W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Naprawde lubicie gładkie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ziger
    Ocieracz
    • Sep 2013
    • 167

    #91
    Ja tam lubie paseczek lub jakis wzorek jest bardzo podniecający.
    Naprawdę 30 lat z jednym facetem i ani razu ani skoku w bok.
    Było nudno czy super ? Nie mysalas podacz tych 30 lat zeby sie przespac z innym zobaczyc np innego penisa jaki jest inny nie kusilo ciebie ?

    Skomentuj

    • Ingvarr
      Ocieracz
      • Feb 2015
      • 151

      #92
      Zadbane, przycięte futerko nie tylko nie odstrasza, mnie wręcz przyciąga.
      Ale to tylko moja opinia, i w sumie troszkę fetysz.

      Skomentuj

      • men_anonim
        Erotoman
        • Oct 2014
        • 426

        #93
        Lubię gładką cipeczkę, ale jak jest jakiś ładny paseczek, to tez mi nie będzie przeszkadzał!

        Skomentuj

        • rwm2
          Ocieracz
          • Apr 2007
          • 113

          #94
          Gładkie są przereklamowane. Przycięte i lekko podgolone są w sam raz. Moim zdaniem wyglądają najlepiej, no i łatwiej i przyjemniej językiem pieścić.

          Skomentuj

          • DajMiTęNoc
            Perwers
            • May 2005
            • 1153

            #95
            Ja wole naturalne czyli owlosione moze delikatnie przystrzyzone ale jak jest gladka nie narzekam Prawda jest taka ze przystrzyzona czy nie kazda jest piekna
            Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

            Skomentuj

            • Baldur
              Świętoszek
              • Aug 2011
              • 35

              #96
              Jednak najbardziej gładkie, chociaż strasznie ciekawi mnie jakby moja partnerka wyglądała z takim paseczkiem Będę musiał niedługo podsunąć taki pomysł. I żeby nie było, nie wyobrażam sobie być samemu nieogarniętym gdy oczekuję tego od niej
              0statnio edytowany przez Baldur; 27-08-15, 13:12.

              Skomentuj

              • Stiffmeister
                Świętoszek
                • Oct 2015
                • 10

                #97
                Mimo iż nie jestem we wskazanym wieku to pozwolę sobie dodać do tego tematu moje 3 grosze.
                Mnie najbardziej pociągają wygolone na 0 albo paseczek.
                Chociaż nie ukrywam, że delikatny zarost czasami jest bardziej pociągający niż goła cipka.
                Sama oceń w jakim wydaniu Twoja cipka podoba Ci się najbardziej i z którą fryzurą czujesz się najbardziej komfortowo. Przede wszystkim to Ty masz się czuć komfortowo ze swoim ciałem.
                Pozdrawiam

                Skomentuj

                • Motywatore
                  Erotoman
                  • Jun 2006
                  • 639

                  #98
                  Ja lubię szerszy pasek, taki jak tutaj prezentuje Liv Tyler:

                  to samo w wersji gif:
                  0statnio edytowany przez Motywatore; 25-10-15, 12:00.

                  Skomentuj

                  • onneton
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Nov 2009
                    • 311

                    #99
                    Co prawda nie mam 40 lat ani więcej, ale się wypowiem: nie przeszkadza mi, gdy kobieta ma włosy łonowe, o ile są podgolone i nie wystają poza majtki.

                    A takie paseczki i trójkąciki, jakie podała sinusoida, bardzo mi się podobają.

                    Skomentuj

                    • joonek9
                      Banned
                      • Oct 2015
                      • 16

                      Podgolone to podstawa, ale najlepiej jak jest wygolone na gładko.

                      Skomentuj

                      • brunecia

                        Ja lubię gładkość choć paseczek też jest fajny. Po prostu zarośnięta cipka mnie samej przeszkadza.

                        Skomentuj

                        • Gabrielos

                          Jak najbardziej gładziutkie dobrze sie pieści wtedy można języczkiem przyjemnie pięścić cipeczke

                          Skomentuj

                          • legwan
                            Świętoszek
                            • Apr 2016
                            • 35

                            Owłosienie łonowe lub jego brak to rzecz skrajnie indywidualna, każdy odbiera to po swojemu i żadna opcja nie jest ani lepsza ani gorsza. My z żoną mieliśmy trwający latami etap "łysiny", a teraz zwłaszcza ona jest dość mocno zarośnięta - i to z mojego pomysłu, bo mi się "odmieniło", a jej zarost na cipce nie przeszkadza. I zawsze byliśmy tak samo szczęśliwi bez względu na to co mieliśmy (lub nie) między nogami Najważniejsze, żeby z partnerem i z samym sobą czuć się pod tym względem dobrze. A jeśli nawet upodobania są odmienne, ale partnerzy traktują się poważnie i zależy im na sobie, to na pewno bez problemu znajdą taki lub inny kompromis. Nie ma też co ślepo ulegać modom, nieważne czy na wygolone czy zarośnięte...

                            Skomentuj

                            • arturros93
                              Świętoszek
                              • May 2014
                              • 18

                              Jestem ze swoją dziewczyną od 16 roku życia (oboje mamy tyle samo lat). Na początku do jakiegoś 20 r.ż to tylko na gładko i na 0 ale po 20-tce mi się odmieniło i od kilku lat mam fazę na włoski tam. Moja dziewczyna stwierdziła, że jej to bez różnicy no i teraz ma tam seksowny buszyk, który tylko czasem przycina Ogolone na 0 nie są kobiece.

                              Skomentuj

                              • Akira_kun
                                Świętoszek
                                • Feb 2011
                                • 22

                                Zdecydowanie mocno krótkie, busz bardzo przeszkadza przy minetce

                                Skomentuj

                                Working...