W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dziewczyny - dochodzicie podczas gry wstępnej?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kamil001
    Świętoszek
    • Jan 2011
    • 13

    Dziewczyny - dochodzicie podczas gry wstępnej?

    czy zdarza Wam się szczytować podczas pieszczot oralnych/manualnych łechatczki przed penetracją? I czy takie szczytowanie przeszkadza w pozniejszej penetracji?

    po prostu chcialbym najpierw dogodzic dziewczynie oralnie i doprowadzic do orgazmu, a potem w nia wejsc i ewentualnie doprowadzic do drugiego szczytowania

    czy jest to mozliwe? jak to jest widziane? czy nie bedzie Was boleć?

    po prostu to taka polisa ubezpieczniowa jakbym za szybko skonczyl...
  • cosmic_girl
    Świętoszek
    • Jan 2011
    • 34

    #2
    pewnie ze sie zdarza tak szczytowac ! i to jest jak najbardziej mile widziane
    bylabym przeszczesliwa gdyby facet tak postawil sprawe a czy boli to chyba zalezy od dziewczyny, u mnie czasem od dnia. czasem da sie dwa razy czasem nie

    Skomentuj

    • Dani
      Świętoszek
      • Mar 2009
      • 46

      #3
      moja najbardziej lubi jak w nia wchodze zaraz po minetce zakonczonej finalem

      Skomentuj

      • sylwia.torun
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jan 2011
        • 219

        #4
        Zdarza mi się dojść przed penetracją głównie za sprawą sprawnego języka partnera. Mój partner skupia się bardzo na mojej łechtaczce, to miłe.
        Zapraszam do mojego albumu ze zdjęciami w profilu.

        Skomentuj

        • Margolcia37
          Świętoszek
          • Jan 2012
          • 21

          #5
          jasne że tak się da i jest to bardzo podniecające... fakt że po minetce czasem muszę odrobinkę odpocząć ale w tym czasie zajmuję się Nim i też jest fajnie
          codziennie budzę się coraz piękniejsza...ale dziś to przesadziłam

          Skomentuj

          • Malinka_a
            Perwers
            • Feb 2011
            • 1219

            #6
            też zdarza mi się dochodzić przed, czasem kilkakrotnie, a po minetce zwykle jestem najbardziej nakręcona, choć fakt, czasem potrzebuję chwili, żeby do siebie dojść. ale bardzo to lubię i nie mam żadnych problemów. większość pewnie tak odpowie, chociaż czy Twoja dziewczyna też tak ma, to już zależy od niej. ale jeśli lubi dochodzić przed to będzie zadowolona, a jeśli nie, to myślę, że po prostu Ci o tym powie.
            widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
            jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
            bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

            Skomentuj

            • kirsche
              Świętoszek
              • Dec 2009
              • 17

              #7
              Często "po" potrzebuje chwili odpoczynku, zanim dojdzie do właściwego seksu ale lubie tak czasem. Stanowczo nie zawsze, ale od czasu do czasu..

              Skomentuj

              Working...