W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Cockplug czy ktoś używa?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jockstrapo
    Banned
    • Dec 2011
    • 2

    Cockplug czy ktoś używa?

    Witam
    Czy ktoś z was (facetów) używa(ł) cockplug ?
    Pozdr J
  • pablo142012
    Świętoszek
    • Feb 2012
    • 4

    #2
    uzywalem tego pare razy, ale nie zaczalem dopoki nie przeprowadzilem malego wywiadu z innymi uzytkownikami Cock Pluga.. napierwszy rzut oka CP wsuniety w penisa wyglada jak z odbrego horroru, ale to jest zabaweczka ktora moznaby bylo nosic tygodniami...faceci chwalili mi sie ze nawet lubia odawac mocz przez ta zabawke .. jak dla mnie CP ze wzgledow higieny jest wyjmowany po kazdej zabawie.. chyba ze zasne i zapomne ale to nic nie szkodzi..

    0statnio edytowany przez iceberg; 23-02-12, 17:46. Powód: łączenie postów

    Skomentuj

    • stringly
      Świętoszek
      • Feb 2012
      • 8

      #3
      A czy jest jakiś dyskomfort podczas wsadzania cp do penisa

      Skomentuj

      • pablo142012
        Świętoszek
        • Feb 2012
        • 4

        #4
        jezeli chodzi o dyskomfort, to ja nie czulem zadnego, raczej czulem ekscytacje przed wlozeniem, ciekawilo mnie bardzo jak i czy to dziala..trzeba tylko wybrac odpowiedni rozmiar dla swojego czlonka, wiadomo jak bedzie za duzy to moze bolec..
        jak narzie juz tego nie uzywam teraz jestem fanatykiem pierscieni, ktore nakladaszna podstawe razem z jadrami.. tym sprzetem nauczylem sie pracowac do paru godzin i wcale sie nie nudzi..polecam

        Skomentuj

        • stringly
          Świętoszek
          • Feb 2012
          • 8

          #5
          Mówisz o cokringu ?

          Skomentuj

          • pablo142012
            Świętoszek
            • Feb 2012
            • 4

            #6
            tak mowie o cockringu,mala zabawka a slabszych takich jak ja podnosi na duchu i pociesza,ogolnie poprawia chumor, no i kobiety tez sa bardzo zadowolone. Raz uzyte z kobieta moze skazac cie na wieczne uzywanie tego malego przedmiotu,bo kiedy zobaczy roznice poprostu sie zakocha..

            Skomentuj

            • stringly
              Świętoszek
              • Feb 2012
              • 8

              #7
              Hehe a masz metalowego czy z gumy
              I jak z zakladaniem ciężko przełożyć przez niego jądra i pensja ?

              Skomentuj

              • pablo142012
                Świętoszek
                • Feb 2012
                • 4

                #8
                mialem najpierw stalowego i byl troche za maly...(bolalo przy przekladanie) ale to byl dobry trening by pozniej zaczac uzywac gumowego...guma bardziej mi odpowiada,przekladanie jest bezbolesne tylko trzeba dobrze rozciagnac,przelozyc i puscic w odpowiednim momencie i miejscu, zebys sobie w jadra nie strzelil bo upadniesz na pare minut, a twoja kobieta jak sie nie rozbeczy ze smeichu to bedzie dobrze..mowia ze to szkodzi,ze cialka jamiste w penisie nie sa przystosowane do takiego cisnieia krwi jakie moze powstac..ale jak narazie to mi tylko pomoglo..penis grubieje i sie wydluza..moze trwa to tygodniami..ale efekty sa widoczne, dowiedzialem sie gdzies ze spozywanie pewnego owocu(granatu/passion fruit) w obojetnie jakiej postaci wplywa na rozciagliwosc penisa..wiec pilem sok litrami a granaty jadlem kilogramami..wszystko od ciebie zalezy , bo kazdy trening czyni ciebie mistrzem--trenowac panowie

                Skomentuj

                • stringly
                  Świętoszek
                  • Feb 2012
                  • 8

                  #9
                  Chyba spróbuje cockpluga takiego z otworem w środkami

                  Skomentuj

                  • Soter17
                    Świntuszek
                    • Jan 2012
                    • 71

                    #10
                    Łoo kurde, co to jest ? może mi ktoś wytłumaczyć do czego to służy ? w czym to pomaga i również do czego jest ten "pierścień" ?

                    Skomentuj

                    • stringly
                      Świętoszek
                      • Feb 2012
                      • 8

                      #11
                      Cockplug jak ang nażwa wskazuje jest zatyczka wkładana do ujścia cewki moczowej są proste i bardziej ozdobne niektóre maja otwór w całej długości przez który może ujścia nasilenie podczas wytysku mozna tez oddawać mocz jeżeli ktoś nosi vp cały czas. Są tez bez otworów blokują wytrysk .
                      Cockring to ring pierścień zakladany u nasady penisa uciska podstawę penisa i przy wzwodzie zatrzymuje krew w naczyniach jamistych penisa daje mocniejszy i dłuższy wzwod. Jest tez elementem ozdobnym mogą kosztować 300-500$ ale są tez po 60-70 pln mnie podobają sie metalowe szerokie
                      Pozdr S

                      Skomentuj

                      Working...