomentuj

            • atb80
              Świętoszek
              • May 2006
              • 37

              #51
              Ja bardzo chętnie spróbowałbym takiej konfiguracji

              Skomentuj

              • malinkaa7
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jun 2006
                • 242

                #52
                ja bym nie chciała 2m+k..wolałabym już drugą kobietę

                Skomentuj

                • kuglarz
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jun 2006
                  • 307

                  #53
                  Dla mnie uprawianie seksu to intymna sprawa partnerów. Trzecia osoba? Odpada...
                  0statnio edytowany przez kuglarz; 02-08-06, 14:27.

                  Skomentuj

                  • Tescior
                    Świętoszek
                    • Aug 2006
                    • 5

                    #54
                    Krótko i na temat:

                    Jestem singlem - czemu nie - nieważne czy obcy(a) czy swój(a) - w sensie koleżanka kolega
                    Związany na stałe - w życiu nie zadał bym tyle bólu sobie patrząc jak ktoś bzyka moje kochanie, i myślę, że nie chciał bym również zadać takowego bólu.

                    Skomentuj

                    • Orzeł
                      Banned
                      • Dec 2009
                      • 14

                      #55
                      Jeżeli nie ze swoją dziewczyną, to bardzo chętnie. Nie mam problemu z drugim facetem w dziewczynie, lubię to. Więc jeżeli dziewczyna podobałaby mi się, to zgodziłbym się. Ale gdybym był w związku, to odpada. Seks z dziewczyną, z którą jestem związany uczuciowo to zupełnie co innego. Jeżeli bardzo by tego chciała, to zgodziłbym się, ale byłoby to jednoznaczne z końcem związku.

                      Skomentuj

                      • DSD
                        Perwers
                        • Jan 2010
                        • 1275

                        #56
                        Kiedyś miałem krótki romansik z ex-dziewczyną mojego kumpla. Raz powiedziała coś co można było uznać za bardzo oględne zaproponowanie 3kąta: ja, ona i ten kumpel. Cóż, za Chiny ludowe nie mógłbym z NIM, a na ile go znam to on nie zgodziłby się jeszcze bardziej skwapliwie. Jest chyba bardziej konserwatywny niż ja w tych sprawach (), a zresztą dla mnie w tej naszej męskiej przyjaźni jakoś nie ma miejsca na wspólne walenie panienki (tym bardziej jego ex). Ogólnie, nie żałuję że do tego nie doszło a kiedy o tym teraz myślę to zamiast żalu za straconą okazją czuję raczej kiedy usiłuję sobie nas wyobrazić w takiej sytuacji. Gdybym kiedykolwiek miał wziąść udział w 3kącie to raczej wolałbym osoby znajome, ale jak widzę nie może to być zbyt bliska znajomość.
                        'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

                        Skomentuj

                        • ADFan
                          Świętoszek
                          • Dec 2009
                          • 3

                          #57
                          A ja tam bym pozwolił swojej dziewczynie na to.

                          Skomentuj

                          • Nolaan

                            #58
                            Nie ma jąder na sawannie, zebym poszedł na taki układ. Starcza, ze w życiu nie jestem egoistyczny jeśli idzie o kobiety i ustępuję innym z drogi, kiedy przypadkiem zmierzają ku temu samemu cycowi co ja. Ale w łóżku ona jest tylko dla mnie, tak jak ja dla niej i prędzej mnie szlag trafi niż to się zmieni.

                            Skomentuj

                            • Holy inquisitor
                              Erotoman
                              • Aug 2009
                              • 756

                              #59
                              Nie spotkałem się jeszcze z taką propozycją, ale gdybym usłyszał to bym odmówił i tyle.

                              Skomentuj

                              Working...