W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Przyzwyczajony do ręki

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kris29
    Świętoszek
    • May 2011
    • 4

    Przyzwyczajony do ręki

    Mam 29 lat, masturbuje się od kiedy pamiętam. Wieloletnia masturbacja spowodowała że mój penis przyzwyczaił się do tego typu zaspokajania się i teraz boję się że będe miał problem ze współżyciem, wejściem do pochwy i odbyciem normalnego stosunku (jeszcze nie współżyłem z dziewczyną, tylko pieszczoty). Czy jakas wizyta u seksuologa tu pomoże, co radzicie?
  • grechuta4

    #2
    Zalezy od osoby.Ale mozesz na poczatku szybko dochodzic,z wejsciem do pochwy o ile masz prawidlowo obdarzonego penisa,problemu nie bedzie.a przed pojsciem gdziekolwiek nalezy odbyc ten pierwszy razswoja droga 29 lat i jeszcze nic???dziwne

    Skomentuj

    • Kris29
      Świętoszek
      • May 2011
      • 4

      #3
      Napisał RedJane
      Najpierw spróbuj z dziewczyną, bo może się okazać, że wcale nie ma problemu
      tylko że w tej chwili nie mam żadnej

      Skomentuj

      • ogamista

        #4
        Jeśli masz obawy to spróbuj się ich pozbyć bo to one mogą zdziałać więcej złego niż "zniekształcenia od ręki"
        Przejdź na prześcieradło lub odwiedź seksszopa i zakup profesjonalny sprzęt. A swoją drogą 29 to faktycznie trochę późno ale już cie nie dołuje.

        Skomentuj

        Working...