W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dziwna reakcja neurologiczna

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ines
    Ocieracz
    • Jun 2009
    • 164

    Dziwna reakcja neurologiczna

    Ostatnio pieściłam się z chłopakiem (nie kochaliśmy się) i przydarzyło mi się coś dziwnego. To był pierwszy raz jak zaszliśmy tak daleko, więc wiecie - wrażenia się odczuwa dziesięć razy bardziej, bo to coś nowego w dodatku po dość długiej przerwie w moim przypadku. Najpierw on mnie pieścił ręką, po pewnym czasie zaczęłam czuć jakieś dziwne napięcie w stawach kolanowych, łokciowych, tak jakby coś je mocno ściskało i blokowało mi ruchy. Potem ja pieściłam jego, to trwało chwilkę, on doszedł a ja... zaczęłam mieć jakieś jakby skurcze całych dłoni. Tzn. to nie były skurcze, bo to nawet nie bolało, tylko nie mogłam zacisnąć dłoni w pięść, palce mi się wyginały do góry, kiedy odginałam je na siłę w dół drugą ręką one znów same wbrew mojej woli wędrowały powoli do góry. Po prostu moje ciało odmawiało mi posłuszeństwa. Nigdy w życiu nie przeżyłam czegoś takiego. Na początku się z tego śmiałam, ale dziś, jak ochłonęłam doszłam do wniosku, że to nie jest wcale śmieszne. Może to jakiś objaw chorobowy? Moje neurony chyba powariowały. Myślicie że powinnam z tym pójść do lekarza? Nigdy nie miałam problemów z funkcjonowaniem mojego układu nerwowego... Może przeżyliście kiedyś coś podobnego?
    "A brudne łona kobiet złych istotą poezji w mig stają się"
  • holly
    Perwers
    • Feb 2009
    • 1090

    #2
    Wiem że podczas orgazmu z kobietami dzieją się różne dziwne rzeczy, mi samej trafia się często uczucie mrowienia np. w nosie albo trzepie tak, że nie kontroluję aktualnej pozycji ręki...

    Ale Ines idź do lekarza, poważnie... wiem że takie rzeczy się często bagatelizuje. Wczoraj dowiedziałam się, że u kolegi mojego chłopaka, lat bodaj 26, zdiagnozowali stwardnienie rozsiane... a miał tylko problemy ze wzrokiem.
    C'est la vie.

    Skomentuj

    • Ines
      Ocieracz
      • Jun 2009
      • 164

      #3
      Tylko ja podkreślam, że orgazm to to na pewno nie był orgazmy miewam i na pewno nie są do "tego" podobne, tym bardziej, że orgazmy są przyjemne, a to było jedynie... dziwne...

      Ale od razu do lekarza?
      "A brudne łona kobiet złych istotą poezji w mig stają się"

      Skomentuj

      • grechuta4

        #4
        Są dwie opcje:
        1.Taka jest twoja reakcja na zblizenia z chlopakiem,choc dziwna nie powiem.W tym momencie sprobujcie tego samego raz jeszcze zobaczysz czy sie cos powtorzy.
        2.Jest to objaw chorobowy,niekoniecznie poważny,ktory ukazał się przypadkiem w takiej sytuacji a nie innej.Jeśli zmartwilo cie to dostatecznie,proponuje skonsultowac sie z lekarzem.

        Skomentuj

        • Maoam
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 714

          #5
          Ines, pójdź do lekarza, trzeba to sprawdzić.
          Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
          Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
          I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
          Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

          Skomentuj

          Working...