W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy wy też tak macie ze swoimi penisami?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kryuuu
    Świętoszek
    • Jan 2012
    • 2

    Czy wy też tak macie ze swoimi penisami?

    Jak np. sam się masturbuje i wtedy mi stacje, to penis jest mniejszy(jakieś 15 cm), a kiedy widzę lub dotykam nagą kobietę, to robi mi się większy niż wtedy kiedy sam się podniecam bez dziewczyny.(jakieś 16-17 cm).
    Też macie coś takiego, że przy dotykaniu kobiety robi wam się większy? Czy to tylko moja przypadłość?
  • niunia-
    Świntuszek
    • Mar 2011
    • 85

    #2
    I potrafisz zauważyć ten jeden centymetr? Gratuluję.
    Jesteś produktem ubocznym świata w którym żyjesz.



    Wiadomości prywatne nie grrrrryzą.

    Skomentuj

    • Robinson
      Erotoman
      • Sep 2011
      • 515

      #3
      Faktycznie cos w tym jest... Z suwmiarka nie podchodze do tego ale wizualnie potrafi sie wyraznie wydluzyc przy silnym podnieceniu... Zmieniaja sie wtedy troche proporcje bo wszerz nie ma takich tendencji...

      Skomentuj

      • brkt
        Erotoman
        • Dec 2011
        • 714

        #4
        a mi się wydawało, że podczas seksu penis znika w kobiecie więc technicznie to go trochę ubywa, a na domiar złego na koniec traci na wadze bo wymiotuje z wysiłku związanego z tą ciągłą zabawą w chowanego...
        generator losowych mądrości

        Skomentuj

        • Robinson
          Erotoman
          • Sep 2011
          • 515

          #5
          Ale wymiociny nie powoduja uszczerbku na wadze penisa: ich zrodlo inne jest Natomiast co do znikania... No fakt: kiedy znajdzie sobie jakas grote to wslizguje sie z checia wielka. Lubi tez tamze przebywac

          Skomentuj

          • brkt
            Erotoman
            • Dec 2011
            • 714

            #6
            Napisał dahrehor
            No ale końcówka wychodzi przecież ustami, nie? Przy wiekszym podnieceniu można jednym członkiem tripple penetration zrobić.
            teach me sensei...
            generator losowych mądrości

            Skomentuj

            • adversary
              Świętoszek
              • Nov 2011
              • 2

              #7
              Ja to właściwie zauważam w takich sytuacjach nie tyle wydłużanie się co większą twardość jak jest obok mnie naga dziewczyna którą zaraz "posiądę" niż jak mam sobie tylko ją wyobrażać. Poza tym może to też wynikać z ogólnego sensu danej czynności:

              1. Jadę na ręcznym - to po co mój mały ma się prężyć na maksa skoro często chodzi głównie o w miarę szybkie dojście do celu i to co jest wtedy w graści w zupełności do tego wystarczy

              2. Jak z dziewczyną to już chyba podświadomie napina się do końca bo tu chodzi o dłuższe zabawy i większą satysfakcję dla drugiej strony

              Ja to tak widzę ...

              Skomentuj

              Working...