W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Srodki wspomagające

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Fuckmen
    Banned
    • May 2015
    • 6

    #16
    Piszesz że jest na "redukcji" to chłopak zapieprza możem być wyrypany po treningu. Ćwiczenia które wykonuje "cardio" są męczące lub może zapadła rutyna w sypialni, może pomoże coś takiego jak bielizna sprawi że mu się znowu zechce bzykać. Dodatkowo powiedz bratu że podczas sexu też spali kalorie http://fitness.sport.pl/fitness/1,10...dzilismy_.html
    0statnio edytowany przez iceberg; 21-05-15, 13:07.

    Skomentuj

    • men_anonim
      Erotoman
      • Oct 2014
      • 426

      #17
      czy te "suplementy" nie są przypadkiem na bazie sterydów, wówczas jest jedno - przyrost mięśni, ale mały się kurczy

      Skomentuj

      • Greedo
        Banned
        • Dec 2006
        • 1657

        #18
        Sam się kurczysz - co za ciemnogród. Na sterydach fiut ci się przecież nie zmniejsza, mało tego jak poziom testosteronu jest wyższy kilkakrotnie względem zwykłego samca to pomyśl sobie - chce się ruchać czy nie? Dżizas ja *******e, ah te mity i legendy.

        Skomentuj

        • Baloon
          Świętoszek
          • Nov 2013
          • 11

          #19
          Napisał roz34
          tia, brat...
          ja bym odstawił, ale ...
          a jakie to wspomagacze i ile "brat" ma lat
          A czemu ironizujesz? Brat ma 35 lat, jeżeli o to ci chodzi... Nie do końca rozumiem o jakie wspomagacze się ty mnie pytasz bo to ja zadałem pytanie... Mam jedną zasadę w życiu - jak coś mnie dotyczy, to piszę otwarcie "ja" a nie "brat" tu akurat problem dotyczył brata... nie mniej w pewien sposób jest rozwiązany, nie wiem co było lepsze czy same ćwiczenia, czy środek który brał, w każdym razie w końcu doszło do tego, ze zaczął (jak to napisał bbnc bodaj) brać też środek na wzmocnienie potencji. W każdym razie (zaznaczam, że nie wiem co jest do końca czego zasługą) kulturystyki trenował nie będzie (to odnośnie figury), nie mniej mięsień piwny u niego nie występuje, od tamtego czasu jak rozmawiałem z żoną, to skarg od bratowej też więcej nie słyszała... i w sumie to tyle

          Skomentuj

          • men_anonim
            Erotoman
            • Oct 2014
            • 426

            #20
            Napisał Greedo
            Sam się kurczysz - co za ciemnogród. Na sterydach fiut ci się przecież nie zmniejsza, mało tego jak poziom testosteronu jest wyższy kilkakrotnie względem zwykłego samca to pomyśl sobie - chce się ruchać czy nie? Dżizas ja *******e, ah te mity i legendy.
            nie do końca mity i legendy, część leków sterydowych powoduje dysfunkcję penisa, dlatego pisałem w zależności co to za... (z medycyną za pan brat)
            a jeśli bierzesz to nie musisz się od razu napuszać,
            cóż może jesteś osobą, która lubi się wspomagać, ja do takich nie należę, kto co lubi według woli...

            Skomentuj

            • sether555
              Świętoszek
              • Jan 2013
              • 1

              #21
              Jeśli brat się odchudza i ma problemy z potencją to zwaliłbym winę na system hormonalny. Zazwyczaj człowiek odchudzając się je po prostu mniej. Jednak jeśli nie ma odpowiednio zbilansowanej dity - pojawiają się problemy. Problem w tym, że nie powinniśmy obcinać w swojej diecie tłuszczy. Powinniśmy obcinać węglowodany (głównie te szybkowchłanialne) bo to one powodują otyłość. Tłuszcze musimy zostawić To w tłuszczach rozpuszczane są hormony i pewnego rodzaju witaminy. Tłuszcze (wyłączając zwierzęce) powinny stanowić ok. 25% dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Brat niech nie przesadza z ćwiczeniami. Niech śpi 8-9h. Ćwiczenia siłowe, interwały a kardio czasem dla relaxu jak go żona wkurzy. Max 4-5x w tygodniu w tym 2x interwały i z 4x ćwiczenia siłowe. Jak zbilansuje dietę to problemy z sexem znikną. Z suplementów to jedynie spalacze resztę niech odpuści. Przy redukcji i tak masy nie zbuduje. W razie diety czy planu treningowego pisz. Sport to zdrowie tylko trzeba umiejętnie do tego podejść. Wtedy i żonę mocno zaskoczy.

              Po środkach nielegalnych oczywiście wacek nie maleje, wręcz przeciwnie na odbloku i po nim owszem, libido spada ale trzeba szybko przywrócić homeostazę i są na to sposoby. Na dopingu libido jest ogromne i faceci szybko przyzwyczajają się do bycia supermenem. Żona też to szybko polubi. Później ciężko zaakceptować, że kiedyś było się maniakiem seksualnym gotowym w każdej minucie stanąć na wysokości zadania Ot takie rozwianie mitów o sterydach

              Skomentuj

              • Greedo
                Banned
                • Dec 2006
                • 1657

                #22
                Napisał men_anonim
                nie do końca mity i legendy, część leków sterydowych powoduje dysfunkcję penisa, dlatego pisałem w zależności co to za... (z medycyną za pan brat)
                a jeśli bierzesz to nie musisz się od razu napuszać,
                cóż może jesteś osobą, która lubi się wspomagać, ja do takich nie należę, kto co lubi według woli...
                Co ja brałem/biorę/będę brał to już moja sprawa. Chodzi mi o merytoryczne podejście do tematu. Nie chodzi o to czy jestem zwolennikiem sterydów czy nie.
                Nie wiem o jakich lekach sterydowych piszesz, konkretnie proszę i o jakiej dysfunkcji penisa piszesz.
                Po prostu bardzo irytuje mnie brak wiedzy i zabieranie głosu w tak pewnej formie w temacie o którym się nic nie wie.
                Na przyszłość do autora, wystarczy że byś poprosił brata o mniej więcej sprecyzowanie składu suplementu i wtedy nie ma problemów z określeniem czy to może mieć czy nie może mieć wpływu na erekcję.

                Skomentuj

                Working...