W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Lubrykanty

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • YoungStallion
    Perwers
    • Jul 2005
    • 1184

    Lubrykanty

    Znacie jakies pewne i tanie nawilzacze?

    Obiły mi sie o uszy KY i Lubrix. Jestem tez ciekawy czy mozna uzywac do nawilzania pochwy zelu do usg lub ekg.

    Chodzi mi o najtanszy i pewny (na 100% bezpieczny) produkt
    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
    Stanisław Lem
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5258

    #2
    Najtańszą znaną mi opcją jest żel Intimel - ew. Durex Top Gel - nieco droższy, ale jest go za to ciut więcej.

    Na pewno odpadają standardowe nawilżacze - np. oliwki itp - ponieważ mogą uszkodzić prezerwatywę. Chyba, że robicie już bez - wtedy no problem - oczywiście, po stosunku wypada się wtedy umyć z racji zapachu

    Osobiście polecam Intimel. Dureksa jako firmy po prostu nie lubię, bo na gumkach się zdecydowanie zawiodłem

    Pozdro.

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • YoungStallion
      Perwers
      • Jul 2005
      • 1184

      #3
      Raine jestes pewien ze oliwki są bezpieczne dla kobiety? (tak wogole to gumki brak)
      "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
      Stanisław Lem

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5258

        #4
        Mówię np. o oliwce dla niemowląt (Johnson's Baby Oil) a nie spożywczej - żeby było jasne

        Proponuję jednak żel lubrykacyjny - nie wpływa na smak, jest neutralny więc przyswajalny przez organizm. No i skuteczny (mówię po sobie )

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • YoungStallion
          Perwers
          • Jul 2005
          • 1184

          #5
          No domyslalem sie ze nie spozywcza

          Dzieki za pomoc
          "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
          Stanisław Lem

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #6
            Żel do EKG nie jest dobrym pomysłem- jest w nim pełno konserwantów... a u mnie wywołuje wysypkę na rękach (teraz z nim pracuję akurat). Poza tym nie jest przeznaczony do kontaktu ze śluzówką.
            Ten do USG prawdopodobnie jest lepszy... no i jest niedrogi.
            Dobrym rozwiązaniem jest po prostu ślina... a dla mnie REWELACJĄ jest wywar z siemienia lnianego. Co też polecam.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • YoungStallion
              Perwers
              • Jul 2005
              • 1184

              #7
              Ślina jest owszem dobra ale tylko na chwilke- szybko wysycha.
              O wywarze słysze pierwszy raz- napiszesz coś wiecej bo nie wiem jak sie do tego zabrac?

              Ten do usg jest prawdopodobnie lepszy ale nie wiesz czy jest zupełnie nieszkodliwy dla kobiet?
              "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
              Stanisław Lem

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #8
                Owszem, jest raczej nieszkodliwy, i dobry, ponieważ:
                jest bezbarwny; pH 6, - 7,0; zachowuje wymaganą lepkość; nie drażni skóry, działa lekko nawilżająco; nie wysycha w czasie badania; nie zawiera alkoholi i tłuszczów; nie wywiera szkodliwego działania na skórę i odzież. (http://www.sklep.vena-vita.wkrakowie...oducts_id=1287)
                Natomiast wywar z siemienia lnianego nie zawiera żadnych konserwantów i nie ma prawa zaszkodzić, chyba, że ktoś jest alergikiem. Należy kupić siemię (ale nie mielone) w sklepie zielarskim i przygotować wg. przepisu, a następnie odcedzić przez gazę lub muślin.
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • YoungStallion
                  Perwers
                  • Jul 2005
                  • 1184

                  #9
                  Dzieki rojze ten link rozwial moje watpliwosci
                  "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                  Stanisław Lem

                  Skomentuj

                  • master7
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jul 2005
                    • 273

                    #10
                    Jest też coś takiego jak usg dopochwowe. Skoro wtedy żel nie szkodzi to na Twojej "sondzie" też nie zaszkodzi
                    ...sen łagodzi na chwilę myśli schemat...

                    Skomentuj

                    • Jolly Roger
                      Świntuszek
                      • Sep 2005
                      • 54

                      #11
                      A ja myślę, że najtańszym nawilżaczem jest dobra praca językiem na początku
                      "...jutro to dziś tylko, że jutro..."-Stanisław Lem

                      Skomentuj

                      • Bender
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 3026

                        #12
                        Trudno sie nie zgodzic Ale czasem jest tak ze trwa tak dlugo ze i poslizgu zabraknie
                        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                        Billy Crystal

                        Skomentuj

                        • master7
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Jul 2005
                          • 273

                          #13
                          A może lubrykant będzie używany tam gdzie się nie da językiem...

                          Zresztą skoro pyta to widocznie jest mu do czegoś potrzebny.
                          ...sen łagodzi na chwilę myśli schemat...

                          Skomentuj

                          Working...