W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Rozpoczynanie nowych znajomości: zdrowy rozsądek czy..

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gorda
    Świntuszek
    • Jul 2011
    • 67

    #16
    Dziekuję wszystkim dopingującym kobietką i jednemu rodzynkowi za wsparcie, a tak btw zauważyliście że żaden pan się nie wypowiedział poza masazysta25?
    Pewnie wywołam niepotrzebne zamieszanie, ale mam wrażenie że tylko kobiety obchodzi temat zabezpieczeń.
    Mam znajomych z którymi spędzam wakacje ( nie jest to towarzystwo które biorę pod uwagę zainteresowań sexualnych), kiedyś na takim spotkaniu padło pytanie ,czy któryś by odmówił napalonej lasce w klubie, jakby chciała mu loda walnąć w krzaczorach bez gumki na 14 facetów 100% odpowiedziało że jak najbardziej by wyrazili zgodę. No więc drążąc temat a trochę ich próbując uświadomić zapytałam po co im te sterty prezerwatyw, którymi się chwalili chwilę wcześniej, patrzyli na mnie jak na debila i w końcu jeden na to no przecież żeby dziecka nie zrobić.. takiej....
    I jak tu ufać facetom , wiem wiem na tym forum są sami uświadomieni, a ja to tylko kolejna flustratka ...
    w/g tego bloga mam powody do tego tytułu w 1000%

    Skomentuj

    • nieuchwytna
      Seksualnie Niewyżyty
      • Aug 2011
      • 251

      #17
      Gorda, wyluzuj się trochę. Wszystko z Tobą ok, tylko cała ta sytuacja Cię stresuje, a przecież szukanie partnera powinno być przyjemnością, a nie udręką. Owszem, rozumiem, czasy mamy takie, że niebezpieczeństwa czekają na nas na każdym kroku. Oczy trzeba mieć otwarte, to racja, ale myślę, że całowanie tak bardzo nie szkodzi
      Pozdrawiam Cię !
      Trzy czwarte z miłości.

      Skomentuj

      • Malinka_a
        Perwers
        • Feb 2011
        • 1219

        #18
        nie popadajmy też w paranoje, to nie jest tak, że 100% facetów jest na coś chorych.
        widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
        jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
        bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

        Skomentuj

        • Atme
          Ocieracz
          • Jul 2011
          • 105

          #19
          Po prostu nauczcie się jak zatrzymać przy sobie wartościowego mężczyznę i wiażcie się tylko z takimi. Jeżeli jakiś facet od Ciebie odejdzie to jest to wyłącznie Twoja wina! Uświadom to sobie sobie!
          Co za blog... LMAO. Zaloze sie, ze nie zadowolil jakiejs 30tki albo takowa dala mu kosza i teraz sie wyzywa )


          A co do znajomych to nie musisz z nimi sie seksic, mozesz ich wykorzystac do wyjsc i poznawania innych, w koncu nikt nie powinien miec pretensji, jesli poflirtujesz z nieznajomymi a i Tobie pozwoli na 'rozeznanie w terenie'

          Jak teraz o tym mysle, to znajomi mezczyzni uprawiajacy seks 'sportowo' zawsze uzywali gumek bardziej w celu unikniecia potencjalnych wpadek. Podejrzewam, ze chodzi tez o choroby, ale raczej w dyskusjach pojawial sie raczej argument potencjalnych alimentow niz chorob.
          "Some cause happiness wherever they go, some whenever they go."

          Skomentuj

          • masazysta25
            Świętoszek
            • Sep 2011
            • 10

            #20
            No właśnie - od czego są gumki.
            Powiem ci szczerze, że uprawiając sex z kobietą z którą nie wiązałem jakiejś świetlanej przyszłości - zawsze zakładałem gumkę.
            Oczywiście nie dlatego że mógłbym się czymś zarazić, a tylko po to aby później nie płacić alimentów...
            Dotychczas miałem bylem z 2 bądź 3 kobietami w podobnym do twojego wieku, i powiem ci że naprawdę były rewelacyjne (jedna kiedyś trenowała akrobatyke
            Sądzę, że musisz wypośrodkować wszystko; ostrozność - owszem, ale bez przesady. Wszystko w nadmiarze szkodzi.
            Jeżeli mogę ci udzielić jakichkolwiek wskazówek, to poszukaj męzczyzny tudzież chłopaka nie ze swojej miescowości, ale z okolicy (bliższej bądź dalszej).
            W jaki sposób? - no cóż moge tylko powiedzieć o moich poszukiwaniach.
            Czaty, portale randkowe itd.
            Acha i najwazniejsze - ty go tylko zaczep, ale nie zapominaj że to on ma ciebie zdobyć a nie odwrotnie. Jeżeli będzie inaczej - odpuść.
            I jeszcze jedno - może nie powinienem tego mówić, ale wydałaś mi się bardzo sympatyczna...
            Dozuj mu zbliżenia - faceci są zdobywcami. Uwielbiamy zdobywać, starać się, aby na koniec odnieść sukces
            Jeżeli za szybko pozwolisz mu na wszystko - przestanie cię szanować i będzie traktował jak osobę tylko do jednego.
            Życzę powodzenia
            Pokłóciłem się ze szczęściem, nadzieję kopnąłem w dupę,
            miłość wyzwałem od szmat a ze smutkiem piję wódkę (GG 25292583)

            Skomentuj

            Working...