W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Tabletki powiększające interes :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • xyz18
    Świętoszek
    • May 2011
    • 24

    Tabletki powiększające interes :)

    Cześć Wam!
    Mam do was takie pytanie. Co sądzicie o preperatach powiększające penisa? Pytam się serio. W internecie można znależć 2 marki które są liderami: penilarge i xtrasize.
    Ku mojemu zdziwieniu jest bardzo dużo pozytywnych komentarzy (chyba, że zrobiono przekręt... choć nie sadzę) o_0... Więc chyba te ziółka działają...
    W sumie tak się zastanawiam czy aby nie spróbować takie specyfiku... Tylko nie wiem który z nich bardziej jest skuteczny: Penilarge czy może xtrasize...
    ===
    Proszą o dyskusje na poziomie,
  • marszczerano
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2013
    • 271

    #2
    Spróbuj oba, a później daj.znać
    Będziemy wiedzieć żeś nie podstawiony
    Mam coś co nie ma wielu z Was, marzenia i ambicje.

    Skomentuj

    • xyz18
      Świętoszek
      • May 2011
      • 24

      #3
      Hahaha to są drogie rzeczy

      Skomentuj

      • Nolaan

        #4
        Też się zastanawiam.
        Te piguły to lipa, skumaj to, człowieku.

        Skomentuj

        • Bobi25
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jul 2009
          • 395

          #5
          u mojemu zdziwieniu jest bardzo dużo pozytywnych komentarzy (chyba, że zrobiono przekręt... choć nie sadzę) o_0... Więc chyba te ziółka działają...
          Gdybym zajmował się sprzedażą tego typu preparatów sam pisał bym dziennie kilkadziesiąt komentarzy o tym jak to wspaniale działa. Jak widać o naiwnych nie trudno

          Skomentuj

          • Neko~
            Świętoszek
            • Feb 2013
            • 39

            #6
            Operacyjnie uzyskuje się (jeśli się nie mylę) ~2cm poprzez wyciągnięcie bardziej penisa z ciała na wierzch.

            >2cm
            >operacyjnie.

            Więc jeśli ktoś naprawdę myśli, że po wcieraniu w swoje przyrodzenie jakiś kremów...
            ...lub jeszcze lepiej - łykając tabletki, lulz...
            ...uzyska te 8 cm , czy ile to nie widziałem w reklamach, to niech kupi od razu zapas na rok. Jak jest tak głupi, to niech cierpi.

            Skomentuj

            • benawentura
              Świntuszek
              • Mar 2013
              • 56

              #7
              Jedyny skuteczny sposób powiększenia penisa
              Look tutaj

              Skomentuj

              • Pv6
                Świętoszek
                • Jan 2010
                • 19

                #8
                raz trafilem na laske która tak "ciagnela" reka za interes ze potem oblookalem czy czasem sie nie wydluzyl D masakra po calosci była i stracilem ochote na wszyystko wtedy.

                A kobiety to piersi moga powiekszyc sobie w bardzo prosty sposob wystarczy wiecej jeśc i tkanka tluszczowa sama sie ODŁOŻY !!!!!! facetowi wszystko pojdzie w bandzioch. Przynajmniej nie bedzie widzial że mu penis nie urosl Nic nie bedzie widzial.

                Skomentuj

                • cyacho23
                  Świętoszek
                  • Oct 2011
                  • 37

                  #9
                  Panowie nie wygłupiajcie się, XXI wiek a co poniektórzy wciąż wierzą że tabletkami można wydłużyć penisa. To nie ta tkanka co biceps żeby tabletki mogły tutaj cokolwiek zdziałać. Takich rzeczy powinni uczyć na wychowaniu do życia w rodzinie zamiast inny zbędnych rzeczy

                  Skomentuj

                  • Pv6
                    Świętoszek
                    • Jan 2010
                    • 19

                    #10
                    Napisał xyz18
                    Cześć Wam!
                    Mam do was takie pytanie. Co sądzicie o preperatach powiększające penisa? Pytam się serio. W internecie można znależć 2 marki które są liderami: penilarge i xtrasize.
                    Ku mojemu zdziwieniu jest bardzo dużo pozytywnych komentarzy (chyba, że zrobiono przekręt... choć nie sadzę) o_0... Więc chyba te ziółka działają...
                    W sumie tak się zastanawiam czy aby nie spróbować takie specyfiku... Tylko nie wiem który z nich bardziej jest skuteczny: Penilarge czy może xtrasize...
                    ===
                    Proszą o dyskusje na poziomie,

                    a jaka masz długość że zastanawiasz sie nad powiekszeniem? Powiem Ci że niektore kobiety odczuwaja bol przy niektorych pozycjach jeśli meskosc jest zbyt duża. Sam np w niektóre koleżanki nie dałbym sie rady wcisnąć gdybym miał większego.. A już na pewno sprawiło by im to bol. A i tak mieszcze sie w zwyklej sredniej.

                    Myślę że z rozmiarem ptaka jest tak jak z rozmiarami kobiet choćby nie wiadomo jak by były dobre a spiepszą seks swoim zachowaniem czy temperamentem to bedzie beznadziejnie. I lepszy seks bedzie z dziewczyną o wiekszej fantazji gdzie cały czas zadba o nastroj w lozku

                    Skomentuj

                    Working...