W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks z dojrzalymi kobietami

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Deszczowy
    Super Administrator
    • Jan 2005
    • 146

    #76
    Napisał Swobodny50
    Poznałem dziewczynę, ale przespałem się z jej matką starszą ode mnie. Potem taki był zbieg okoliczności że poznalem jej przyszłą teściową i tez ją przeleciałem. Starsze ale było cudnie
    ciekawe kiedy się dowiedzą...

    Skomentuj

    • hezrox
      Świntuszek
      • Sep 2010
      • 86

      #77
      Nigdy mi się nie zdarzyło, ale bardzo chętnie poszedłbym do łóżka ze starsza, dojrzała kobieta która wie czego chce i chciałaby dostać (jeszcze) w miarę młode ciało do zabawy. Wiele razy fantazjowalem o atrakcyjnych matkach swoich byłych partnerek, szczególnie jednej, ale niestety nigdy nie miałem okazji do większego flirtu, albo się na niego po prostu nie zdecydowałem za młodu.
      Spójrz w niebo - jaka niewykorzystana przestrzeń...

      Skomentuj

      • Kalilah
        Administrator
        • Mar 2012
        • 2723

        #78
        Napisał hezrox
        Nigdy mi się nie zdarzyło, ale bardzo chętnie poszedłbym do łóżka ze starsza, dojrzała kobieta która wie czego chce i chciałaby dostać (jeszcze) w miarę młode ciało do zabawy. Wiele razy fantazjowalem o atrakcyjnych matkach swoich byłych partnerek, szczególnie jednej, ale niestety nigdy nie miałem okazji do większego flirtu, albo się na niego po prostu nie zdecydowałem za młodu.
        Pewnie pożałuję, że zapytałam. Ale ile lat ma taka dojrzała kobieta?
        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

        Regulamin forum

        Skomentuj

        • hezrox
          Świntuszek
          • Sep 2010
          • 86

          #79
          Napisał Kalilah

          Pewnie pożałuję, że zapytałam. Ale ile lat ma taka dojrzała kobieta?


          Dla 15-latka 30, dla 30-latka 50, dla 45-latka... itd aż do nekrofilii (żart​​​​​).

          Całkiem serio - A co to w ogóle znaczy dojrzała? Znam 20-latkow dojrzalszych niż starych byków 40+, więc nie zaglądałbym w dowód, żeby tą dojrzałość zauważyć. Dlatego nie żałuj, bo Ci nie odpowiem.

          Dojrzała tzn ze wiele rzeczy już dojrzała.
          Spójrz w niebo - jaka niewykorzystana przestrzeń...

          Skomentuj

          • Kalilah
            Administrator
            • Mar 2012
            • 2723

            #80
            Napisał hezrox



            Dla 15-latka 30, dla 30-latka 50, dla 45-latka... itd aż do nekrofilii (żart​​​​​).

            Całkiem serio - A co to w ogóle znaczy dojrzała? Znam 20-latkow dojrzalszych niż starych byków 40+, więc nie zaglądałbym w dowód, żeby tą dojrzałość zauważyć. Dlatego nie żałuj, bo Ci nie odpowiem.

            Dojrzała tzn ze wiele rzeczy już dojrzała.
            Bardzo bezpieczna odpowiedź

            Na innym forum napisał do mnie ktoś, że lubi starsze. W pierwszej chwili nie załapałam, że on ma mnie na myśli. A okazało się, że dla 20 latka 37 letnia kobieta jest już dojrzała. Jak sobie to przeliczyłam to ma to sens
            My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

            Regulamin forum

            Skomentuj

            Working...