W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Handjob - wasze przygody i doświadczenia.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Agusiaa
    Świętoszek
    • Feb 2012
    • 20

    #91
    Napisał Ola27_33Kuba
    Jak byliśmy w samochodzie pod jakimś starym mostem w naszym mieście.. robiłam wtedy dobrze mojemu M rękami jak i ustami.. było to jesienią wieczorną porą.. duża mgła.. szyby były trochę zaparowane. A tu nagle z nienacka ktoś latarką świeci do środka i patrzy przez boczną szybę co robimy a raczej co ja robiłam.. przez kilka sekund świecił na moją ruszającą się rękę.. dopiero po kilku sekundach przestałam i zasłoniłam przyrodzenie mojego M.. Patrzyliśmy wystraszeni kto to świeci latarką.. a okazało się że to był patrol policyjny .. okazało się że pod tym mostem nie wolno było parkować a my nie zauważyliśmy znaku zakazu.. przez uchyloną szybę chwile pogadaliśmy z nimi i musieliśmy odjechać.. dobrze że mój M nie szczytował bo już był blisko.. bo byłby większy przypał
    No, niezły numer
    Policjanci musieli mieć niezle miny jak zobaczyli co się w aucie dzieje A wy zresztą na pewno też
    Mam nadzieję że pojechaliscie później gdzieś indziej i że dokonczylas "bedakowi" to trzepanko ?

    A jak trzepiesz mu np. w kinie czy w innych takich publicznych miejscach to do czego sie spuszcza? My zakładamy przeważnie prezerwatywe

    Skomentuj

    • Ola27_33Kuba
      Świętoszek
      • Jul 2013
      • 15

      #92
      Myślę że na pewno byli zaskoczeni tym co widzieli i mieli nie złe miny .. pojechaliśmy chyba na jakiś duży parking i ustronnym miejscu i tam dokończyłam robótkę ręczną połączoną z lodzikiem wytrysk był w moich ustach bo lubię smak spermy mojego M

      W publicznych miejscach to przeważnie spuszcza się na ziemie, a jak nie można tak.. a miejsce pozwala to do mojej buzi.. oczywiście wszystko zależy od okoliczności i miejsca. Prezerwatywy nie używamy przy trzepanku bo mój M nie lubi

      Skomentuj

      • fffun
        Świętoszek
        • Jul 2014
        • 16

        #93
        Wiadomo, że tak lepiej. To widzę, że ładnie się bawicie

        Skomentuj

        • Agusiaa
          Świętoszek
          • Feb 2012
          • 20

          #94
          Napisał Ola27_33Kuba
          Myślę że na pewno byli zaskoczeni tym co widzieli i mieli nie złe miny .. pojechaliśmy chyba na jakiś duży parking i ustronnym miejscu i tam dokończyłam robótkę ręczną połączoną z lodzikiem wytrysk był w moich ustach bo lubię smak spermy mojego M

          W publicznych miejscach to przeważnie spuszcza się na ziemie, a jak nie można tak.. a miejsce pozwala to do mojej buzi.. oczywiście wszystko zależy od okoliczności i miejsca. Prezerwatywy nie używamy przy trzepanku bo mój M nie lubi
          Widzę że dobre "gagatki" z was i że znacie się na rzeczy A Ty to chyba specjalistka od hadjobów jesteś co? hehe
          Twoj M to chyba szczęśliwy co?

          Skomentuj

          • ZimnyŁokieć
            Świntuszek
            • Jul 2014
            • 66

            #95
            Nie każdy facet jest taki sam, trzeba się do niego dopasować, więc twoja teza legła właśnie w gruzach ))()

            Skomentuj

            • Wuefista
              Seksualnie Niewyżyty
              • Apr 2014
              • 316

              #96
              Za młodych czasów miałem hand-joba na ławeczce w parku w środku dnia

              Skomentuj

              • Agusiaa
                Świętoszek
                • Feb 2012
                • 20

                #97
                Napisał Wuefista
                Za młodych czasów miałem hand-joba na ławeczce w parku w środku dnia
                I od tego czasu nic ???
                To ty biedaczysko jesteś

                Skomentuj

                • grzesiu19335
                  Ocieracz
                  • May 2009
                  • 121

                  #98
                  Napisał Agusiaa
                  Dziekuje Wam slicznie za Wasze odpowiedzi
                  A ja juz myslalam ze to tylko u nas tak jest

                  W piatek bylismy w kinie na przedpoludniowym seansie no i kino bylo prawie puste...
                  No i wiecie co bylo ...
                  Nawet nie musial mnie o to prosic... hehe
                  Zarzucilam mu moja kurtke na kolana i ruszalam fiutem pod kurteczka
                  Ale ze spuszczeniem musial czekac az skonczy sie film, bo nie mial do czego sie spuscic...
                  skoro miał kurteczkę na penisie to mógł do kieszeni kurtki się spuścić

                  Skomentuj

                  • Wuefista
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Apr 2014
                    • 316

                    #99
                    Napisał Agusiaa
                    I od tego czasu nic ???
                    To ty biedaczysko jesteś

                    Tak od tego czasu nic - poza wieloma za****stymi seksami. To faktycznie powód do tego, by być biednym.

                    W pustym kinie wolałbym poruchać niż tylko mieć walonego konia. I to jeszcze bez spustu! Ten to dopiero jest biedak.

                    Skomentuj

                    • doniczkowiec
                      Świętoszek
                      • Aug 2009
                      • 33

                      Pod kocem na plaży, było fajnie i śmiesznie szczególnie jak zastanawialismy się jak ukryć konsekwencje hand joba

                      Skomentuj

                      • Agusiaa
                        Świętoszek
                        • Feb 2012
                        • 20

                        Napisał Wuefista
                        Tak od tego czasu nic - poza wieloma za****stymi seksami. To faktycznie powód do tego, by być biednym.

                        W pustym kinie wolałbym poruchać niż tylko mieć walonego konia. I to jeszcze bez spustu! Ten to dopiero jest biedak.
                        No ale po co się od razu obrażać ? Tylko grzecznie zapytałam

                        Napisał doniczkowiec
                        Pod kocem na plaży, było fajnie i śmiesznie szczególnie jak zastanawialismy się jak ukryć konsekwencje hand joba
                        Hehe Z tym to zawsze jest mały problem
                        0statnio edytowany przez iceberg; 03-08-14, 22:49. Powód: uzywaj opcji EDYTUJ

                        Skomentuj

                        • ZimnyŁokieć
                          Świntuszek
                          • Jul 2014
                          • 66

                          Napisał Agusiaa
                          Hehe Z tym to zawsze jest mały problem
                          Najlepiej przyjść na plażę wieczorem, albo robić to kiedy jesteśmy za parawanem ;d

                          Skomentuj

                          • grzesiu19335
                            Ocieracz
                            • May 2009
                            • 121

                            agusiaa czemu nie pozwoliłaś mu w kinie w kurtkę się spuścić?

                            Skomentuj

                            • Agusiaa
                              Świętoszek
                              • Feb 2012
                              • 20

                              Napisał grzesiu19335
                              agusiaa czemu nie pozwoliłaś mu w kinie w kurtkę się spuścić?
                              Bo było zimno i chciałam ją po kinie założyć

                              Skomentuj

                              • grzesiu19335
                                Ocieracz
                                • May 2009
                                • 121

                                Napisał Agusiaa
                                Bo było zimno i chciałam ją po kinie założyć
                                a gdyby było cieplej to byś pozwoliła?

                                Skomentuj

                                Working...