W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wzrost jako kryterium doboru partnera

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maryja_dziewica
    Perwers
    • Nov 2011
    • 902

    W mojej dziurze zauważyłam sporo wysokich nastolatków. Jeśli ktoś lubi młodszych...

    Przybij piątkę

    Nie jest, ale i starsi mi się podobają.
    0statnio edytowany przez sister_lu; 23-10-16, 09:40.
    "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

    Skomentuj

    • pamela_m
      Świętoszek
      • Aug 2012
      • 42

      Mój facet jest niższy o jakieś 4-5cm. Nie mogę powiedzieć, żeby mi to nie przeszkadzało, bo kiedy gdzieś wychodzimy to nawet z niskimi obcasami głupio się czuję... Ale jemu to nie przeszkadza, a mi też nie na tyle, żeby "zmieniać go" na wyższego

      Skomentuj

      • Macko2005
        Świętoszek
        • Oct 2011
        • 6

        Ja: 182
        Ona:152

        Jest fajnie

        Skomentuj

        • Wiolka
          Ocieracz
          • Feb 2012
          • 135

          Napisał Macko2005
          Ja: 182
          Ona:152

          Jest fajnie
          Ehh... Borze lesisty...
          „Król bezgranicznie kochał swą małżonkę, królową, a ona całym sercem kochała jego. Coś takiego musiało skończyć się nieszczęściem.”

          Skomentuj

          • barmetr
            Perwers
            • Feb 2009
            • 1399

            Jedna z moich dziewczyn była zbliżonego do mnie wzrostu, a może nawet nieco wyższa. Ale sam jestem raczej niski (176 cm). Pozostałe kobiety, z którymi się spotykałem, były ode mnie niższe. Moja pani też jest ode mnie niższa.

            Skomentuj

            • KoneserSmaków
              Erotoman
              • Jan 2012
              • 560

              stary ale z Ciebie archeolog, taki temat odkopać mi się raczej wysokie trafiaja

              Skomentuj

              • sinusoida
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jun 2013
                • 241

                ja mam 173 cm a mój stały partner 183 cm. i uważam, że bardzo wygodna jest taka różnica. moi przyjaciele od seksu praktycznie zawsze z przedziału 180 cm - 190 cm. lubię obsasy, nawet w takich codziennych kowbojkach na słupku mam 179 cm, a przyjemnie się nie schylać do całowania :-P

                a mąż ostatnio miał dwie dziewczyny sporo niższe ode mnie i narzekał, że jakieś takie przysadziste, więc chyba też uważa, że 10 cm różnicy na korzyść mężczyzny to optimum :-D albo to kwestia prawie dekady przyzwyczajenia haha

                Skomentuj

                • barmetr
                  Perwers
                  • Feb 2009
                  • 1399

                  Niscy faceci muszą się naprawdę czymś ponadprzeciętnie wyróżniać, aby nie zostać samotnikami.

                  Skomentuj

                  • why not.

                    Podobają mi się wysocy mężczyźni (185+), pomimo tego, że sama do wysokich nie należę. Mój facet, w mojej ocenie, do wysokich nie należy (178 ), ale zupełnie mi to nie przeszkadza.

                    Swoją drogą, barmetr, wydajesz się być dużo wyższy niż piszesz.
                    0statnio edytowany przez Gość; 02-04-14, 20:13.

                    Skomentuj

                    • barmetr
                      Perwers
                      • Feb 2009
                      • 1399

                      Myślę, że nie byłem atrakcyjny seksualnie.
                      Z racji samego wzrostu nie mogę być osobowością, muszę więcej trudów w życiu znieść niż wysocy faceci. Nie chodzi tylko o dziewczyny, ale o szersze ujęcie życiowych starań, o jeszcze trudniej dostępne dobra niż damskie uczucie, takie jak praca zarobkowa, pieniądze.
                      Zauważcie ponadto, że 176 cm to za mało, aby osiągać sukcesy w sporcie. Pomijam dyscypliny, w których są kategorie wagowe i jakieś niszowe, zimowe dyscypliny, przeznaczone dla ludzi zamożnych lub górali.

                      Skomentuj

                      • why not.

                        E, gadanie.
                        Idąc twoim tokiem myślenia, każda jednostka czy to kobieta czy mężczyzna, powinna mieć wspomniane przez Ciebie trudności. A chyba tak nie jest. Przynajmniej ja nie zauważam takiej zależności.
                        Co nie zmienia faktu, że akurat sport rządzi się swoimi prawami i rzeczywiście wysocy ludzie są w tej dziedzinie wybitnie pożądani.

                        Skomentuj

                        • yebudubu

                          Napisał barmetr
                          Niscy faceci muszą się naprawdę czymś ponadprzeciętnie wyróżniać, aby nie zostać samotnikami.
                          Prawda, potwierdzam (tu jeszcze niższy karypel 172 bodajże). Na podstawie obserwacji różnych ludzi widać ewidentnie, że niscy aby mieć przeciętne powodzenie muszą wysilać się tak, jak mało który wysoki facet.

                          Napisał barmetr
                          Z racji samego wzrostu nie mogę być osobowością, muszę więcej trudów w życiu znieść niż wysocy faceci. Nie chodzi tylko o dziewczyny, ale o szersze ujęcie życiowych starań, o jeszcze trudniej dostępne dobra niż damskie uczucie, takie jak praca zarobkowa, pieniądze.
                          Zauważcie ponadto, że 176 cm to za mało, aby osiągać sukcesy w sporcie. Pomijam dyscypliny, w których są kategorie wagowe i jakieś niszowe, zimowe dyscypliny, przeznaczone dla ludzi zamożnych lub górali.
                          Wszyscy podświadomie traktują niskich gorzej, dlatego też często spotyka się tzw. kogucików (inaczej nikt na nich nie zwróci uwagi). Aby osiągnąć sukces w życiu muszą się bardziej napracować.
                          A w sportach zespołowych, to chyba tylko w futbolu nie przeszkadza (i nie na wszystkich pozycjach)

                          Napisał why not.
                          Idąc twoim tokiem myślenia, każda jednostka czy to kobieta czy mężczyzna, powinna mieć wspomniane przez Ciebie trudności. A chyba tak nie jest. Przynajmniej ja nie zauważam takiej zależności.
                          A nie jest tak, że niska kobietka jest traktowana jako słodziutka, bezbronna istotka, wręcz stworzona do opiekowania sie nią? Atawizm się kłania

                          Skomentuj

                          • why not.

                            Mowa o trudnościach, yebudubu. Twoje przykłady są wprost odwrotne do tego co miałam na myśli .

                            Skomentuj

                            • barmetr
                              Perwers
                              • Feb 2009
                              • 1399

                              Niski wzrost kobietom nie przeszkadza w odnoszeniu sukcesu, a bardzo wysoki wzrost (powyżej 185 cm) wręcz ujmuje kobiecie atrakcyjności.
                              0statnio edytowany przez barmetr; 02-04-14, 20:38.

                              Skomentuj

                              • sinusoida
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Jun 2013
                                • 241

                                przecież przeciętna polka ma 164 cm. więc nie przesadzajcie, faceci o wzroście koło 170 cm. przeciętny polak ma 177 cm więc też nie jakoś strasznie dużo. dla każdego coś miłego. zakładam, że mężczyźni koło 170 cm nie chcą koniecznie partnerki 180 cm, więc problem z głowy :-)

                                Skomentuj

                                Working...