W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Rasowe suczki: pytanie do kobiet

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • BlackPussy
    Erotoman
    • Jul 2005
    • 640

    #91
    Na forum piszesz o tym co myślisz i oczekujesz jakiejś odpowiedzi nawet rady. Jak mozna nie odpowiadac na takie posty jak one wrecz bulwersuja czlowieka. Jesli chcesz pisac takie rzeczy to z lepszym odzewem wspotkasz sie na czacie np www.czat.wp.pl .Mam pytanie. Jak to nie reagowac negatywnie gdzy widzi sie takie zachowanie...a wy dziewczyny(oprocz paru, ktore naprawde maja cos w glowce) obudzcie sie i zauwazcie, ze jak dacie sie traktowac jak "rasowe suczki" to taka latka przy was zostanie...okreslenie jest z gory obrazliwe i wg mnie "suczka" to pani lekkich obyczajow albo dziewczyna, ktora sie pcha kazdemu do lozka. Taka jest moja opinia i naprawde wielu, wielu innych osob. A jesli chcesz podkreslic walory i umiejetnosci kobiety, albo jej stosunek do partnera mozesz uzyc wielu innych, bardziej wyrafinowanych slow.

    Kobieta jest jak lilia
    subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

    ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

    Skomentuj

    • andzia87
      Świętoszek
      • Dec 2005
      • 8

      #92
      [QUOTE=Exile]A zauważyłeś może epitety które zostały użyte w stosunku do mnie??





      Exile weź już skończ po prostu bo widze ze tez z toba zadnej polemiki nie mozna prowadzic.Rumroad'Un też ci napisał w czym go obraziłeś a ty dalej swoje ,,ALE POWIEDZCIE MI CZYM I KOGO OBRAZIŁEM???" jesteś mało krytyczny w stosunku do siebie.Popatrz na swoje wypowiedzi a zobaczysz ze pare epitetów zostało przez ciebie użytych.No.. chyba ze nie wiesz co to jest epitet?


      Rumroad'Un twój post to strzał w dziesiątkę )))

      Skomentuj

      • Enea
        Perwers
        • Dec 2005
        • 1010

        #93
        Wiecie co jestem tu nowa i mialam ochote wypowiedziec sie na ten temat ale juz mi przeszlo jak zobaczylam ze to nie dyskusja tylko jedna wielka klutnia!! moze wymienicie sie numerami gg albo umowicie ja jakims czacie zeby to wyjasnic?? Nie bierzcie tego jako jakas zlosliwa uwage po prostu to chyba nazywa sie forum i powinno sie tu wypowiadac na okreslone tematy a nie klucic i obrazac PEACE

        aha a co do tych suczek to zrozumialam aluzje i ja np lubie czasami sie tak czuc w lozku!! tyle że Adamie uzyles "śliskiego" slowa na ktore ludzie reaguja roznie ot i tego skutek.
        0statnio edytowany przez Enea; 08-12-05, 14:40.

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #94
          A gdyby autor tematu zapytał, czy dziewczyny lubią się czuć czasem jak boginie seksu nie byłoby problemu.
          Rzecz właśnie w słownictwie, bo słownictwo jakiego używamy buduje nasz świat.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • Exile
            Seksualnie Niewyżyty
            • May 2005
            • 334

            #95
            Brawo andzia która mówi ze ze mna nie ma polemika a opócze tego nadal nie dała jakikoliwek argumentów do tego ani nie pokazła nadal czym kogoś tak bardzo obraziłem.Narazie tylko wszyscy mówią że to zrobiłem ale jakos nikt nie potrafi powiedzieć gdzie.Raz użyłem sforuwoania "bucu" i na tym skończyło sie moje obrażania. Czemu nie skomentujesz wypowiedzi blackpussy?? Noooo Rumroad napisała mniej wiecej że go obraziłem tym że wogóle miałem czelnosć zabrać głos w tej dyskuji a taki argument uważam za śieszny bo mam do tego takie samo prawo jak ty i on!!Z tego co widać to narazie nawet nie próbujes zpodjac polemiki a mówisz mi że sie jej ze mna nei da prowadzić!!Rojze masz racje jak zwykle!!
            I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

            Skomentuj

            • Rumroad'Un
              Świntuszek
              • Nov 2005
              • 75

              #96
              epitety względem ciebie Exile zaczęły się dopiero po tym jak zacząłeś obrażać innych... zalecam wizytę u okulisty jeżeli masz problemy z odczytywaniem postów (tu możnaby dopatrzyć się obrazy na twoich zasadach Exile ). niemal każdy twój post exile jest pełen obraźliwych sformułowań i to z tobą nie da się porozmawiać normalnie (tu też mogłaby być obraza)

              Napisał Exile
              Może jestem zacowfany ale tekst "rasowa suczka" odrazu mie od tematu odrzuca i dziwie sie że jakakoliwek kobieta odpowiedziła
              naprawdę jesteś jakiś dziwny (kuczaq, ale dziś jestem wulgarny ). skomentowałem twoją wypowiedź, w której stwierdzasz, że nie jest to temat godny uwagi. pytam się więc co tu robisz???
              I can no more
              endure to view;
              Wondrous sight
              of so celestial hue

              Skomentuj

              • Raine
                Administrator
                • Feb 2005
                • 5252

                #97
                Rojze - bogini seksu? Skąd to wzięłaś - przecież to termin przedpotopowy! :]

                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                Regulamin Forum.

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #98
                  Taaak?
                  No to miło. Dwóch moich byłych nazywało mnie przedpotopowym określeniem.
                  Sprecyzujmy wszak określenie "bogini seksu".
                  Czy mamy na myśli to:



                  czy to:



                  czy wreszcie to:

                  0statnio edytowany przez Rojza Genendel; 08-12-05, 19:40.
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • Raine
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 5252

                    #99
                    Hm. Żadne z powyższych jakoś mi nie pasuje do schematu. "Bogini seksu" to byłaby dla mnie kobieta perfekcyjna w łóżku. A perfekcyjny człowiek to tylko bujda

                    No, nieważne. Non gustus degustus czy jak to szło... ;]

                    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                    Regulamin Forum.

                    Skomentuj

                    • tabula rasa
                      Erotoman
                      • Jul 2005
                      • 640

                      Przebrnąłem tylko przez dwie pierwsze strony i nie strzymałem,przecież autorowi chodzi o łóżko,a nie prztywitanie kobiety po pracy"cześć suka".Zaryzykuję twierdzenie że wielka część kobiet uwielbia być poniżana,traktowana jak suka właśnie,ale tylko w łóżku.
                      Exile,twoje poczucie estetyki trąci żarliwym czytaniem Gościa Niedzielnego,trochę luzu.Nie lubisz ostrej jazdy i perwersji,twoja sprawa,ale nie mów że nazywanie kobiety suką w łóżku jest dla niej obrażliwe,jeśli to lubi.Ja uwielbiam taki seks,ale z kobietą która też to czuje.To co Ty uprawiasz,to nahalne narzucanie komuś twoich norm moralno-estetycznych.Osobiście uważam że trochę zacofanych.Można być bardzo kulturalnym i wrażliwym,ale miłość ma tysiące odcieni, i nie tobie oceniac które są naganne.
                      Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

                      Skomentuj

                      • adam222
                        Świętoszek
                        • Dec 2005
                        • 26

                        czy zauwazyliscie ze eksile pisze kazdemu ze nie uzyl jakichkolwiek argumentow ten koles to palant chyba zaloze topic czy uwazacie ze eksile to rasowy debil ?

                        ty eksile sam jestes smieszny
                        0statnio edytowany przez sister_lu; 03-02-09, 02:04.

                        Skomentuj

                        • Exile
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • May 2005
                          • 334

                          Dobrze.Widzisz tabula jakbyś przebrnoł przez wiecej możebyś zauważył że z Gosiem Niedzielnym mam bardzo nie wiele wspólnego!! Ale to mi sie podobało, rozbawiłeś mnie. Widzisz i dziękuję ci za to że potrafiłeś to napisać bo bo już widać w poście poniżej adam222 potrafi powiedzieć tylko że jestem debilem i dotego śmiesznym i że zarzucam ludzią że nie mają argumentów mimo że nawet teraz nie podał żadnych.
                          Rumroad hehe to o czym ty mówisz moge bardziej uznać ze komuś coś sugerowałem ale nie obrażałem go w sposób tak bezpośredni tak jak mój przedmówca który z tego co widać jak tylko widzi że troche wiecej osób wypowiedziało sie przeciwko mnie to sprytnie wrzuca jakiś epitet na mój temat czekajać na oklaski.( to może uznać za obraze ale jak bardzo różniącą sie od tego co on reprezentuje sobą).
                          Tabula hmm to powiedz mi czemu również pare innych osób uważa tak jak Ja.Uważasz rojze za osobe wyciiętą z Gościa Niedzielnego?? Lubie ostry seks i pare perwersji. Ale zapytanie czy lubisz czuć sie jak rasowy kundelek w łóżku nie obraża cię nawet troche?? Jeśli to odpowiedz prosze!! Hehe dzięki naprawde za ten tekst z Gosicem Niedzielnym nigdy nie sądziłem że ja moge zostać o coś takiego podejrzewany!!

                          A Adam to też możesz uznać za obraze prosze bardzo załóż taki temat podwarunkiem że się w nim nie bedziesz ozywał!!
                          I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

                          Skomentuj

                          • tabula rasa
                            Erotoman
                            • Jul 2005
                            • 640

                            Jak już pisałem,gosciu,(hehe),miłość ma tysiące odcieni,i to co lubi Rojze,to jeden z jaśniejszych punktów na seksualnej mapie,,wygodnictwo połączone z długim smakowaniem samego aktu,wyrafinowane pieszczoty,są i cienie,ale to tylko w moim odczuciu i nie będę o nich pisał.Na zupełnie idiotyczne pytanie"czy lubię być traktowany jak kundelek w łóżku" powiem nie,bo to nie mój klimat,to ja jestem osobą dominującą.Stawianie sprawy w stylu-nie rób drugiemu co tobie niemiłe-w sprwach łóżkowych to pomylenie pojęć.Nawet sobie sprawy nie zdajesz co może być miłe dla twojej kobiety,a co ty uważasz za szczyt obrzydliwości,bo zwyczajnie może nie chcieć Ci tego powiedzieć.
                            Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

                            Skomentuj

                            • Rojza Genendel

                              Pani od biologii
                              • May 2005
                              • 7704

                              Napisał tabula rasa
                              to co lubi Rojze,to jeden z jaśniejszych punktów na seksualnej mapie,,wygodnictwo połączone z długim smakowaniem samego aktu,wyrafinowane pieszczoty,są i cienie,ale to tylko w moim odczuciu i nie będę o nich pisał.
                              Zaintrygowałeś mnie wielce tymi cieniami.
                              Co masz na myśli?
                              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                              Skomentuj

                              • Exile
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • May 2005
                                • 334

                                Heh nie moge powiedziec że uznaje tego za szczyt obrzydliwośći!!Ale akurat określenie Rasowe suczki jest dla mnie określoniem nie obrażającym kobiete hmm z charakteru ale obrażaniem jej intelektu. Nie wierze że jakaś kobieta lubi być traktowana w łóżku jak lalka do przedmuchania. A jak chce żeby mówić do niej hmm wulgarnie i zachowywać hmm nie szablonwo i zdecydowanie mniej delkikatnie to własnie dlatego że nie jest dla ciebie suczką tylko ci ufa!!!Dlatego że wie że nie jest dla ciebie pierwszą lepszą rasową suczką!! I nie bede ci udowaniał na forum ( a tym bardziej w realu. nie mam nic do ciebie ale jesteś facetem ) tego że nie jestem "gościu" hehe to słowo nabiera nowego znaczenia dzięki tobie!!
                                0statnio edytowany przez Exile; 08-12-05, 21:39.
                                I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

                                Skomentuj

                                Working...