W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pomocy , brak pelnych rozmiarow po pieszczotach ;(

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • 192219221922
    Świętoszek
    • Sep 2010
    • 3

    Pomocy , brak pelnych rozmiarow po pieszczotach ;(

    czy mozecie mi wyjasnic dlaczego po dłuższej grze wstepnej niemoge osiagnac pełnego zwodu jest to bardzo krepujace jezeli chce odbyc stosunek z kobieta a jednak niemoge, jezeli kocamy sie bez gry wstepnej takiego problemu niema ?? jest jakies sensowne wyjsnienie , z gory dziekuje za pomoc
  • Maoam
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 714

    #2
    Możliwym rozwiązaniem jest to, że gra wstępna Cię nudzi, trwa zbyt długo, podniecenie jest coraz mniejsze, aż w ogóle nie zostaje po nim śladu. Druga opcja: erekcja u Ciebie trwa krótko, a dlatego, że gra wstępna zajmuje większość tego czasu (albo cały czas), to gdy ma dojść do penetracji, penis nie jest już wystarczająco twardy.

    Po pierwsze: trudno powiedzieć coś na pewno, po drugie: jeśli podane przeze mnie rozwiązanie jest trafne, to trzeba jeszcze się dowiedzieć, dlaczego erekcja trwa tak krótko. Nie mogę powiedzieć nic więcej, jeżeli nie podasz żadnych szczegółów. Napisałeś po prostu zbyt mało.
    Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
    Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
    I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
    Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

    Skomentuj

    • Wujek

      #3
      Maoam - jak to może nudzić?
      Poprostu mały jest "zmęczony" stałą erekcją. Wystarczy ze twoja kobieta, albo sam troche go rozruszasz i wszystko będzie ok.

      Bo jeśli dobrze rozumiem - to chodzi gre wstępną gdy ty zajmujesz się partnerką?

      Skomentuj

      • 192219221922
        Świętoszek
        • Sep 2010
        • 3

        #4
        odczuwam straszne podniecenie ,czuje ze zaraz bede musiał zżucic moja amunicje mimo to on nie jest "miekki" a faktycznie uwielbiam dluga gre wstepna i niepowiedział bym zeby mnie nudziła ...

        Skomentuj

        • Bobi25
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jul 2009
          • 395

          #5
          czy mozecie mi wyjasnic dlaczego po dłuższej grze wstepnej niemoge osiagnac pełnego zwodu jest to bardzo krepujace jezeli chce odbyc stosunek z kobieta a jednak niemoge,
          Tak masz od jakiegoś konkretnego czasu? Wydaje się, że zaczynasz się nakręcać negatywnie, myśleć o twardości wacka podczas pieszczot i powoli robi się błędne koło. A kobieta nie może Cię popieścić przed stosunkiem?

          Skomentuj

          • Maoam
            Erotoman
            • Feb 2009
            • 714

            #6
            Napisał krauzak
            Maoam - jak to może nudzić?
            Owszem, gra wstępna niektórych naprawdę nudzi. Potrafi trwać dla nich zbyt długo, podczas, gdy oni mają ochotę na penetrację, a nie całowanie i przytulanie. Różnie to bywa. To była tylko jedna z możliwości.

            Autorze, jak długo potrafisz utrzymać erekcję? I podaj więcej szczegółów.
            Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
            Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
            I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
            Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

            Skomentuj

            • Wujek

              #7
              Maoam Nie nazwałbym tego znudzeniem
              A właśnie raczej zmęczeniem organizmu. Mam tak osobiście że jeśli dlugo zabawiam się partnerką to właśnie potem mały stoi na pół gwizdka.
              To chyba jest spowodowane tym że nie myśli sie wcale o sobie tylko o partnerce, o tym jak jej dobrze i jak sprawić by było lepiej. Bo podniecony to jestem mocno.
              Kwestia tylko tego co pisałem, gdy już chce przejść do dzieła wystarczy ze partnerka dosłownie chwyci go do ręki na parę sekund i jedziem

              Skomentuj

              • 192219221922
                Świętoszek
                • Sep 2010
                • 3

                #8
                ja rowniez nieznazwał bym tego zmeczeniem , poprostu bardzo szynko sie podniecam niejestem zbyt doswiadczonym facetem , jezeli prowadze gre wstepna z kobieta musze sie powstrzymywac przed wytryskiem a pozniej gdy ma dojsc do czegos jestem strasznie podniecony ale niestety moj maly nie jest na tyle wielki zeby cos zdziałac naprawde okropne uczucie

                Skomentuj

                • Bobi25
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jul 2009
                  • 395

                  #9
                  pozniej gdy ma dojsc do czegos jestem strasznie podniecony ale niestety moj maly nie jest na tyle wielki zeby cos zdziałac naprawde okropne uczucie
                  Czyli stresik robi swoje i powoli zataczas błędne koło.

                  Skomentuj

                  • Maoam
                    Erotoman
                    • Feb 2009
                    • 714

                    #10
                    Autorze, ja pisałam o znudzeniu, nie ciężkim zmęczeniu

                    Tak jak napisałam, musiałbyś podać więcej szczegółów, jednak nie robisz tego.

                    Opcje masz w tej chwili takie: jeśli uprawiasz seks (albo próbujesz to robić) od niedawna, to daj sobie więcej czasu, staraj się stresować jak najmniej, bo myślenie o tym, że tym razem też nie wyjdzie, powoduje, że tak właśnie się później dzieje.
                    Jeśli trwa to zbyt długo albo nie dasz sobie sam rady, to możesz także wybrać się do specjalisty.
                    Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
                    Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
                    I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
                    Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

                    Skomentuj

                    Working...