W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pytanie do panów po deep throat

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cooles33
    Świętoszek
    • Jun 2013
    • 14

    #31
    Ja klasyczne DT do końca i do krztuszenia się partnerki przeżyłem raz i to była jej inicjatywa - powiedziała potem, ze lubi to i wie że faceci też za tym szaleją Było kosmicznie szkoda, że bez powtórki. Zwykle jak panna się stara a nie jest wprawiona w te klocki wchodzę pomiędzy połową a 2/3 i stop...

    Jedną z moich fantazji jest właśnie taki ostry DT z partnerką umiejącą się bawić w te klocki. Sporo przytrzymywania i krztuszenia... mrrrr Tak jak pisaliście wcześniej podniecający jest ten element dominacji i kontroli w czasie penetracji ust już nawet pomijając plastycznie opisane wcześniej odczucia przy stymulacji gardłem.

    Skomentuj

    • Dyktator
      Ocieracz
      • Dec 2009
      • 184

      #32
      Napisał smokwawelski
      Dyktator, ale czy dt musi być od razu zmuszaniem?
      oczywiście ze nie musi... to tylko moje mysli powędrowały w takie a nie inne rejony
      tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
      tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm

      Skomentuj

      • hateofdeath
        Świętoszek
        • May 2011
        • 33

        #33
        Szczerze mówiąc to szału nie ma. Nic nadzwyczajnego. Tak samo jak z hiszpanem, jedyna zaleta to ładny efekt wizualny.

        Skomentuj

        Working...