W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Rasowe suczki: pytanie do kobiet

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • BlackPussy
    Erotoman
    • Jul 2005
    • 640

    #46
    Poczytaj sobie chłopcze opinie ludzi na tym forum. Duża większość z nich reprezentuje naprawdę wysoki poziom intelektualny...i nie zadaje pytań, które w bezpośredni sposób mogą urazić inne osoby. Coś mi się wydaje, ze pomyliles fora

    Kobieta jest jak lilia
    subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

    ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

    Skomentuj

    • andzia87
      Świętoszek
      • Dec 2005
      • 8

      #47
      Black Pussy a w jaki sposób adam222 obraził kogoś Przeciez jak komuś nie podoba sie jego zapytanie to wcale nie musi sie do niego ustosonkowywać i później udawać wielce obrażonego jego słowami Co to znaczy w bezpośredni sposób?? Bezpośrednio to znaczy osobiście a ja jakoś nie doczytałam się tego by adam222 zadał komukolwiek =BEZPOŚREDNIO= PYTANIE i kogoś tą BEZPOŚREDNIOSCIĄ obraził Nie róbcie z siebie mądrzejszych niż jesteście

      Tzn nie mówie o wszytskich z tym przemądrzaniem się
      0statnio edytowany przez sister_lu; 03-02-09, 01:57.

      Skomentuj

      • Exile
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2005
        • 334

        #48
        A jak tak dalej bedziesz traktować ludzkie wypowiedzi to ci napiszą na plecach "suka" a ty uznasz żę to cię nie dotyczy bo to przecież na kurtce!! A to nie jest tylko dyskusja na temat dojrzałości adama222 ale również poziomu na jaki pozwalamy( użytkownnicy w szczeólnsći ty starsi) jeśli chodzi o wypowiedzi na tym forum!! I jak narazie to ty sie mądrzysz mimo żę nie wiesz jeszcze jak sie posty edytuje tylko zaśmiecasz forum dwoma naraz!!
        I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

        Skomentuj

        • adam222
          Świętoszek
          • Dec 2005
          • 26

          #49
          exile nie wszyscy osiagneli ten stopien ineligencji co ty ze umia posty edytowac

          Skomentuj

          • Exile
            Seksualnie Niewyżyty
            • May 2005
            • 334

            #50
            To że nie osiągneli to widać ale akurat nie do końca po tym że nie potrafią postów edytować!!
            Tego poprostu można nie wiedzieć!!
            I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

            Skomentuj

            • Rumroad'Un
              Świntuszek
              • Nov 2005
              • 75

              #51
              Exile czepiasz się i tyle. wyrażenie użyte przez adam222 jest odpowiednie, wprost wskazuje ono o co chodzi. sam nie dopatrzyłem się w poscie adam222 żadnej obrazy (bo nikogo nie obraził)

              Exile chwalenie się tym, że znalazłeś button edycji (a siedzisz tu od maja) i czepianie się nowego usera jest nietaktowne
              I can no more
              endure to view;
              Wondrous sight
              of so celestial hue

              Skomentuj

              • Exile
                Seksualnie Niewyżyty
                • May 2005
                • 334

                #52
                A ty naprawde nie zauważyłeś że sie nie czepiam o edytowanie że nie zauważył??
                Ale teraz mam pytanie do was obońców!! JAK SIE CZUJE SUCZKA W ŁÓŻKU?? Bo ja sądze zę to możę wiedzieć tylko samica psa wieć jeżeli lubisz Asiulek jak porownuje się ciebie do kopulującego zwierzęcia to przepraszam cię bardzo!! A poza tym jakbyście przeczytali pare postów wcześniej to byście zobaczyli że nie tylko mi sie to nie podoba!! Poza tym starałem sie Adama222 zmusić do jakieś owocnej dyskusji ale jedyne co potrafił zaprezetować to wrzucanie na mnie mimo że ja tego nie robiłem w jego kierunku!!
                I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

                Skomentuj

                • glizdziarz
                  Banned
                  • Sep 2005
                  • 1981

                  #53
                  O łał jakie teksty Exile daj se luzu niektórych nie zmienisz. Już sam tytół postu powinien dać ci do myślenia, że kolesie są monotematyczni

                  Skomentuj

                  • Exile
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • May 2005
                    • 334

                    #54
                    hehe może i racja. Ale kurde mnie nawet nie idzie o samo ich przekonanie tylko o to żęby chociaż uzywli jakiś argumentów żeby się obronić!!
                    I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

                    Skomentuj

                    • KICIA*
                      Świętoszek
                      • Nov 2005
                      • 4

                      #55
                      Napisał Asiulek19lbn
                      W pytaniu chodziło tylko o to czy W ŁOŻKU dziewczyna/kobieta lubi czuc sie jak suczka . Nikt nie wspomniał o sytuacjach poza łożkowych...=/ wiec nie wiem, po co ta cala gadka EXILE !! =/
                      nic dodac nic ując - dokładnie tak !

                      od wielu lata mam stałego faceta i jak sobie pogadamy ostro podczas seksu to nie znaczy , że mnie uważa za pierwszą lepszą -mówi na mnie czasami w łóżku ostro , o to samo chodziło Adamowi

                      nie kłócmy się , przecież wszyscy sa tu po to żeby wymieniac się doświadczeniami i pomagac sobie

                      Skomentuj

                      • Rumroad'Un
                        Świntuszek
                        • Nov 2005
                        • 75

                        #56
                        Exile naprawdę nie wiem o co się tak sprzeczasz? przecież adam222 nikogo nie wyzwał i nie chciał obrażać. ciekawi mnie jakbyś ty się spytał o to samo, nie naruszając przy tym swoich zasad
                        I can no more
                        endure to view;
                        Wondrous sight
                        of so celestial hue

                        Skomentuj

                        • andzia87
                          Świętoszek
                          • Dec 2005
                          • 8

                          #57
                          Napisał Exile
                          hehe może i racja. Ale kurde mnie nawet nie idzie o samo ich przekonanie tylko o to żęby chociaż uzywli jakiś argumentów żeby się obronić!!

                          Słuchaj to jest forum na którym wymienia się swoje opinie na dane zagadnienie A Ty najeżdzasz na ludzi za jakieś zwykłe określenie.
                          Napisz do Meza i Libera ,że powinni dostać w twarz za określenie kobiet mianem ,,suczki" w ich piosence heheh no i w ogóle,że ilość pasków na ich dresie nie zgadza sie z ilością fałd na ich mózgu

                          Skomentuj

                          • Raine
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 5260

                            #58
                            W pewnych środowiskach funkcjonuje już zwrot "jesteś głupi jak Mezo" - więc...
                            A sama nazwa może faktycznie niezbyt trafna - ale w powiedzeniu, że "kobieta powinna być damą w salonie i dziwką w sypialni" jest sporo prawdy.
                            Oczywiście o ile nie brać tych określeń zbyt dosłownie - i traktować to z lekkim przymrużeniem oka

                            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                            Regulamin Forum.

                            Skomentuj

                            • Rojza Genendel

                              Pani od biologii
                              • May 2005
                              • 7704

                              #59
                              Nie, nie i jeszcze raz nie.
                              To jest typowy przykład myślenia prymitywnego samca.
                              Dama w salonie, kucharka w kuchni, dziwka w łóżku.
                              W żadnym wypadku dziwka w salonie, dama w kuchni i kucharka w łóżku.
                              Typowo patriarchalne.
                              I to przymrużenie oka :-/
                              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                              Skomentuj

                              • Kwiat lotosu
                                Świntuszek
                                • Nov 2005
                                • 81

                                #60
                                Taki sterotypowy sposób patrzenia na kobietę...najlepiej żeby jeszcze czekała pod drzwiami i merdała ogonem na widok męża <joke>
                                Free your mind......

                                Skomentuj

                                Working...