W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Problemy łóżkowe z dziewczyną.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bestmen
    Ocieracz
    • Jul 2010
    • 130

    #16
    Napisał woleks
    chciałem z nią porozmawiać, ale zawsze jestem wkurzony, kiedy zaczynamy się pieścić i ona mnie pyta co jest?
    a kto by nie był wkurzony, kiedy to zawsze on musi pieścić ją, a nie ona jego lub nawzajem?
    ona wtedy jest zadowolona, mówi, że mnie kocha itp...


    a w jaki sposób mam porozmawiać? bo powiedzenie, że jestem niedopieszczony przez nią na pewno nie pomoże. tak samo, że oczekuje od niech lodzika? no nie wiem...
    A może zwyczajnie przestań się do niej dobierać, może da jej to do myślenia. A jeśli nie, to może po prostu jej nie kręcisz

    Skomentuj

    • Huncwot
      Świętoszek
      • Jul 2010
      • 5

      #17
      no popatrz, a mi nie dali. Widocznie jak wystrzeliwali mnie z marsa, to mój egzemplarz nie dotarł jeszcze z drukarni

      Skomentuj

      • Maoam
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 714

        #18
        Woleks, jeśli boisz się z nią porozmawiać, to chyba nie uzyskasz tu żadnej innej rady, którą mógłbyś wykorzystać. Niestety, nikt z forum nie porozmawia z dziewczyną za Ciebie.

        Jeśli jednak zdecydujesz się na rozmowę, to zacznij ją nie wtedy, kiedy będziesz wkurzony, w czasie jednostronnych pieszczot, tylko w innym momencie, na spokojnie.
        Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
        Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
        I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
        Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

        Skomentuj

        • woleks
          Świętoszek
          • Dec 2009
          • 23

          #19
          ale ja naprawdę nie wiem w jaki sposób mam jej to powiedzieć.
          że czuję się niedopieszczony przez nią? że jak ja zrobie minetke przez 20 minut to wymagam zeby ona zrobila mi tez loda?

          Skomentuj

          • Stela7
            Tygryska
            • Aug 2009
            • 985

            #20
            Zachęć ją jakoś...choćby gestem jak tak ciężko wam rozmawiać...musisz popracować niestety żeby z kłody zrobić sexbombe w łóżku.. Albo zacznij działać słownie i czynami albo pogódż się,że będzie letnio..
            "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

            Skomentuj

            • TaajGer
              Świntuszek
              • Jul 2010
              • 77

              #21
              Dyskusja utknela w martwym punkcie. Jak mozesz nie wiedziec jak jej to oznajmic. Usiadzcie i pogadajcie, boisz sie powiedziec, ze chcesz zeby zrobila Ci loda ? To jak Ty chcesz to rozwiazac ? Pogadaj albo wyslij kogos z beztabu.com hehehehe, rozmowa to podstawa, nie umiesz rozmawiac, nie baw sie w takie rzeczy.

              Wszyscy tutaj piszemy Ci co bys mogl zrobic, jak do tego podejsc itd. Ale Ty sie uparles Innej rady, jak wspomnieli poprzednicy, tutaj nie uzykasz.
              Raz nie zawsze.

              Skomentuj

              • Maoam
                Erotoman
                • Feb 2009
                • 714

                #22
                Nie radzę używać słów "wymagam", "oczekuję, że mi zrobisz", "odwdzięcz mi się" itd.
                To, że masz ochotę, żeby ona także Cię pieściła, nie tylko Ty ją, to oczywiste. Jednak przedstawienie tego w taki sposób, że wychodzi na to, że w seksie ma być "coś za coś", może na nią niezbyt dobrze zadziałać.

                Możesz sobie z nią na spokojnie porozmawiać, zapytać, czy ma ochotę na pieszczoty ręką, seks oralny, czy chciałaby spróbować. Możesz też zaproponować, żebyście powiedzieli sobie, na co macie ochotę, o czym marzycie (co druga osoba mogłaby Wam zrobić). Drugi wariant to skłonienie jej do wymiany informacji, na zasadzie: co Wam się podoba w Waszych pieszczotach, a czego jeszcze chcielibyście doświadczyć, każde mówi za siebie. (to radziłabym zaproponować jedynie w przypadku, kiedy Ty potrafisz wymienić jakikolwiek plus Waszych intymnych kontaktów, bo jeśli nic nie powiesz, a wymienisz tylko rzeczy, na które masz ochotę i których ona Ci na chwilę obecną nie zapewnia, to dziewczyna może się zrazić)
                Jeśli dziewczyna będzie chciała rozmawiać, to dowiesz się, na co ona ma ochotę (i będziesz mógł to wykorzystać) i w miarę naturalnie przekażesz jej komunikat o swoich potrzebach w zakresie seksu oralnego (bo, jak rozumiem, chodzi Ci głównie o felliato?).
                Dodałabym jeszcze, żebyś zaczekał z proponowaniem jej penetracji, zabawy wibratorem, czy seksu analnego, spokojnie, na inne rzeczy jeszcze przyjdzie czas, chyba, że dziewczyna sama Ci zaproponuje coś nowego. Musisz dać jej czas i robić małe kroki.

                Edit: doczytałam, że zrobiła laskę może ze trzy razy, a więc w pierwszej wersji rozmowy, zamiast zapytać, czy chciałaby spróbować (co sugerowałoby, że nigdy tego nie robiła), możesz zapytać, czy ma ochotę to robić, czy jej się spodobało etc.
                Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
                Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
                I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
                Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

                Skomentuj

                • woleks
                  Świętoszek
                  • Dec 2009
                  • 23

                  #23
                  ja jej juz to wiele razy mowilem ze bardzo mi sie podobalo to, jak robila mi dobrze ustami. ona tez mruknela, ze jej sie podobalo.

                  ale nie wiem, czemu jak jestesmy razem i jestesmy napaleni ja w sumie czekam i czekam az zawsze sam musze przejsc do inicjatywy i calowac masowac jej piersi a potem tam nizej. robie to przez +-10min a potem jest koniec wszystkiego... proboje ja rozgrzac jeszcze wsadzac jej tam paluszki itp a ona z moim ptaszkiem juz nic nie robi tylko sie usmiecha itp.


                  gadalem z nia o tym juz, ale ona i tak nie rozkminia chyba tego w ogole ;d
                  trudno, w sumie nie zalezy mi tylko na tym wiec narazie dam na luz

                  Skomentuj

                  • Maoam
                    Erotoman
                    • Feb 2009
                    • 714

                    #24
                    Nie rozkminia tego w ogóle, czyli co mówi?
                    Jak wyglądały takie rozmowy?

                    To, że odpowiedziała "mi też", na Twoje wyznanie o tym, że bardzo podobał Ci się seks oralny, nie oznacza, że ma wielką ochotę to robić. Mogła z grzeczności tak odpowiedzieć... albo podobało jej się, ale nie może się przełamać za kolejnym razem. Możliwe, że wstydzi się jednak, bo ma małe doświadczenie, dlatego też nie posuwa się dalej.
                    Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
                    Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
                    I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
                    Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

                    Skomentuj

                    • AD_69
                      Świntuszek
                      • Jul 2010
                      • 67

                      #25
                      hm, albo dziewczyna jest bardzo wstydliwa, albo tylko skupia się na swojej przyjemności, bo np nie odczuwa, żadnej satysfakcji z tego, że Ci zrobi lodzika, więc może dlatego w jakiś sposób unika seksu/ nie wychodzi z inicjatywą, a jest zadowolona, gdy Ty jej zrobisz dobrze. myślę, że szczera i otwarta rozmowa, ale bez zbytniego natręctwa, tzn. naciskania "no ale powiedz dlaczego" itp, dziewczyna się może zdenerwować, różnie bywa, może dużo pomóc, bo większość takich problemów wynika z niezrozumienia albo nieświadomości potrzeb partnera... i też głupio stawiać sprawę, że coś za coś, no ale wiadomo, w seksie jest dwoje ludzi, więc dobrze by było, żeby każde odczuwało przyjemność i było usatysfakcjonowane. zapytaj ją, może się obawia, może nie kręci jej lodzik, nie wiem, nie smakuje jej sperma, może być naprawdę miliard przyczyn, ale póki na spokojnie nie porozmawiasz, to się nie dowiesz. a jeśli dziewczynie zależy na Tobie, to na pewno weźmie sobie do serca Twoje potrzeby, tak sądzę.

                      Skomentuj

                      • Alexiis
                        Świętoszek
                        • Aug 2010
                        • 8

                        #26
                        Przede wszystkim to powinieneś otwarcie z nią porozmawiać, może wtedy dowiesz się czegoś więcej, dlaczego tak jest.
                        Tak jak pisze AD 69 może jest samolubna w tych sprawach, może nie wie jak się do tego zabrać, albo poprostu tak jej dobrze, jak ty sie nia zajmujesz, że chce wszystko dla siebie ! Ha ha powinieneś się z tego cieszyć. Żartuje oczywiscie ona takżę powinna coś od siebie dawać. Ja osobiscie np wolę dawać niż brać i uwielbiam dogadzać swojemu facetowi, mogę to robic bez końca

                        Skomentuj

                        • woleks
                          Świętoszek
                          • Dec 2009
                          • 23

                          #27
                          bardzo czesto jest tak ze zaproponuje cos to ona "za chwile"
                          albo jestesmy sami w domu to mowi ze ja glowa boli, brzuch itp. nie wiem jak jest moze naprawde ja boli albo nie chce tego robic w ogole.
                          brakuje mi tego troche, takiego szalenstwa w zwiazku w tych lozkowych sprawach...
                          ja tez czerpie przyjemnosc z dawania jej przyjemnosci, ale powoli zaczyna mnie to wkurzac, kiedy to ja zawsze musze ja dawac a nie otrzymywac. staram sie jak moge, a czasem widze ze ona tego nie zauwaza. jeszcze z nia nie gadalem na ten temat, bo nie bylo okazji. ale pogadam na pewno.

                          mam jeszcze pytanie.
                          dowiedzieliscie sie ze Wasza dziewczyna przed związkiem była taka, że chciala sie z kazdym przelizac i tak tez bardzo czesto robila. byscie na to zareagowali? ona by tego nie powiedziala, byscie sie dowiedzieli od osob trzecich.

                          pozdrawiam

                          Skomentuj

                          • holly
                            Perwers
                            • Feb 2009
                            • 1090

                            #28
                            rogi, czuję wielkie rogiiiii... ;]]]]
                            C'est la vie.

                            Skomentuj

                            • woleks
                              Świętoszek
                              • Dec 2009
                              • 23

                              #29
                              no wlasnie

                              Skomentuj

                              • AD_69
                                Świntuszek
                                • Jul 2010
                                • 67

                                #30
                                czytając dalsze Twoje posty powiem tak- szkoda Twojego czasu. wyznaję zasadę, że jeśli w łóżku nie gra, w pozostałych sprawach też nie będzie grało. a tu ewidentnie robi dziewczę uniki, a jeśli wcześniej było jak piszesz- to naprawdę szkoda wysiłku...

                                Skomentuj

                                Working...